Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Mu Legend
500 Redzen

500 Redzen

15 ⓚ 80.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1000 Redzen

1000 Redzen

30 ⓚ 160.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
2000 Redzen

2000 Redzen

60 ⓚ 320.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3000 Redzen

3000 Redzen

0 ⓚ 480.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
5000 Redzen

5000 Redzen

150 ⓚ 800.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
10000 Redzen

10000 Redzen

300 ⓚ 1,600.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Mu Legend

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Mu Legend Hakkında

Mu Legend  Redzen nasıl  yüklenir ?

1 ) Oyun sitesinde  oturum acın

2 )  W coins satın al  bolumune tıklayın

3 )  Kod takas et bölümüne tıklayın

4)  Kodu kod takas etme yerine yazın ve  onaylayın

 

Tebrikler kodunuz başarı ile yüklenmiştir

Mu Legend

Mu Legend

Mu Legend oyunu Webzen tarafından piyasaya sürülen muhteşem bir Browser RPG oyunudur. MU evrenine girmeye hazır olan kişiler bu oyunu oynayabilir. Oyunda Mu LegendRezden kullanarak oyun içi hamleleri daha verimli bir düzeyde yapmanız söz konusu olmaktadır. 500-1000-2000-3000-5000-10000 Redzen satın alım yapabilirsiniz. Satın alımlar sonrasında sizlere sunulan ödeme seçeneklerini kullanarak işlem yapmanız söz konusu olmaktadır. Maestro, Mastercard, Visa, Gpay, İninal, Paymentwall gibi ödeme yöntemleri ile işlem yapmanız mümkündür. Aynı zamanda ATM, Havale ve EFT ile de satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Kopazar Türkiye’nin en iyi oyun pazarı konumunda yer alıyor. Her gün binlerce oyuncu tarafından ziyaret edilen ve alışveriş yapılan site, 15 senedir hizmet vermektedir. Pazar içinde oyuncular ihtiyaçlarına göre satın almalar yapabilir. Bunlar arasında E pin, Goldbar, İtem, Hediye Kartları ve CD Key’de yer alıyor. Güvenli bir şekilde satın alma işlemi yapabildiğiniz güvenilir siteler bulmak zor olabilir. Kopazar olarak bu alandaki açığı kapatmaya devam ediyoruz.

2005 senesinde hizmet hayatına başlayan Kopazar, oyun sektöründe meydana gelen gelişimleri yakından takip eder ve oyunculardan gelen tavsiyeleri değerlendirir. 500’den fazla oyun ve 700000 binden fazla oyuncu ve  bayi üyesine hizmet vermektedir. Sadece oyuncuların değil, oyunlar ile alakalı ihtiyaç sahibi olan kişilerin de kullanması yanında, aynı zamanda satış yapmak için de uygun bir gelir metodu sizlere sunulur. Kopazar üzerinden rahatlıkla ürün satışı yapabilirsiniz.

Mu Legend nedir?

Mu Legend, her ne kadar Mu Online oyunun devamında gibi algılansa da farklı bir oyun olarak piyasaya sürülmüştür. Eski MU online oyununa göre yepyeni bir yapısı vardır. Bu yazımızda sizler için Mu Legend ne olduğunu, Mu LegendRedzen satın alma işlemlerini ve daha bir çok yeni bilgiyi aktaracağız.  Bu bilgileri kullanmanız halinde oyun içi hamleleri daha verimli bir şekilde yapmanız da söz konusu olacaktır. Son derece eğlenceli bir oyun olmanın yanında aksiyonun bol olması da oyun için dikkat çekici bir unsur olarak yansır.

Mu legend, Mu online oynayan kişiler tarafından çok büyük bir beklenti oluşturdu. Beklentiyi karşılasa da Mu Online oyunundan farklı bir yapıda olması, oyun severlerin zorlanmasına neden oldu. Bu nedenle oyunu satın almadan ya da oynamadan önce yazımızı okumanın bir çok faydasını göreceksiniz. Sizlere rehber niteliğinde hazırladığımız bu yazının önemi son derece fazladır.

Mu Legend oyunu hakkında bilgi almak isterseniz en doğru adrestesiniz. Oyuna başlamadan önce kullanıcın bir karakter seçmesi gerekir. Hangi karakteri seçmeniz gerektiği konusunda düşünmek son derece önemlidir. Ayrı yetenekleri olan bu karakterler, Eski oynadığınız oyun yardımı ile gözlerinizde canlanabilir. Örnek olarak oyunda yer alan Whisperer isimli karakter, uzak mesafeden düşmanlara zarar verme gibi önemli bir özelliğe sahiptir. Fakat hayata kalması için sürekli hareket halinde olması gerekir. Aynı zamanda bu karakter ile alakalı farklı bilgi almak isteyen kişiler için de çeşitli kaynaklarımız yer almaktadır. Oyunun en başında karakter test etmeniz için bir bölüm vardır.  Bu bölümde level 65 şeklinde sizlere sunulan karakteri denemek söz konusudur.

Mu Legend Redzen Nedir?

Mu Legend Rezden nedir sorusu da oyun ile alakalı olan kişilerin merak ettiği konulardan biridir. Daha öncesinde Mu Online oyununda Wcoins kullanılırken, Mu Legend için Redzen satın almak, oyun için hamlelerinizin daha sağlıklı olmasına neden olur.

Oyun içinde beraber oynayabileceğiniz arkadaşınız olması halinde eğlence daha yüksek olur. Bu tarz oyunlara baktığımız zaman tek başımıza oynadığımız zaman pek zevk vermediğini ifade edebiliriz. Bunun yanında oyun içinde de farklı karakterler ile arkadaşlık kurmanız mümkündür. Aynı zamanda takımın bir parçası olmak ve yüksek zorlu derecelere sahip olan zindan içinde olmanın da avantajları son derece fazladır. Zorlanmadan bu zindanları yapabilir ve ödül kazanabilirsiniz. Ödül kazanmanız halinde hesaplarınıza redzen eklenir.

Mu Legends oyununda, görev yapmanız halinde seviyeniz artar. 15-20 arasına seviyeye geldiğiniz zaman hayvan sahiplenme şansınız olacaktır. eğer Redzen satın alırsanız bunu daha hızlı bir şekilde yaparsanız. Aksi durumda zaman kaybetmeniz mümkün olur. Tüm bunların yanında karateriniz binek hayvanlar ile daha hızlı hareket eder hale gelir. Bu durum 25-30 seviyeleri arasında meydana gelmektedir. Demin de ifade ettiğimiz gibi bunu para karşılığında da satın almanız mümkündür.

Mu LegendRedzen satın almak için sitemiz her geçen gün daha iyi hizmet sunuyor ve satın alma seçeneklerini geliştirmeye devam ediyor. İnternet üzerinden oynanan oyunlar, eski zamanlarda para karşılığında oynanırdı. Günümüzde bu oyunların ücretsiz bir şekilde oynandığı fakat sonrasında oyun içi satın alma halinde, para karşılığında sanal para birimleri almanın zorunluğu ortaya çıktı.

Mu Legend Redzen Satın al

Mu LegendRedzen satın al işlemi için sitemize 7-24 erişim kurmanız mümkündür. Son derece etkili bir hizmet olan bu seçeneğimiz haricinde diğer oyunlar da satın alma işlemine yarayan çeşitli para birimleri vardır. Kopazar üzerinden tüm bunları rahatlıkla alabilirsiniz. Oyunda, kendinizi bir üst seviyeye çıkartmanız rakiplerinize oranla dikkat çeker bir hale gelmeniz ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

Tüm bunların yanında, oyun sürecinde bilmeniz gerekenler vardır ve bunlar sizler süreç boyunca yardımcı olacaktır. Yaratıklar ile savaşma süreçlerinde onları tek bir alanda tutmak sizlere önemli oranda avantaj sağlar. Alacağınız hasarları bu sayede daha düşük noktaya çıkartabilir , onlara daha çok zarar verebilir ve öldürebilirsiniz. Tüm bunlar da sizin seviye atlamanıza neden olacaktır.

Mu LegendRedzen oyunu, son zamanlarda piyasaya sürülen, başarılı oyunlardan biri olarak dikkat çekmektedir. Oyun severler çeşitli becerileri ile bu noktada sizlere genel anlamda daha fazla yardımcı olabilir. En eğlenceli oyunlar sayesinde siz de aklınıza takılan sorulara net bir şekilde yanıt verme şansına sahip olacaksanız. En eğlenceli oyun seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

Mu Legend görevleri sizler için önemli ayrıcalıklar sunar. Belli bir alanda yer alan tüm görevleri tamamlamaya çalışmak bu noktada son derece önemlidir. En önemlisi tüm bu süreçlerde seviye atlama hızınız çok daha yüksek olur. Çok önemli bir deneyim olarak bu size yansır. Oyunda görevler farklı 3 renk ile simgelenir. Bunlar mavi mor ve turuncudur. Turuncu renk ile ifade edilen görevler hikaye görevleri olarak tanımlanır. Mavi renk ise normal görevleri tanımlar. Mor renk son derece az sayıda görev içerir. Bunlar sizin daha hızlı bir şekilde gelişmenizi sağlayan ana görevlerdir.

Mu Legend Redzen nasıl alırım?

Mu Legend Redzen nasıl satın alırım diye düşünüyorsanız, sitemizde yayınlandığımız içeriği sizlere sunacağız. Son derece eğlenceli içerikleri olan oyunda kişinin kaliteli zaman geçirmesi için doğru adımları atması gerekir. Satın alma işlemlerini de buradan rahatlıkla takip etmeniz mümkündür. Redzen nasıl alırım, en ucuz redzen nereden alınır ve daha bir çok soruya sizlere buradan yanıt vermeye devam edeceğiz.

Oyun içinde çok sayıda zindan yer almaktadır. Bunların bir kısmı temel seviye bir kısmı ise takım ilen yapılan zindanlardır. Aynı zamanda çok zor seviyede zindanların yer aldığını da ifade etmek gerekir. Zindanlara giriş sınırlıdır. Belli sayıda zindanlara giriş için hakkınız bulunmaktadır. Her gün giriş yaparsanız ekstra ödül seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Oyun içi para, zen olarak bilinmektedir. Önemli bir yere sahip olduğu biliniyor. Oyun içi itemleri satın almak için zenlere ihtiyaç duyarsanız. Özellikle son seviyeler daha yüksek miktarda paraya ihtiyacınız olur. Ne kadar hızlı para kazanırsanız şansınız o kadar yüksek olur. Oyun içi satın aldığınız zen konusunda bazı noktalarda dikkatli olmak son derece önemlidir. Sitemiz üzerinden satın alma yaptığınız takdirde çok büyük avantaj sağlarsanız. Aksi durumda sorun yaşamanız çok yüksek olasılıktır.

Mu Legend oyunu sizlere bambaşka bir dünya sunuyor. Bu dünyada karakterinizin konumunu ve seviyesini belirleyecek tek kişi sizsiniz. Verdiğiniz kararların son derece önemi vardır. Sizlere yardımcı olacak Redzenler sayesinde sorunların üstesinden gelmek daha basit olur. Webzen tarafından geliştirilen Mu Legend, eski Wcoins yerine bu oyunda Redzen terimini para birimi olarak sizlere sunuyor.

Redzen nedir?

Redzen, Mu Legend oyununa oyun için item satın almanızı sağlayacak olan para birimidir. Redzen kazanmak için iki farklı yöntem bulunuyor. Oyun içinde yaptıklarınız ve atladığınız seviyeler ile kanamanın haricinde pratik yöntem Kopazar site üzerinden satın alma işlemi yapmaktır. Satın alma işlemi sonrasında kısa süre içinde rakiplerinizin önüne geçebilir ve onlara oranla daha kısa süre içinde level atlayarak oyunda daha yüksek noktalara erişim sağlayabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız rehber oyun içinde daha üst noktalara gelmeniz noktasında son derece etkilidir. Eğer etkili bir şekilde sıçrayış arıyorsanız daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi sitemizde bu noktada sizlere yardımcı olacak bir çok ürün yer alıyor. En uygun fiyatlar ile satın alma işlemlerini yaparak başarı elde etmek söz konusudur. Oyunun para birimi zen olarak geçer. Seviye atladığınız zaman bu zenlere daha fazla ihtiyacınız olacaktır.

Yaratıkları öldürmek ve görev yapmak zen kazanma noktasında son derece önemlidir. Oyunun en başlarında yaratıkları öldürmek, seviye atlamanız için sizlere yardımcı olur. İlerleyen süreçlerde ise seviye atlamak daha zor hale gelir. Bu noktada kişinin görev yapması, daha mantıklı bir karar olarak karşısına çıkar. Görev yapmak aynı zamanda ek ödül kazanma noktasında da işinize yarar. Bu sayede hem karakteriniz daha güçlü olur hem de level seviyeniz daha yüksek oranlara çıkar. Görev yaparak yeni yerleri ve görevleri açmak da mümkün olur.

Kişinin oyunda tüm görevleri yapmak bazı noktalarda dikkatli olması gerekir. Özellikle Zenleri dikkatli harcamak ve oyun içi stratejileri buna göre belirlemek önemlidir. Ara ara, yan görevler ve sürekli görevler yapmak esktra deneyim puanı kazandırırken bir yandan da zaman kaybına neden olur. Sonuç olarak bu görevleri zen kazanmak için yapıyorsanız. Kopazar sizlere zaman kazandırma noktasında Redzen satışı ile kolaylık sağlıyor.

