Türkiye'nin oyun pazarı
Gameforge 18 TL
50 Hükümdarlık (Kron)

Gameforge 18 TL

0 ⓚ 18.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile 50 Hükümdarlık Kron satın al ve hemen KingAge’de dilediğin gibi harcamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız 50 Hükümdarlık Kron’u hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. 50 Hükümdarlık Kronu almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve elmaslarınız hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede elmaslar hesabınıza yüklenecektir.

KingsAge Kron Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla KingsAge Kron almanıza olanak sağlıyoruz. KingsAge’de özel içeriklere ulaşabilmeniz için KingsAge Kron’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden KingsAge Kron Satın Al ve maceraya katıl. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:
1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.
2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.
3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.
4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

KingsAge Kron Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle KingsAge hesabınıza giriş yapınız.

2- Üst menüden "Taht Salonu" butonuna tıklayınız.

3- Karşınıza çıkan sayfadan "Kron Al" Butonuna tıklayınız.

4- Sol aşağından " Kuponu bozdur" butonuna tıklayınız.

5- Karşınıza kuponunuzu gireceğiniz alan çıkacaktır. Buraya Kopazar'dan almış olduğunuz kuponunuzu giriniz. (Kopyala/Yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz)

Sonrasında "Kuponu Kontrol Edin" butonuna tıklayarak hesabınıza Kron yükleyebilirsiniz.

Kronlarınız başarıyla hesabınıza yüklenmiştir. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Olası bir problemde Kopazar Canlı Destek hattına bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

KingsAge

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek