# #

World of Tanks indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

World of Tanks

 

Online tank savaşı oyunlarına farklı bir soluk getiren World of Tanks ile birlikte II. Dünya Savaşı atmosferini tadabileceksiniz. Oyunun ilginç bir hikayesi var. II.Dünya Savaşı’nda üretilemeyen, sadece prototip halinde tasarlanan tankları kullanıyoruz. Bu da oyuna ilginç bir hava katıyor.

 

Online bir oyun olan World of Tanks ile tamamen çevrim içi oyuncularla karşılaşacaksınız. Savaşların bir numaralı askeri olarak gösterilen tanklarla savaşmak kulağa oldukça hoş geliyor değil mi?

 

Fazlasıyla gelişmiş grafiklere sahip olan bu oyunda tank detayları en ince ayrıntısına kadar işlenmiş. Özenle modellenen tankları patlatmaya kıyamazsınız bile. Top sesi efektleri ile de oldukça ön plana çıkan World of Tanks tam anlamıyla kusursuz bir savaş oyunu. Savaşın tüm vahşetini ve dehşetini yaşayacağınızdan emin olun.

 

Oynanabilirlik bakımından gerçekçi bir yaklaşım ile geliştirilmiş. Tankların dönüş açıları, gidiş hızları ağırlıklarıyla doğru orantılı. Bu da oyuna ayrı bir gerçekçilik katıyor. Tanktan ateş attığınız zaman tankın geriye atması oyuna bağımlı olmamı sağladı.

 

Oyundaki amacımı rakip takımın tanklarını patlatmak ve düşman bayraklarını ele geçirmek. Birçok farklı haritadan oluşan bu oyunda sıkılmanın ne demek olduğunu unutacaksınız.

 

Oyuna başlarken 3 tankımız oluyor. Her tankın özelliği farklı. Kullanmak istediğiniz tankı seçin ve geliştirin. Diğer tankları satabilirsiniz. Böylece hem para kazanırsınız hemde garajda yeni tanklar için yer açmış olursunuz.

 

Tankları geliştirmek için kullanılan çeşitli malzemeler bulunmakta. Bu malzemelerle tankları modifiye edebilir ve geliştirebilirsiniz. Yalnız şöyle bir durum var ki; seçtiğiniz tankın hangi özelliği iyi ise o özelliği geliştirmeniz gerekiyor. Bu şekilde çok daha güçlü kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Tankların ortak özelliklerini geliştirirseniz pek fazla verim alamazsınız.

 

World of Tanks Mac Client İndir

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem