Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

140 TL0 ⓚ
270 TL0 ⓚ
530 TL0 ⓚ
770 TL0 ⓚ
1400 TL0 ⓚ
2500 TL0 ⓚ

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Mu Online Hakkında

Mu Online  Wcoins nasıl  yüklenir ?

1 ) Oyun sitesinde  oturum acın

2 )  W coins satın al  bolumune tıklayın

3 )  Kod takas et bölümüne tıklayın

4)  Kodu kod takas etme yerine yazın ve  onaylayın

 

Tebrikler kodunuz başarı ile yüklenmiştir

Mu Online

Mu Online

Mu Online, Koreliler tarafından üretilen ve internet ortamında oynanma şansına sahip olduğunuz ücretsiz rpg oyunlarından biridir. Ülkemizde de son zamanlarda yaygınlaşan oyunu keyifli bir şekilde oynamanız söz konusu oluyor. WebzenWcoin sayesinde de oyun içi satın allımlar mümkündür. WebzenWcoin, 28 Nisan 2000 tarihinde kuruldu. Güney Koreli oyun video oyun geliştirme ve yayımlama şirketi Webzen Games, aralarında Mu Online’ın da yer aldığı bir çok oyun için, oyunculara oyun içi harcama yapma fırsatı sunmaktadır. Gerçek para ile satın aldıktan sonra Webzen hesabına yükleme şansına sahip olabilirsiniz.

MuLegend oyun içinde kullanabileceğiniz Webzencoinler için Kopazar sitesi olarak sizlere son derece uygun fiyatlar üzerinden transfer imkanı sunuyoruz. Webzen500 w Coin şu an için alt sınır olarak belirlenmiştir. Bunun yanında 1000 W Coin satın alma opsiyonlarınız da vardır. Site üzerinden ücretleri çok rahat bir şekilde bulmanız söz konusu oluyor. Kopazar sitesi sizlere 2000 3000 5000 ve 10000 W Coin seçenekleri de sunmaktadır. Bunları rahat bir şekilde satın alabilir, aklınızda soru varsa sitemiz üzerinden bizlere rahatlıkla yönlendirebilirsiniz.

Mu Online Wcoin satın al

Mu Online Wcoin satın al için en doğru adrestesiniz.  Bu satın alma seçeneklerinin sınırsız olduğunu da dile getirmek gerekir. Sizlere sunulan farklı ödeme yöntemlerini kullanmanız halinde rahatlıkla alış veriş yapmak için gerekli olan zemin sizlere sunulur. Site sizlere 7 24 bakiye yüklemek için imkan sunar. Site üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Maestro, Mastercard, Visa Gpay, İninal, Paymenwall gibi yöntemler ile de ödeme yapmanız söz konusudur. Aynı zamanda ATM, Havale ve EFT gibi yöntemler ile de Wcoin almanız söz konusudur.

Mu Online aynı zamanda MuLegend olarak da biliniyor. Sizlere satın alma öncesinde pek çok farklı imkan sunulur. Sitemiz, aktif ve popüler ifadeler ile sizlere yardımcı olmaktadır. Kişi sahip olduğu  bakiyesini tüm oyunlar için harcama seçeneğine sahiptir.

Mulegend oyunu, Webzen tarafından piyasaya sürülen yeni soluklu Browser RPG oyunlarından biridir. Mu oyun evrenine giriş yapmak isteyen kişiler için son derece heyecanlı anlar sunar. Çok başarılı bir Kapalı Beta süreci geçiren oyun PC platformunda oynanabilir. Ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Oyun için satın alma işlemleri için Wcoin seçeneğini rahatlıkla kullanmanız söz konusudur.

Oyunun dikkat çeken özellikleri arasında Webzen markasının bir ürünü olması gerekiyor. Dünyaca üne sahip olan oyun firmalarından biridir. Kurumun en fazla bilinen oyun seçenekleri arasında Mu Online, LineUp, Arclord 2 ve Mu Rebirth yer alıyor. Bu oyunlar arasında en fazla tercih edilen ise kesinlikle Mu Online’dir. Sitemizde Mu Online oyunu için kullanabileceğiniz Wcoin sayesinde sizlere muhteşem bir dünya sunuyor. Oyunlarda kullanılan para birimi Wcoin, ancak güçlü olmak veya oyunda beklememek adına son derece önemlidir.

Wcoins nedir?

Wcoins nedir sorusu da uzun zamandır merak edilen önemli bir konu başlığı olarak dikkat çekiyor. Oyunu için tercih edilen çok fazla önemli seçenek olduğunu net bir şekilde vurgulamak bu noktada değer kazandırır. Webzen oyununda önemli noktaya gelmek isteyen kişiler, bu tarz eğilimleri de değerlendirmek ve buna göre adım atmak zorundadır. Webzen, MMPORG tarzı oyunlar üretiyor. Bu tarz oyunların çok dikkat çekici olduğunu da bilmek gerekiyor. Sizlere  bu yazımızda daha çok Mu Online ve Wcoins seçeneği konu başlığında bilgi sunacağız.

Mu Online oyunu, savaş temalı bir oyun olmanın yanında İngilizce dili ile yayınlarına devam eder. Koreliler tarafından geliştirilen son derece eğlenceli oyun seçeneklerinden biridir. Oyun şu an için 8 seneye varan geçmişe sahiptir. Aynı zamanda farklı versiyonları da piyasaya sürülmüştür. Oyun grafikleri açısından kullanım tarzı olarak ve bir çok özellik ile Diablo 2’ye çok benzer. Oyunlarda çok fazla grafik hata yoktur. Geniş bir oyun kitlesine sahip olması, kullanıcılar için daha keyifli bir zeminin oluşması noktasında son derece etkilidir.

Oyunda yer alan 8 farklı karakter sayesinde, çok keyifli zaman geçirmeniz de söz konusu oluyor. Mu Online Oyunu için FairyElf, Magic Gladiatör, Dark Lord, Summoner, Master Level, Roge Fighter karakterlerini söylemek söz konusudur. Oyunda iki farklı istatistik yer alıyor. Bunlar taarruz ve başarı başlığı altında incelenebilir.

Oyunda yer alan tüm istatistikler farklı tutulmaktadır. Oyunda, başarı istatistikleri canavarlara karşı yapılan saldırılar göz önüne alınarak yapılır. PVM olarak isim verilmektedir. Taarruz istatistikleri ise Pvp olarak biliniyor. Sistem gereksinimleri de oyunun çalışması açısından son derce önemlidir.

MuOnlineWcoins nasıl yüklenir?

MuOnlineWebCoins nasıl yüklenir sorusu da son zamanlarda merak edilen ana konular arasında yer almaktadır. Bu yükleme işlemini en sağlıklı şekilde yapmak için ilk aşamada Webzen sitesine erişim kurmanız gerekiyor. Sonrasında üste yer alan W coin sekmesine tıklayarak redeemcode seçebilirsiniz. Açılan sayfada, Kopazar üzerinden satın aldığınız e pinleri girdikten sonra onaylama işlemi yapabilirsiniz.

MuLegend Online Wcoin sizlere muhteşem bir savaş dünyasının kapılarını açıyor. Genel olarak baktığımız zaman online oyunlara karşı ülkemizde var olan ilginin yüksek düzeyde olduğunu ifade etmek gerekiyor. İlgi düzeyinin artması beraberinde kullanıcı sayısının da artmasını sağlar. Oyun, çok kaliteli içerikleri sizlere sunar. Bu sayede keyifli zaman geçirmek söz konusu olur. PC üzerinden çok rahat bir şekilde oynamak söz konusu olmaktadır.

Mu Online Wcoin al

Mu Online Wcoins al, müşteri memnuniyeti garantisi sunan siteler üzerinden daha basit olmaktadır. Online Oyun hizmeti sunan başarılı oyunlar,  çeşitli satın alma seçenekleri üzerinden oyun içi satın alma araçları sunmaktadır. Mu Online, Webzen markasının bir ürünüdür. Webzen ürünü olan tüm oyunlar gibi Wcoin ile satın alma yapmanız mümkündür. Wcoin satın almak için normal para ile alışveriş yapmanız gerekir. Kısacası oyun dışı yetkili servisler üzerinden satın aldığınız kodları, oyun için satın almalarda kullanmanız mümkündür. Bu sayede rakiplerinize oranla bir adım daha öne çıkarak, çok keyifli vaki geçirmenin yanında, kazançlarınızı katlamanız da söz konusu olur.

Site Türkçe dili seçeneği ile hizmet veriyor. Kopazar’aüye olmanıza gerek kalmadan rahatlıkla satın alma işlemleri de yapmanız avantajlarınız arasında yer almaktadır. Webzen oyunları haricinde diğer oyunlar ve pek çok e pin ile alışveriş yapılan uygulama için, satın alma hizmeti vardır. Satın almalar sonrasında kodlar hemen tarafınıza gelir. SMS ya da mail ile gelen kodları Webzen üzerinden kullanarak kullanım düzeyine çıkarmanız mümkündür.

WebzenWcoin nedir?

WebzenWcoin nedir sorusu da Mu Online oynayan ya da oynamak isteyen kişiler için önemli merak konularından biridir WebzenWcoin 2000 senesinde kurulmuştur. Güney Koreli bir oyun geliştirme şirketidir. Aynı zamanda oyun yayımlama şirketi olarak da geçer. Weben Games zaman içinde bir çok farklı oyunu piyasaya sürmüş, bu sayede çok fazla insanın talebi ile karşı karşıya kalmıştır. Mu Online piyasaya sürdüğü oyunlar arasında en fazla tercih edilendir. Bunun yanında Rappelz, Flyff, Eloa, Asta, C9  gibi farklı ve eğlenceli oyun seçenekleri vardır. WebzenCoin sayesinde bu oyun içlerinde satın alma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Wcoin gerçek para ile satın alınabilir. Oyuncunun Webzenhesbına yüklenir.

Oyuncu, Wcoin satın alma işlemleri sonrasında bu bakiyesini tüm oyunlarda harcama özgürlüğüne sahiptir. Çok sayıda kaliteli oyun Webzen tarafından piyasaya sürülmeye ve insanlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Kopazar sitesi olarak da sizlere MuOnline ve diğer oyun seçeneklerinde rahat bir şekilde tercih edebileceğiniz Wcoin alma şansı veriyoruz.

MuOınline oyunu, en köklü online oyunlardan biri olarak sevenleri tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Ülkemizde bu tarz oyunlara karşı son derece yoğun bir ilgi olduğunun altını çizmek gerekiyor. Çok fazla talep olması doğrultusunda, oyun geliştiriciler oyun üzerinden para kazanmak adına Wcoin adı verdikleri bir sanal para birimi oluşturmuştur. Bu sanal para birimi oluşturmuştur. Bu sanal para birimi sayesinde oyun için alışveriş yapabileceğiniz bir sistem sunulmaktadır.

Mu Online Wcoin

Mu Online Wcoinsatın almak isteyen kişilerin bu anlamda ilk olarak güvenilir bir site bulması gerekiyor. İnternet ortamında sunulan oyun hizmetlerinde satın alma seçenekleri bulunur. Bu seçenekler üzerinden bir çok eğlenceli oyun için coin almanız söz konusu olmaktadır. En güvenilir ve kaliteli seçenekler üzerinden sunulan seçenekler sayesinde daha rahat ve karlı bir şekilde coin alabilirsiniz.

Wxoin sadece Mu Online oyun seçenekleri için değil, aynı zamanda farklı bir çok oyun seçeneğinde de sizlere uygun zemin ve kaliteli kazanma şansı sunuyor. Sanal ortamda coin almanın avantajlarının çok fazla olduğunu biliyoruz.

WebzenCoin’in kısaltılması olan Wcoin için Kopazar olarak, 7-24 hizmet anlayışı sunuyoruz. Sınırsız satın alma seçenekleri, güvenilir ve ucuz hizmet için sitemiz sürekli olarak güncellenerek en iyi şekilde sizlere imkanlar vermektedir. Anında teslimat seçeneği olması da önemli derede avantajları sizlere sunar. Oyun platformlarında artan yükseliş sunulan hizmetin de bir üst düzey olduğunu sizlere gösterir.

Mu Online oyunu, ilk çıktığı dönemlerde kullanıcıları için ücretli bir şekilde oyun hizmeti veriyordu. Güne Koreliler tarafından geliştirilen ve günümüzde Webzen tarafından yayına alınan oyun, geçtiğimiz 8 seneyi de etkisi altına olan son derece eğlenceli bir seçenektir. Ara yüzü ve grafikleri Diablo’ya benzeyen Mu Online oyununda daha önce de ifade ettiğimiz gibi 8 adet farklı karakter yer almaktadır. Bu karakterler üzerinden eğlenceli oyunlar oynamanız söz konusu olmaktadır.

Wcoin Alımı

Güvenli Wcoin alımı yapmak adına sitemize güncel erişim adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz. Sitemiz Mu Online, W coin satışı için en iyi ortamı açık bir şekilde sizlere sunar. Oyun içinde tarafınıza sunulan bir takım ayrıcalıklardan da bu seçenek sayesinde rahatlıkla yararlanmanız söz konusudur. Dijital para olmanın yanında kişiye tanıdığı üstün ayrıcalıklar açısından da biliniyor. Fiyatları inceledikten sonra satın alma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sepetinize ekledikten sonra güvenli ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Wcoin alımı yapabileceğiniz çok sayıda online e pin sitesi bulunmaktadır. Bu siteler her geçen gün daha güvenilir ve kaliteli şekilde sizlere muhteşem sunumlar yapmaya devam ediyor. Online platform insanların satın alma davranışları üzerinde büyük oranda etki sahibidir. Sitemizde sunulan kaliteli içerikleri tercih etmeniz halinde sizde çok rahat bir şekilde hareket etme şansına sahip olabilirsiniz.