Mu Redzen satın al

Mu Redzen satın alma işlemlerini en uygun fiyatlara ve en hızlı şekilde yapmak için en doğru adrestesiniz. 15 senedir lisanslı ve güvenilir bir şekilde hizmet veren Kopazar oyun dünyası ile alakalı tüm ürünleri sizlere sunuyor. E-pin satın alma yöntemi ile aldığınız kodları ilgili yerlere giriş yaparak oyun kariyerinizi üst seviyelere taşınmanız mümkün hale gelmektedir.

Mu Legends oyunu piyasaya girdiği günden bu yana çok sayıda insanın ilgisini çekti ve bu sayede oyun severler tarafından büyük beğeni topladı. Özellikle rol yapma oyunları ile yakından ilgilenen kitle online platformlar için üretilen oyunlara büyük ilgi gösterdi. Sitemiz de bu çıkış noktası ile oyun severler için son derece değerli hizmetler sunuyor. Sizler de çok rahat bir şekilde bu değerli hizmetleri kullanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Oyun içindeki para birimleri zen olarak tanımlanır. Mu Online’ın resmi takibi olan Mu Legend oyununda Redzen para birimi olarak isim kazanmıştır. Aslında baktığımız zaman oyunda yegane amacın zen kazanmak olduğunu dile getirmek gerekir. Nasıl ki normal hayatta kişi hayat standardını yükseltmek için para kazanmak zorundaysa, oyun içinde standartlarınızı yükseltmek için zen sahibi olmanız gerekir.

Kopazar sitesi de piyasada Redzen satışı yapan site olarak önemli bir yere sahiptir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, piyasayı öncesinden takip eden, teknolojiye çok hakim bir ekip ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Bu sayede en kaliteli ürünleri son derece kısa zaman için sizlere buluşturmasını biliyoruz. Farklı paketler üzerinden rahatlıkla satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Satın alma süreçlerinde sizlere pek çok alternatif ile ödeme yöntemi sunarız. Bunların yanında piyasada yer alan en uygun fiyatlar tarafımızca sizlere sunulmaktadır.

Mu Legends oyunu ile bilmediklerinizi de sitemizin blog yazıları üzerinden takip etmeye devam edebilirsiniz. Ülkemizde bu tarz oyunlara karşı çok büyük bir ilgi olmasına karşın yeterli kaynak olmadığını ifade etmek mümkündür. Bunun yanında bazı kaynakların insanları yanlış yönlendirdiğini de eklemek gerekiyor.

Mu Legends Zen alma

Mu Legend zen alma süreçlerinde, sitemizde yer alan Mu Legend sayfasını kullanmanız gerekmektedir. İşlemi yapmanın son derece basit olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Eğer daha öncesinde satın alma yapmadıysanız aklınıza takılan bazı soru işaretleri olabilir. İlk olarak satın almak istediğiniz paketi seçebilirsiniz. Sonrasında ödeme seçeneğini belirleyerek bunun üzerinden işlem yapabilirsiniz. Gpay, sitemizde yer alan güvenilir ödeme seçeneklerinden biridir. Google Play üzerinden rahatlıkla satın almanızı sağlar. Bu sayede işlemlerinizi daha basit yaparsınız.

Sizlere bu yazımızda, Mu Online oyunun devamı niteliğini taşıyan Mu Legend hakkında çok önemli bilgiler aktardık. Özellikle oyun içinde level yükseltmek, daha iyi seviyelere çıkmak, yeni haritalar açmak ve diğer konularda yapmanız için hangi yöntemleri kullanmanız gerektiği ile alakalı bilgiler verdik. Bu süreçte sizlere için en önemli olan kısmın Redzen olduğunu da eklemek gerekir. Webzen firması tarafından üretilen oyunda, oyun için satın alma işlemleri için güvenilir e ticaret merkezleri üzerinden satın alabileceğiniz Redzen, oyunda rakiplerinize oranla ön plana çıkmak için son derece önemlidir. Aynı zamanda karakterinizi belli bir noktaya getirdikten sonra bunu ticarete çevirme de mümkündür. Kopazar sitesi, sizlere pek çok kazanç yöntemi de sunar.

Kopazar olarak 2005 senesinden bu yana online oyun ortamı için yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Site üzerinden oyun, oyun itemleri satın almanın ötesinde, sizlere de satış yapmak için gerekli olan imkanları sunuyoruz. Bu noktada bilgi almak için canlı destek birimleri ile görüşme yaparak aklınıza takılan sorulara net yanıt alabilirsiniz. Sonrasında da işlemlerinizi rahatlıkla yapmanız söz konusudur. Online oyun piyasasının kişiye yüksek haz vermenin ötesinde kazanç elde etmek için önemli bir gelir metodu olduğunu bilmek gerekir. Aynı zamanda satın aldığınız oyun içi faktörler son derece önemli birer yatırım aracı olabilir.

Canlı Destek