Türkiye'nin oyun pazarı

Zula Nickleri – İngilizce, Türkçe Zula Nickleri

Zula Nickleri – İngilizce, Türkçe Zula Nickleri

Türkiye'de ve Dünya’da birçok kitlesi olan Zula oyunu, oldukça sevilen bir oyundur. Oyun içerisinde birçok kategori ve karakter bulunduğu gibi burada kişinin kendi karakterini ortaya koyabilmesi için bir takma isim oluşturması gerekir. Takma isim çoğu zaman önemli bir durum haline gelir. Nick, oyun ilerledikçe kişinin karakterini belli eden bir isim olarak yer edinmektedir. Bu sebeple oyunun başından Zula Nickleri – İngilizce, Türkçe zula nickleribelirlendiği takdirde ilerleyen süreçlerde hatırlanabilen ve akılda kalan bir isim olmuş olur.

NİCK  Nedir?

Nick diğer bir ismi ile rumuz anlamına gelir. Nick oyunlarda, sosyal medya uygulamalarında ya da diğer platformlarda takma isim olarak kullanılmaktadır. Kişinin kendi ismini kullanmak istemediği alanlarda nick oluşturur. Bu da takma ismi olarak yer alır. Oyun içerisinde de kişilerin karakterlerine isim takması gerektiği takdirde bu durum nick olarak oluşturulur. Oyuna ilk başlanıldığı sırada karakterin tanımlanması gerekir. Bu tanımlamada belirli kriterler tamamlandığı takdirde, bir isim  oluşturulur. Bu isim uydurma, anlamlı ya da herhangi bir gerçek ifade olarak da kullanılabilir. 

Zula Nick

Türkiye'de milyonlarca oyuncunun oynadığı Zula oyunu, birçok güncellenen seçeneğiyle daha fazla oyuncuya hitap etmektedir. Oyun kendi içerisinde kullanıcıları için Zula nickleribulunmaktadır. Nick örnekleri, İngilizce ve Türkçe ekler olarak ayrılmaktadır. Bazı oyuncular Türkçe zula nickleri tercih ederken, bazı oyuncularda İngilizce zula nick tercih etmektedir. Bu nickler, oyunun temasına, oyundaki karakterlere ya da Zula platformuna göre farklılık göstermektedir. Oyuncuların burada önem verdiği durum, Nicklerinin akılda kalıcı ve oldukça sıra dışı olmasıdır. 

Zula Oyun Nickleri Nelerdir?

Zula oyun platformunda kızlar ve erkekler için farklı nick örnekleri bulunmaktadır. Bu Zula nickleri kişilerin yaratıcı bir fikir olarak tercih etmesine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak oyunda Ejder Büyücüsü, Siyah Afran, Hayalet Avcısı, Oksijen, Yalnız Melek, Efsane Adam, Cesur Yürek, Gençlik Tanrısı, Ara Büyücü gibi takma isimler kullanılmaktadır. Oyuncuların tercihine göre bu isimlerin İngilizcesi de nick olarak kullanılabilir. Bu ve buna benzer nickler, yine kişinin oyundaki performansına göre değişkenlik göstermektedir.

Türkçe Zula Nickleri

Zula, Türkiye'de de birçok oyuncusu olan bir oyundur. Türk oyuncular oyunda kendilerine ait olan eğlenceli ve oldukça dikkat çekici Zula nickleri  tercih etmektedir. Bu nickler Türkçe olup, belirli bir anlama da gelmektedir. Bunlar Tuğra, Revan, Diriliş, Destan, Fırtına, Narkoz, Rüzgar ve bu tarzda örnekler olmaktadır. Oyuncular çoğu zaman kendi isimlerinin yanına ekstra ekler getirerek de nickler oluşturmaktadır. Bu durum kişinin tercihine ya da direkt olarak bulduğu nicke göre farklılık gösterebilir.

[BFTurK] Paramedic-Tr > King Slayer TR

ImmorTaLTurK > Ubeyd-Turk66

Ölümsüz Türk > Son Cellat

Grup Yıldızı > Hükmedici

Ölüm Çetesi > Yalnız Kazananlar

/*ÇalışKuşu*\ > [BFTurK] MaddoxTR

PrisonTR > Fırtına > [Tahta Kafa]

Acıtan Vuruş > Büyük Vurguncu

Fırtına Meleği > Karşı Konulamaz

Yenilmez Asker > Kemik Kıran

Karanlık Günler > Son Tehlike

Tehlikenin Ta Kendisi > Oyun Kralı

Zengin Savaşçı > Özgürlük İçin Savaş

Cesur Yürekliler > Dev Savaşçılar

Ölüm Meleği > Silahın Notası

TekKanat > Mekanın Sahibi

Disko Kralı > Boksör

Acımasız > Yalnız Adam

Yok Edici > Akrep Kral

Silahsız > Yara İzi

Türk Oğlu > Nirvana

Nick Neden Önemlidir?

