# #

Riot Zone Online Genel Bakış
Anasayfa > Makaleler

 

Riot Zone Online

 

MMORTS oyunlara olan ilginiz azalması, bir çok browser tabanlı oyunu da çöküşe geçirmişti. Özellikle çete savaşları şeklindeki oyunların monotonluğu, gelişemeyen özellikleri oyuncuları bıktırmıştı.

 

Yeni bir MMORTS oyunu olan Riot Zone Online oldukça iddialı görünüyor. Web tarayıcı tabanlı Riot Zone Online ile dünyanın en iyi savaş stratejisini geliştirmeye hazır olun. Modern teknoloji ile modellenmiş karakterler, en ince detaya kadar düşünülen gölgelendirme çalışmaları ve geliştirilmiş yapay zeka. Bunlar sadece birkaçı.

 

Oyunda iki farklı grup bulunuyor. Bunlar; Hükümdar Koalisyonu ve Kırmızı Müttefikler.

 

Kırmızı Müttefikler, ideolojik düşünce yapısına sahip olanların seçmesi gerektiği grup. Eğer ticaret sizin yaşamınız da ayrılmaz bir parça ise Hükümdar Koalisyonu’nu seçmelisiniz.

 

Oyunda herhangi bir karakteri seçerek başlayabilirsiniz. Karakterlerin özelliklerini, becerileri seçerken görebilirsiniz. Oyunun yüzde yüz Türkçe olması, karakter detaylarını ve oyunun hikayesini anlamamız için çok işe yarıyor.

 

Savaşları dolaylı yoldan biz yönetiyoruz. Dolaylı diyorum çünkü savaş meydanında karakterimiz ve ekip arkadaşımız otomatik hareket ediyor, ateş ediyor. Oyuna etkimiz olmadığını düşünmeyin sakın. İşte tam bu sırada devreye savaş stratejisi giriyor. Nerede hangi silahı kullanacağımızı, hangi pozisyonda duracağımızı veya önce kimin saldıracağı gibi ince detaylara yer verilmiş. Bu oyuna ayrı bir atmosfer katmaya yetiyor.

 

Yanımıza karakterimizin seviyesi düzeyinde adamlar alabiliriz. Yani sınır karakterimizin seviyesi. Ana karakterin ekipmanını ve becerilerini geliştirebildiğimiz gibi yardımcı karakterlerin becerilerini de geliştirebiliriz.

 

Çok fazla sayıda mühimmat ve silah seçeneği olması savaşların gerçekçi bir düzeyde geçmesini sağlıyor. Savaş sırasında hava desteği, özel harekat desteği gibi bir çok destek çeşidini de kullanabiliriz.

 

Rakiplerin de bizim gibi oyuncular olduğunu unutmayın. Tıpkı sizin gibi onlarda destek çağırabilir, bunu engellemek için stratejiniz zekice olmalı. Aksi halde her zaman kaybedersiniz…

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem