Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

9 TL0 ⓚ
18 TL0 ⓚ
45 TL0 ⓚ
90 TL0 ⓚ
225 TL0 ⓚ
450 TL0 ⓚ

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Gladiatus Hakkında

Gladiatus, Gameforge tarafından geliştirilen bir tarayıcı tabanlı MMORPG oyunudur. Oyuncular, antik Roma döneminde bir gladyatör olarak hayatta kalma mücadelesi vermektedirler. Oyuna başladığınızda, karakterinizi oluşturacak ve antik Roma şehirlerindeki arenalarda diğer gladyatörlerle savaşacak yetenekleri öğrenmek için eğitim alacaksınız. Savaşlardan kazandığınız deneyim puanlarıyla seviye atlayacak ve daha iyi ekipmanlar satın alarak gücünüzü arttıracaksınız. Oyunda çok sayıda görev ve zindanlar bulunmaktadır. Görevler size altın, ekipman ve diğer ödüller kazandıracaktır. Zindanlarda ise canavarlarla savaşarak daha iyi ekipman ve nadir eşyalar kazanabilirsiniz. Oyunun sosyal özellikleri de oldukça gelişmiştir. Diğer oyuncularla birlikte çalışarak, gladyatör karavanları oluşturabilirsiniz. Ayrıca, loncalar aracılığıyla diğer oyuncularla iletişim kurabilir ve birlikte savaşabilirsiniz. Gladiatus'un grafikleri oldukça iyi ve atmosferik bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunun müzikleri de antik Roma atmosferini yansıtmaktadır. Oyunun bir diğer güzel özelliği de tarayıcı tabanlı olmasıdır. Bu nedenle, indirme ve kurulum işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Gladiatus Yakut Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Gladiatus Yakut almanıza olanak sağlıyoruz. Gladiatus'da özel içeriklere ulaşabilmeniz için Gladiatus Yakut’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Gladiatus Yakut Satın Al ve maceraya katıl. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Gladiatus Yakut Fiyatları

Gladiatus oyununda "Yakut" adı verilen bir sanal para birimi bulunmaktadır. Yakutlar, oyundaki bazı öğeleri veya avantajları satın almak için kullanılabilir. Yakutlar, gerçek para karşılığında satın alınabilen bir sanal para birimidir. Oyuncular, oyun içindeki öğeleri veya avantajları satın almak için öncelikle gerçek para ile Yakut satın alırlar. Yakutlar daha sonra, oyun içindeki sanal markette kullanılabilir. Oyuncular Yakutları kullanarak, örneğin daha iyi ekipmanlar veya karakter özelliklerini yükseltmek için öğeler satın alabilirler. Yakutlar ayrıca oyun içindeki bazı sınırlamaları kaldırmak için de kullanılabilirler. Örneğin, bazı görevlerin tamamlanması için belli bir seviyede olmanız gerekebilir, ancak Yakutlar kullanarak bu sınırlamaları kaldırabilirsiniz.

Gladiatus Yakut fiyatları bölgeden bölgeye ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Kopazar olarak siz Gladiatus oyuncularına en uygun fiyatlarla Yakut sunmaktayız. Yakutlarınız hemen teslim edilir ve uygun fiyatlarla alışveriş yapmanız sağlanır. Gladiatus Yakut Satın almadan önce Kopazar üzerinden güncel fiyat listesini kontrol edebilirsiniz.

Gladiatus

Gladiatus Yakut Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle Gladiatus oyununa giriş yapınız.

2- Yakut yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol menüde "Premium" butonuna tıklayınız.

3- Karşınıza çıkan sayfadan "Yakut Satın Al" butonuna tıklayınız. Oyun sizde Türkçe olabilir. Aşamalar aynı olacaktır.

4- Yeni çıkacak sayfada Kopazar'dan almış olduğunuz kodu aktif etmeniz gerekmektedir. "Kuponu bozdur" butonuna tıklayınız.

5- Kopazar'dan almış olduğunuz kodu "Kupon kodu:" kısmına yazınız. (Kopyala/Yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz)

Sonrasında "Kuponu kontrol et" butonuna tıklayarak kuponunuzu aktif hale getiriniz.

Tebrikler! Kolaylıkla Yakut kuponlarınızı aktif hale getirdiniz. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Canlı Destek