# #

SKILL - Special Force2 Genel Bakıs ve Cash alma
Anasayfa > Makaleler

 

SKILL SF2

 

Savaş ve nişancılık oyunlarına meraklı bilgisayar kullanıcıları ve aksin dolu anlar geçirmek isteyenler için kusursuzca tasarlanmış bir online oyundur. Çeşitli silahlar alıp özel timlere katılabilir ve rakiplerinizle savaşabilirsiniz. Teknolojik silah ve teçhizatları alarak kendinizi güçlendirebilecek şekilde donanım elde edebilirsiniz. Savaş merakınızı ustaca hazırlanmış grafiklerle gerçekçi olarak yaşayabilir kendinizi bulunduğunuz ortamdan koparabilirsiniz. Oyunun size sunmuş olduğu modalarla çeşitli görevler yapabilir içinde bulunduğunuz özel timle birlikte aksiyon ve adrenalin dolu sahnelere şahit olabilirsiniz.

 

Sürekli güncellenen ve yenileri çıkan haritalarla farklı alanlarda yeni görevler peşinde koşma imkanı sağlarsınız. Oyun hakkındaki gelişmeleri yakından takip edebilir diğer oyuncularla forumlar sayesinde iletişimde bulunabilirsiniz. Oyunda amaç dünyaya saldırmış olan uzay yaratıkları ile mücadele ve diğer ülkelerle olan savaşta yer almanızı sağlamaktır. Tabiki bu oyun için bilgisayarınızın sistem gereksinimlerine ihtiyacınız vardır.

 

Tavsiye edilen sistem gereçleri CPU Core2 Duo E6600 veya yakın türleri, RAM en az 2GB RAM, grafik kartı Geforce 8600 GT veya yakın türleri, sabit disk alanı minimum 4 GB, directx 9.0c, işletim sistemi Windows XP, Vista veya Windows 7 türünde işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Oyun tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmakta sadece bazı modalar vip kullanıcılara öncelikli olarak sunulmaktadır.

 

Oyun için gerekli silah ve teçhizatı oyun sırasında kazanmış olduğunuz SP karşılığında temin edinilirsiniz. Sürekli geliştirilmeye devam eden oyunda online olarak diğer kullanıcılarla iletişim halinde olabilirsiniz. Sürekli olarak dengeli bir oyun ortamı oluşturma çabası içinde çalışılmaktadır. Skıll SF2 oyununu oynayabilmek için öncelikle bir hesap açmak gerekir daha sonra oyunun gameforge live seçeneğini indirmeli ve kurmalısınız. Açmış olduğunuz hesap ile oyuna girebilir maceraya başlayabilirsiniz. Kopazar.com kolaylığı ile skill cash alabilirsiniz.

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem