# #

World of Warcraft: Battle for Azeroth
Anasayfa > Makaleler

 

World of Warcraft: Battle for Azeroth

World of Warcraft: Battle for Azeroth için yayımlanacak olan 8.1 Tides of Vengeance yamasının yayımlanma tarihi belli oldu yama bir çok yenilik ve gelişmeyi beraberinde getirecek.

Tides of Vengeance yaması üç kısımdan oluşacak ve ilk kısım aralık ayında oyun severlerle buluşacak. Blizzard yaptığı açıklamaya göre yamanın ilk kısmı 11 Aralık 2018 tarihinde indirilebilir olacak. İkinci kısım 2019 yılının Ocak ayında gelecek. Üçüncü ve son kısmın geleceği tarih ise henüz açıklanmadı.

Yamanın ilk kısmında Dwarflar ve Blood Elfler, Heritage zırhlarına kuşanabilecek bunlara sahip olmak için karakterin 120 olması gerekecek. Tyrande ve Saurfang görevleri devam edecek. Zandalar ve Kul Tiras bölgelerinde saldırılar gerçekleştirilebilecek. Tüm sınıflara için ayrıca 20 seviye ile 120 seviye arasında kazanılan tecrübe puanı azaltılacak. 

 

 

 

 

Ocak ayında getirilmesi planlanan yamanın ikinci kısmında The Battle for Dazar'alor oyuna eklenecek. Dungeonlardan ve savaşlardan düşen ganimet miktarları artacak. Sinister Gladiator kostümü eklecek ve yeni PvP sezonu başlayacak.

Geleceği tarih şu an için belli olmayan üçüncü kısımda ise Crucible of Storms raidi oyuna eklenecek. Xal'atath hikayesi açılacak. World of Warcraft: Battle for Azeroth yamasının tamamlanması ile Blizzard bir süre daha rahat nefes alacak.

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem