Türkiye'nin oyun pazarı

Metin2 Yang Arkadaslar 1 Won İndirimli Satın Al

Favorilere Ekle
Arkadaşlar 1 WON MAVİ BAYRAK CH4 KÖY GARDİYANI
Alış Fiyatı 0.10 ₺
Satış Fiyatı 5.70 ₺
Metin2 Yang Arkadaslar (Won) Ürünlerini Kopazar Güvencesi ile Hızlı ve Güvenilir olarak satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar , Hızlı Teslimat 7/24 Destek İmkanı.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Metin2 Yang Hakkında

Metin 2 YANG NEDİR?

Yang Metin 2 oynayan kullanıcıların çok sık olarak duyduğu bir terimdir. En temel tanımıyla Metin 2 oyununun para birimidir diyebiliriz. Oyun içerisinde gerçekleştirilen ticaret için gereklidir. Oyuncular arasında gerçekleşen ticaretin dışında, NPC'lerden alınan her türlü item veya hizmet karşılığında Yang ile ödeme yapılmaktadır. Gerçek hayattan örnek vermek gerekirse; bütün ülkelerin para birimi olduğu gibi (TL, dolar, euro gibi) Metin 2 oyunun da para birimi Yang'tır. Kısacası yang Metin 2 oyunu için en temel ve gerekli şeylerden biridir diyebiliriz.

Peki nereden bulabiliriz bu Yangları?

Oyunda kestiğiniz neredeyse bütün canavarlardan ya da yaratıklardan Yang çıkmaktadır. Buna ek olarak en önemli Yang kazanma yollarından birisi de oyundaki ticarettir. Yaratıklardan çıkan eşyaları, silahları vb. NPC'lere veya başka oyunculara satarak Yang kazanabilirsiniz.

METİN 2 WON NEDİR?

Yang konusu geçtiğinde Metin 2 oyuncularının en çok duyduğu terimlerden birisi de WON diyebiliriz. Peki nedir bu sürekli duyduğumuz won?

WON oyun içerisinde Yang miktarını belirten bir terimdir. Eğer oyunda 100 milyon (100.000.000) paranız varsa  miktar olarak 1 WON'unuz vardır demektir. Yani; ' 100M (100.000.000) yang = 1 WON ' diyebiliriz.

Peki WON'u sadece miktarı belirtmek için mi kullanıyoruz? Cevap; Hayır! WON aynı zamanda oyun içerisindeki bir eşyanın adıdır. Bu eşya envanterinizde sarı renkli bozuk para şeklinde görünür ve değeri 100M yangtır. Alışverişlerinizde bu WON'ları kullanabiliyorsunuz. Ticaret ile eşya satacağınızda ister Yang karşılığında isterseniz de WON karşılığında satabiliyorsunuz. Envanterinizdeki WON sayısı üzerine eklendikçe artmaktadır ve bir karede saklayabileceğiniz WON miktarı 999'dur. Yani eğer üzerinizde 4 WON varsa ve siz 100 WON karşılığında bir item satarsanız gelen miktar otomatik olarak envanterinizdekinin üzerine eklenir. Bu satış tamamlandıktan sonra oyunda imleci envanterinizdeki WON'un üzerine getirdiğinizde 104 adet'e dönüştüğünü göreceksiniz. 

YANG'ı WON'a nasıl dönüştürebilirim?

Eğer Metin 2'de nasıl yang alırım? diye soruyorsanız cevabı çok basit: Oyun içerisinde öncelikle depocuya gidip tıklıyorsunuz. Açılan seçeneklerden “Döviz Bürosu”nu seçiyorsunuz ve son olarak “Yang'ı Won'a Dönüştür” seçeneğiyle devam ediyorsunuz. Açılan pencerede 100M (100.000.000) yang verdiğiniz zaman size karşılığında 1 adet WON veriliyor. Ancak hemen hatırlatalım; bu işlem için depocu beyefendi sizden 3M (3.000.000) yang komisyon alıp kendi cebine atıyor. Yani toplamda 103.000.000 (100M + 3M) yang verdiğinizde 1 adet WON'ununuz envanterinize ekleniyor.   

WON'u YANG'a nasıl dönüştürebilirim?

Yine yukarıdaki işlemleri aynı sırada takip ediyorsunuz. Ancak bu sefer farklı olarak 3. adımda ''Won'u Yang'a Dönüştür' seçeneğini seçiyorsunuz ve verdiğiniz WON karşılığında Yang'ınız envanterinize ekleniyor. Ayrıca depocu abimiz bu sefer bizden hiç komisyon almıyor, ücretsiz olarak WON'umuzu bozmuş oluyor. 

METİN 2 - YANG / WON nasıl alabilirim?

Oyun içerisinde para kazanmak, ya da oyun diliyile yang kasmak, oldukça uzun zaman ve çaba isteyen zahmetli bir iştir. Eğer yang kasmaya ayıracak vaktiniz ve sabrınız yoksa hemen yandaki bağlantıyı tıklayarak sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca yang satın alabilirsiniz; GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YANG SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

METİN 2 YANG FİYATLARI nelerdir?

Sitemizdeki güncel yang ve won fiyatlarını yandaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz. GÜNCEL METİN 2 YANG FİYATLARI

METİN 2 YANG siparişi verdikten sonra nasıl teslim alırım?

Metin2 yang sipariş verdikten sonra belirttiğimiz teslimat noktasında hazır beklediğinizde aldığınız miktarda yangı kısa süre içaresinde Ticaret ile size WON olarak teslim ediyoruz.

Teslimat yerimiz: Mavi Bayrak, CH4, 1.Köy Gardiyanı yanı

Nasıl Gold Satılır?

Yorumlar

5.00 / 2

Metin2 Yang

Sen de yorum yap!

Yorum Yap