Türkiye'nin en büyük oyun pazarı

BomBom 100 TL lik Kupon Satın Al - Uygun Fiyat

Favorilere Ekle
15000 Kupon 100 TL lik Kupon
100 ⓚ 100.00 ₺
Bombom 100 Kupon en iyi fiyatla Kopazar'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

BomBom

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

BomBom Hakkında

UZAY ÇAĞINDA TAHTA ARABALARA SON

 

21. yüzyılda, resmi olmasa bile içinde bulunduğumuz bu teknoloji ve uzay çağında oyunlar artık tahta arabalarla veya süpürgelerle oynanmamaktadır. Bilişim sektöründeki dev ilerlemeler ışığında online olarak oynan oyunlarda da artış olmuş ve bu oyunlara olan talep artmıştır. Yüzlerce online oyun arasından biz “Bombom Kupon “oyununu ele almaya çalışacaz.

 

Oyunumuzun içeriği nedir? Nasıl oynanır? Online oyunlar kendi aralarında kategorilere ayrılmaktadır. Bahsedeceğimiz Bombom kupon oyunu da 337 diye anılan içersinde sanal para barındıran ve bu sayede daha zevkli bir hale gelen sanal oyunlardan bir tanesidir.  Bu oyununun kelime analizinden yola çıkacak olursak; buradaki kupon kelimesi oyun içerisindeki sanal paraya denk gelmektedir. Kazanılan bu kuponlar yani sanal paralar oyun içersinde bize birçok avantaj sağlar. Örneğin; bu kuponları toplayarak oyun içersinde karakterimizi çeşitli yönlerden güçlendirebiliriz. Kazandığımız kuponları oyun içersinde bulunan yükle butonuyla yükleyebilmekteyiz.

 

Bahsettiğimiz Bombom Kupon oyunu para yüklemeden de oynanabilmektedir. Ama level atlamak, oyunda güç sağlayabilmek, market,öğe yenileme,totem sistemi, vip sistemi gibi unsurları güçlendirebilmek adına kupon toplamak ve yüklemek bizler için iyi olacaktır. Oyunumuzda geçen bir diğer unsur ise e pin yükleme ara yüzünde yer alan anlaşmalı sitelerden alınan kodlardır bu kodlar sayesinde yükleme işlemi yapabiliriz. E pin kodu almak için anlaşmalı sitelerden birinde üyelik açıp banka hesaplarına para havalesi veya kredi kartı ödemesi gibi seçeneklerden yararlanarak e-pin alınabilmektedir. Banka yüklemeleri ve kredi kartı ödemeleri sonrasında e-pin alımı hakkında bu sitelerin canlı destekleri detaylı yardımcı olmaktadırlar. Her sitenin sistemi değişik olduğu için sitelerin canlı desteklerinden bu konularda detaylı yardım alabilmekteyiz.

 

Özetlemek gerekirse bir çok online, internet üzerinden oynan oyun arasından seçtiğimiz bu oyun gayet zevkli ve de güzeldir. Ama ne yazık ki online oyunlar sadece belli bir yaş seviyesine hitap etmektedir. Ayrıca eski kültürün getirmiş olduğu oyun zevkini çocuklara aşılamamıza giden yolda bir engel teşkil etmektedir. Çünkü henüz ilkokul çağında olan bir çocuğun elinde tablet görmemiz bize işin ehemmiyetini de doğrudan göstermektedir.

KopazarBlogTümünü Gör

BomBom Nasıl Kullanılır

Bombom Kupon nasıl Yüklenir ?

1 ) İlk olarak  http://web.337.com/  sitesine giriş yapın.

2 ) Oynadıgınız oyunu seçin acılan  sayfada "Gamesultan" Secin

3 ) Kupon kodunu  girin ve yüklemeyi bitirin.