Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

EyesPro Paketi Hakkında

Kopazar'ın 18 yıllık tecrübesi ile 3 Aylık Eyespro satın al ve hemen Eyespro'da göz sağlığını kontrol et! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız 3 Aylık Eyespro kodu anında teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. 3 Aylık Eyespro almak için yukarıda bulunan "satın al" butonuna tıkla, aşamaları takip et ve kodunu al. Kodunu aldıktan sonra uygulamaya girip, işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

EyesPro Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Eyespro almanıza olanak sağlıyoruz. Eyespro'ta özel içeriklere ulaşabilmeniz için Eyespro kod'a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Eyespro Satın Al ve göz sağlığını kolaylıkla takip et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Eyepro Kod Nasıl Yüklenir?

-Öncelikle Eyespro uygulamasını cihazınıza indiriniz.

-İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, üye girişi yapınız.

-Uygulamada, aşağıda bulunan "Kredi Kartı" simgesine tıklayınız.

-Uygulama içerisinde, aşağıda bulunan "Lisans Kod" butonuna tıklayınız.

-Çıkan sayfada, ilgili kutucuğa Kopazar'dan almış olduğunuz kodu giriniz.

-"Gönder" Butonuna tıklayınız.

İşleminiz başarıyla tamamlanmıştır. Eyepro kullanmaya başlayabilirsiniz. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Canlı Destek