Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

25 TL0 ⓚ
50 TL0 ⓚ
100 TL0 ⓚ
250 TL0 ⓚ
25 TL0 ⓚ
50 TL0 ⓚ
100 TL0 ⓚ
250 TL0 ⓚ

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

League of Legends Wild Rift Hakkında

League of Legends (LoL), 2009 yılında Riot Games tarafından geliştirilen ve dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan bir MOBA oyunudur. Oyun, orijinal versiyonuyla büyük başarı kazanırken, mobil platforma getirilen Wild Rift sürümü ile daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. League of Legends: Wild Rift, sezgisel kontrolleri, hızlı tempolu oynanışı ve görsel kalitesi ile mobil cihazlarda en iyi MOBA deneyimini sunmak için tasarlanmıştır.

Wild Rift, PC versiyonunun aksine, daha kısa maç süreleriyle oynanır ve yaklaşık 15-20 dakika sürer. Bu, oyuncuların hızlı bir şekilde bir oyun oturumu başlatıp tamamlamasını sağlar ve mobil oyunlar için ideal bir deneyim sunar. Oyunda, 5'e 5 takım savaşlarına katılacak ve haritadaki üslerini korumak ve düşman üssünü yok etmek için stratejik becerilerinizi kullanacaksınız.

Wild Rift, mobil cihazlar için optimize edilmiş sezgisel kontroller sunar. Dokunmatik ekran üzerinde yapılan hareketlerle şampiyonunuzu kontrol edebilir, yeteneklerinizi kullanabilir ve düşmanlara karşı saldırabilirsiniz. Kontroller, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için kolaylıkla anlaşılabilir ve kullanılabilir. Ayrıca, oyunun her biri farklı oynanış tarzlarına sahip olan bir dizi şampiyonu vardır. Her şampiyonun kendine özgü yetenekleri ve oynanış stilleri vardır, bu da oyunun stratejik derinliğini artırır.

Wild Rift'in görsel kalitesi de oldukça etkileyicidir. Yüksek çözünürlüklü grafikler, detaylı karakter modelleri ve çevreler oyunculara muhteşem bir görsel deneyim sunar. Haritaların ve efektlerin detayları, oyunun atmosferini zenginleştirir ve oyuncuları büyüler.

League of Legends: Wild Rift, rekabetçi oyun modları ve eşleştirme sistemi ile de dikkat çeker. Oyuncular, yeteneklerini diğer oyunculara karşı test etmek için rekabetçi sıralama maçlarına katılabilir ve yüksek seviyeli bir lig sistemi içinde yükselmeye çalışabilir. Ayrıca, arkadaşlarınızla takım oluşturabilir ve birlikte mücadele edebilirsiniz.

Leauge of Legends Wild Rift Bakiye Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Leauge of Legends Wild Rift Bakiye almanıza olanak sağlıyoruz. Leauge of Legends Wild Rift 'de özel içeriklere ulaşabilmeniz için Leauge of Legends Wild Rift kodu satın almanı gerekmektedir. Kopazar üzerinden Leauge of Legends Wild Rift Satın Al ve macerana hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

League of Legends Wild Rift

League of Legends Wild Rift Bakiye Nasıl Yüklenir?

- Öncelikle Google Hesabınıza giriş yapınız.

-Google Play üzerinden, hesabınıza tıklayınız.

-Açılan pencereden " Ödemeler " sekmesine tıklayınız.

-Çıkan sayfadan "Kodu kullan" sekmesine tıklayınız.

-Google Play Kodu gireceğiz alan gelecektir. Buraya Kopazar'dan almış olduğunuz kodu giriniz ve "Kodu Kullan" sekmesine tıklayınız.

-Google Play Kodunuz başarıyla hesabınıza eklenmiştir. Dilediğiniz oyunda alışveriş yapabilirsiniz.

League of Legends Wild Rift Apple Store Bakiye Yükleme?

1- Öncelikle iTunes'a giriş yapınız.

2- iTunes üzerinden League of Legends Wild Rift Kodu yüklemek istediğiniz hesaba giriş yapınız.

3- Üst tarafta bulunan hesap menüsünden " Kodu Kullan" seçeneğine tıklayınız.

4- Açılan sayfada kodu gireceğiniz alan gelecektir. Kopazar'dan almış olduğunuz kodu buraya giriniz ve "Kodu Kullan" butonuna tıklayınız.

İşleminiz tamamlanmıştır. Apple Store kodunuzla League of Legends Wild Rift'te istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Canlı Destek