# #

Rakion indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Rakion

 

MMO Aciton özellikli bir oyun olan Rakion, türü itibari ile benzersizdir. Hiçbir oyun Rakion gibi bir oynanabilirlik mertebesine ulaşamamıştır. S4 League benzeri bir oyun olan Rakion, tamamen zamanlaya bağlı olarak çalışıyor. Yani tamamen beceri.

 

Becerinize göre seçebileceğiniz karakter sınıfı bulunmakta. Oyunda bulunan birbirinden farklı özelliklere sahip olan karakter seçenekleri; Savaşçı, Okçu, Demirci, Büyücü ve Ninja.

 

Savaşçı: Oyunlardaki klasik özellere sahip olan Savaşçılar, güçlü saldırılara yapabilirler, ağır zırh ve silah kullanabilirler. En fazla kullanılan karakterlerden biridir.

 

Okçu: Uzaktan saldırı stilini benimseniş olan bu karakter sınıfı, yakın saldırılarda da oldukça etkilidir. Çok hızlı hareket ettikleri için zaman gibi bir kayıpları yoktur.

 

Demirci: Oyunun dinamolarıdır. Çok büyük be güçlüdürler. İri yapıları sayesinde çoğu saldırıdan sıyrılabilirler. Yavaş olmaları bir dezavantaj.

 

Büyücü: Büyü yapabilme kabiliyetleri bulunan Büyücüler, toplu saldırılarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Düşmanları uzaktan indirebilir, tuzak kurabilir. Küçük olmaları sebebiyle pek fazla sevilmezler.

 

Ninja: Oyundaki favori karakterim. Yakın saldırılarda oldukça etkili olan bu sınıf, kıvra olmaları sebebiyle birçok saldırıdan hasar almadan kurtulabilir. Düşmanları sersemletme özellikleri ise bir harika.

 

Birçok harita ve mod desteği ile geliştirilen Rakion, monotonluğu en iyi şekilde bitirmiştir. Oynadığınız haritalardaki gizli bölgeleri keşfettikçe hayranlığınız bir kat daha artacak.

 

Her karakter sınıfının bir basamak üstün olduğu modlar ve haritalar bulunmakta. Karakter seçerken buna dikkat etmeniz gerekiyor. Karakteri geliştirmek için çeşitli itemler mevcut. Bunları kullanabilmek için market dediğimiz yerden almanız gerekiyor.

 

Oyundaki geliştirmeleri yapabilmek için bir rehbere ihtiyacınız olacak. Hangi maddelerle neler yapılır gibi…

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem