# #

World of Battles indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

World of Battles

 

MMORTS oyunların pek fazla ilgi çekmediği günümüzde, World of Battles ile insanlar online strateji oyunlarına karşı farklı bir bakış açısıyla bakmaya başladı. Özellikle Joygame’in tamamen Türkçe desteği sağlaması, oyunun popülerliğini bir hayli arttırdı. World of Battles gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

 

Oyunda iyileri ve kötüleri temsil eden farklı ırklar bulunmakta. İyi ve kötünün savaşında kötüyü mü seçmek istersin iyiyi mi? Bunlara ek bir de vahşiler var. Birbirinden tamamen dokuz farklı ırkın özellikleri de tamamen farklı. Her bir ırk bir konuda geliştirilmiş. Bu ırklarla ilgili detaylı bilgilere yazının devamında ulaşabilirsiniz.

 

Cüceler: Bildiğiniz gibi küçük yaratıklardır. Küçük olmaları güçsüz olduğu anlamına gelmiyor. Ağır zırhlarıyla çok iyi savunma yapabilen sınıf olmayı başarmıştır.

 

İmparatorluklar: Kısaca insanlar diyebiliriz. Güçlü ve iri yapıları ile kötülerin en çok korktuğu ırk.

 

Elfler: Çok iyi ok kullanabilen hızlı yaratıklardan oluşan bir sınıftır. Tıpkı cüceler gibi iyileri temsil ederler.

 

Kara Elfler: Elfler’in aksine kötülüğü temsil ederler ve normal Elfler’den daha güçlüdürler. Güçlerini yer altından alırlar.

 

Orklar: Korkunç ve acımasız bir sınıftır. Ağır zırh ve silah kullanırlar. Çok yavaş hareket ettikleri için pek fazla kullanılmazlar.

 

Yaşayan Ölüler: Çok güçlü bir sınıf olmasını, ruhlara bağlayan Yaşayan Ölüler ile iyilere ve vahşilere karşı üstünlük kurabilirsiniz.

 

Yaban Ahali, Barbarlar ve Amazonlar ise vahşileri temsil eden sınıflardır. Karakter dizaynları birbirine benzer özellikte geliştirilmiştir. Eğer acımasız ve zalim bir yapıya sahipseniz bu ırklar tam size göre.

 

Oyunun envanter sitemi çok fazla geliştirilmiş. Silahlarınızı sınırsız şekilde dizayn edebilir, geliştirebilirsiniz. En güçsüz zırhları, süper zırha dönüştürmek tamamen sizin elinizde. Silah, zırh ve eşya çeşitliliğinin en fazla olduğu oyun diyebiliriz.

 

Oyunun haritası inanılmaz bir büyüklükte. Kaybolmamanız için gözünüzün sürekli haritada olması gerekiyor. Grafiksel ve oynanabilirlik açısından fazla gelişmemiş olsa da denemeye değer diye düşünüyorum.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem