# #

Navy Field 2 indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Navy Field 2

 

II. Dünya Savaşı’nı konusunu en iyi işleyen strateji oyunu Navy Field 2’nin özelliklerini merak ediyorsanız, bu inceleme tam sizlere göre. Savaş atmosferini en iyi yansıtan oyun olarak seçilen Navy Field 2, Alman oyun stüdyolarında geliştirildi. Tam anlamıyla donanma savaşı da diyebiliriz.

 

Harika ötesi grafiklere sahip olan Navy Field 2, patlama ve batma efektleriyle süslenmiş, güzelleşmiş. Savaş havasına girmek için yapılan çeşitli geliştirmeler sayesinde rahatlıkla adapte olabilirsiniz. Hem görsel açıdan hem de ses efektleri bakımından alanınında lider olan bu oyunun tek eksiği ise Türkçe desteği olmamasıdır. Sadece Almanca ve İngilizce dil seçeneğinin bulunduğu Navy Field 2’yi denemeyen çok şey kaçırır.

 

Tarz itibariyle strateji oyunu olarak görülse de simülasyon oyunları sınıfına daha çok yakışıyor. Oyunun kontrolleri tıpkı bir simülasyon oyunu gibi. Oldukça zor ve alışması güç. Sadece oynayarak ve deneyerek alışabildiğimiz bu oyun kontrolleri sayesinde, gemi sürmenin zorluklarını anlayacaksınız. Her anlamda gerçekçi bir deneyim sunuyor.

 

Farklı oyun ve savaş modları sayesinde hem rekabet seviyesini arttırıyor hem de insanlar arasındaki iletişim bağını kuruyor. Taktiksel stratejiler geliştirmeniz gerektiği için, ittifak donanmadan destek alabiliyorsunuz. Savaşın en ümitsiz anında yardıma gelen dostlarınız sizi kurtarabiliyor. Aynı şey düşman kuvvetleri içinde geçerli. Oyunda önemli olan güç değil, savaş stratejisidir.

 

Oyuna başlarken size bir liman veriliyor. Ve bu limanda emriniz altında bulunan 10 denizciye sahip oluyorsunuz. Bu denizcileri çalıştırarak ticaret gemisi, savaş gemisi, donanma gibi deniz araçlarını inşa edebilirsiniz. Yeni başladığınızda size verilen bazı görevler var. Bu görevleri yaparak kolayca para kazanabilir ve level atlayabilirsiniz. 10 levele ulaştığınız zaman artık ülke seçme zamanı gelmiştir ve oyuna tam anlamıyla başlayabilirsiniz.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem