Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
D-Smart GO Üyelik
1 Aylık D-Smart GO Üyelik (Mega Paket)

1 Aylık D-Smart GO Üyelik (Mega Paket)

0 ⓚ 35.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3 Aylık D-Smart GO Üyelik (Mega Paket)

3 Aylık D-Smart GO Üyelik (Mega Paket)

0 ⓚ 90.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

D-Smart GO Üyelik

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
D-Smart GO Üyelik Hakkında

D-Smart GO Türkiye'nin önde gelen dijital platformlarından biridir. Bu platform, D-Smart televizyon abonelerine, canlı TV yayınlarını, filmleri, dizileri ve diğer programları internet üzerinden izleme imkanı sunar. Abonelerin televizyon yayınlarını, istedikleri zaman ve istedikleri yerde izlemelerine olanak tanır. Platform, kullanıcıların internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan (bilgisayar, tablet, akıllı telefon vb.) TV programlarını izlemelerini sağlar. D-Smart GO, çeşitli TV kanallarının canlı yayınlarını, arşivlerini, filmlerini ve dizilerini içerir.

D-Smart GO, abonelerin televizyon yayınlarını kaçırmalarını önlemek için tasarlanmıştır. Bu platform sayesinde aboneler, istedikleri zaman istedikleri programı izleyebilirler. Ayrıca, D-Smart GO'nun arşivindeki programlar, televizyon yayınından birkaç gün sonra bile izlenebilir. D-Smart abonelerinin yanı sıra, herhangi bir operatör tarafından sunulan internet hizmetine sahip herkesin kullanabileceği bir platformdur. Kullanıcılar, D-Smart GO'ya kaydolarak, istedikleri programları izleyebilirler. Ayrıca, D-Smart GO, kullanıcılara 1080p kalitesinde yayın sunar.

D-Smart GO Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla D-Smart GO almanıza olanak sağlıyoruz. D-Smart'ta özel içeriklere ulaşabilmeniz için D-Smart GO'ya ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden D-Smart GO Satın Al ve macerana hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

D-Smart GO Üyelik

D-Smart GO Nasıl Yüklenir?

1) D-Smart GO Kart Kodu sadece kayıtlı kullanıcılar kullanabilir.

2) Kopazar'dan satın almış olduğunuz D-Smart GO Kart kodunuzu kopyalayın.

3) www.dsmartgo.com.tr/gokart linkinden giriş yaparak ekranın sağ üst bölümünde yer alan “Ayarlarım” butonuna tıklanır.

4) “Paket Bilgilerim” menüsü altında yer alan “GO Kart Kullan” butonuna basın. Açılan sayfada yer alan ilgili alana GO Kart kodu girilir ve “Devam Et” butonuna tıklanır.

5) Giriş yapılan GO Kart Koduna ait paket ve süre bilgisi ekranda görüntülenir. Kodu kullanmak için “Kodu Kullan” butonu tıklanır. Üyeliğinize giriş yaparak içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Canlı Destek