Mobil cihaz ya da bilgisayar üzerinden oynanan Zula oyununda çoğu zaman nick kişilerin ilk başta önem göstermediği bir durumdur. Fakat oyunda ilerleyip, üstün performans gösterilmeye başlandığı taktirde, Zula nickleri karşıdaki rakiplerle savaşırken önemli bir duruma gelmektedir. Burada oyun içerisindeki takma isim sizin karakterinizi de ortaya çıkarmaktadır. Kullanıcı adınız belirli bir süreden sonra oyun içerisinde oldukça önemli bir durum haline gelmektedir. Takma isim kişinin kendine özgü ya da oyundaki karakterinin özgü olarak bir isim de olabilir. Burada oyundaki başarı sıralamasında, sıralamaya girilmiş ise sizin nickiniz görülecektir. O yüzden sıra dışı ve oldukça akılda kalıcı bir nick oluşturulması, diğer oyuncular tarafından da hatırlanabilir bir değer taşır. Yüksek performanslı oyuncular ile bir sırada bulunmuşsanız burada nickiniz ile hatırlanırsınız. Saçma ya da oldukça zor bir isim tercih etmek yerine ilgi çekici bir takma isim kullanılmalıdır.

İngilizce Zula Nickleri

Zula oyununu oynayan yabancı oyuncular, Zula nickleri İngilizce olarak tercih etmektedir. Fakat bu durum Türk oyuncular için de geçerlidir. Tercihen Türkçe bir takma isim kullanabilirken, tercihen de yabancı bir isim de kullanabilir. Yabancı isimler genel olarak  oldukça farklı ve dikkat çekici şekillerde olmaktadır. Yenilmezler anlamına gelen Avengers, Sancaktar anlamına gelen Bannermen  ya da kabile anlamına gelen Tribe sıklıkla kullanılır. Bunların beraberinde, Titans, Amigos, Warrios, AloneRebel, All Stars, Naturals, Force, Tempest, Maniacs, Big Papa, Big Mama, Big Boy ve Bruise gibi çeşitli isimler oyuncuların tercihine göre yer edinir. 

Avengers: Yenilmezler, İntikamcı

Bannermen: Sancaktar

Best of the Best: En İyinin En İyisi

Bosses: Patronlar, Yönetici

A Team: Bir Takım

Lagging Experts: Geciken Uzmanlar

All Stars: Bütün Yıldızlar

Amigos: Amigolar

Champions: Şampiyonlar

Justice League: Adalet Ligi

Titans: Titanlar

İnvincible: Yenilmez

Aspect: Görünüş, Görünüm

Tribe: Kabile

Hawk Masters: Şahin Ustaları

Big Papa: Büyük Babacık

King-Pins: Kral Pimleri

Vampiric Ghosts: Vampir Hayaletleri

Warriors: Savaşçılar

Bounty Seeker: Ödül Arayıcı

Alone Rebel: Yalnız Asi

Wolf Pack: Kurt Sürüsü

Legends: Efsaneler

Lightning: Şimşek

Maniacs: Manyaklar

Masters: Ustalar

Master Warrior: Usta Savaşçı

Tilted Stabbers: Eğik Bıçaklar

Monarchy: Monarşi

Naturals: Doğal

Elite: Seçkinler

Lethal Weapons: Ölümcül Silahlar

Force: Güç

Tempest: Fırtına

Annoyed Power: Rahatsız Güç

Goal Diggers: Hedef Kazıcılar

Heatwave: Isı Dalgası

Sasquatch: Koca Ayak

Killer G60: Katil G60

C-19 Parasites: C-19 Parazitler

Bruise: Çürük

Chilled Samurais: Soğuk Samuraylar

Hot Shots: Ateşli Atışlar

Hustle: Acele

Demonic Criminals: Şeytani Suçlular

Secret Killer: Gizli Katil

Icons: Simgeler

DistuRbed: Rahatsız

She Wolf: Dişi Kurt

PowerFul: Güçlü

Rebels: Asiler

Psycho Vipers: Psikopat Engerekler (Sürüngenler)

Frantic Saboteur: Çılgın Sabotajcı

Wazir Killers: Wazir Katilleri

Lovehunter: Aşk Avcısı

Loose Characters: Gevşek Karakterler

Revolution: Devrim

Covert Destroyer: Gizli Muhrip

Ringmasters: Ring Yöneticileri

Loser Hunters: Kaybeden Avcılar

Outliers: Aykırı Değerler

Legendary Noob: Efsanevi Çaylak

Crew: Mürettebat

Lynch: Linç

Steelshot: Çelik Bilye

Buffoon: Soytarı, Şaklaban

Last Whisper: Son Fısıltı

Dominators: Hakimiyet

Rule Breakers: Kural Kırıcılar, Kural Çiğneyenler

Squad: Tayfa

High Voltage: Yüksek Voltaj

Pole Star: Kutup Yıldızı

Tutorials: Öğreten, Öğreticiler

 

Canlı Destek