Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Cabal Online E Coin Hakkında

Kore merkezli bir firma olan ESTsoft tarafından piyasaya sürülen Cabal Online, 2005 yılında körede ortaya çıkmış ve 2006 yılında tüm Avrupa’nın kullanımına açılmıştır. Ülkemiz oyun severlerine ise 2012 yılından bu yana hizmet veren Cabal Online, oldukça iyi seviyedeki grafikleri, oyuncuların yabancılık çekmeyeceği savaş dinamikleri, diğer online yapımlara kıyasla çok daha tempolu yapısı ve genel anlamda kaliteli içeriği ile kullanıcı sayısını giderek artırmayı başarmıştır.

Türk oyun severlerin dikkatini, sunmuş olduğu Türkçe dil desteği bulunan web sitesi ve destek birimi ile çekmeyi başaran Cabal Online, çok oyunculu yapımları oynamaktan keyif alan oyun severler için, oldukça uygun bir tercih olacaktır.

Cabal Online, oyuncularına 6 farklı sınıf seçeneği sunmaktadır. Bu sınıflar ise şu şekilde adlandırılmıştır; Warrior, Force Shielder, Wizard, Force Archer, Blader, ve Force Blader.

Aynı zamanda oyunculara Sword ve Magic şeklinde iki ana yetenek seçeneği sunan Cabal Online’da 10. Seviyeye ulaştıktan sonra kazandığınız yetenek puanlarını kullanmaya başlayabileceksiniz. Bu seviyeden sonra oyuncuların kullanımına sunulan bir başka özellik ise combo özelliğidir. Bu özellik sayesinde savaşlarda çok daha etkin  görevler üstlenebilecek ve girdiğiniz birçok savaştan başarı ile ayrılma olasılığınızı artırabileceksiniz.

Cabal Online eCoin Nedir?

Piyasadaki birçok online yapım gibi Cabal Online de oyuncularına belirli ücret karşılığında çeşitli güçlendirmeler sunmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı olan bu güçlendirmeler sayesinde, oyundaki karakterinize birçok farklı özellik ekleyebilir ve oyundan aldığınız eğlenceyi iki katına çıkarabilirsiniz.

Cabal ecoin satın alarak oyun içi marketten Premium ve çeşitli özel eşyaların yanı sıra, yoldaş hayvanlar satın alabilirsiniz. Cabal Online ecoin ile satın alabileceğiniz Cabal Online Premiumun sunduğu en büyük faydalar; tecrübe puanı artışı, değerli eşya düşme oranının artması, ışınlanma gibi faydalardır.

Cabal Online E Coin

Cabal Online eCoin Nasıl Yüklenir ?

Oyunun sitesine ID ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izleyiniz ;

 

 

Canlı Destek