Wcoin Alımı yaparak kısa süre içinde kazançlarınızı da katlayabilirsiniz. Wcoin gerçek para ile alındıktan sonra, Hesaplarınızda biriktirmeniz halinde satış yapmanız da söz konusu olabilir. Kısacası bir yatırım aracı olarak da görebilirsiniz.

MuOnline oyunu, eski zamanlardan bu yana tercih edilen bir savaş oyunudur. Savaş oyunlarında çok fazla talep olur. Fakat rakiplerinize oranla bir adım daha ön plana çıkmak için bazı noktalarda bilgi sahibi olmak gerekir. Wcoin, bu bilgilerin başında geliyor. Wcoin satın alma işlemi yapan kişi, oyun içi satın almalar sayesinde rakiplerinin önüne geçebilir. Aynı zamanda kişi satın aldıkları sayesinde oyun içinde motivasyonunu yükseltme anlamında da artılar elde edecektir.

Ülkemizde, online oyun dediğimiz zaman akıllara pek çok farklı oyun seçeneği geliyor. Bu oyunlar teker teker kendilerini geniş bir müşteri portföyü bulabilir. Burada önemli olan nokta kişinin tercihleridir. Kişi savaş oyunları için Mu Online ve benzeri seçenekleri tercih edebilir.

MMORPG dünyasının en dikkat çeken oyunlarından biri olan Mu Online, 2000 senesinden bu yana ortalığı kasıp kavuran bir izlenim sunuyor. Oyun sürekli olarak yeni versiyonlarını takipçileri ile buluşturmaktadır. Webzen firmasının kullanıcılarına sunduğu mobil MU Online oyunu ise 2015 senesinin ilk yarısında Kore’de ilk testine çıkmıştır. Olağan üstü bir içeriği olan oyun aynı zamanda üstün grafiklere sahiptir. Bu noktada da cep telefonları ve tabletler ile rahatlıkla oynama imkanı insanlara verilmektedir. Tüm bunların yanında üstün seslendirme ekipleri vardır. Mu Online profesyonel oyuncuların da ilgi alanına girmektedir.

Mu Online Mobil Wcoin satın al

Kullanıcıların bir diğer merak ettiği konu başlığı ise Mu Online Mobil Wcoin satın al seçeneğidir. Son derece keyifli oyun seçenekleri sayesinde kullanıcılarına muhteşem bir ortam oyun imkanı sunulması, yeniliklerin de beraberinde artmasına neden olmaktadır. Ülkemizde keyifli oyun seçeneği sayısı son derece fazladır. Aynı zamanda bu oyunlar için oyun içi satın alımlarında kullanacağınız pek çok dijital para birimi vardır. Mu Online oyununda Wcoin seçeneği bu noktada dikkat çeker. WebzenCoin’in kısaltılması olan Wcoin satın al işlemi için sitemizi tercih etmeniz gerekiyor. Kopazar olarak çok uzun zamandır oyun hizmetlerinde çeşitli ödeme araçlarını sizlere sunuyoruz.

Kopazar sitesine erişim kurduktan sonra, bir çok ödeme yöntemi ile alışveriş yapabileceğinizi görebilirsiniz. Kurumsal bir yapı olan sitemiz e-pin kodlarınızı en kısa süre içinde sizlere ulaştırmaktadır. Geniş bir oyun ağı olması, üyelere sunulan hizmetin bir kat daha artmasına neden olur. Siz de en yeni giriş adresimiz üzerinden siteye erişim kurarak, kısa süre içinde kazançlarınızı arttırma şansına sahip olabilirsiniz.

Kopazar oyun sitesi olmasının yanında, bir çok ödeme seçeneği ile de dikkat çeken önemli bir platformdur. Sürekli olarak güncellenen tasarımı, beğeni alan alt yapı hizmetleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Mu Online hem mobil hem de masaüstü platformlar üzerinden sizlere en uygun zemini sağlar. Yüksek grafikler olması yanı sıra oyun içinde veriminizi arttıran en önemli unsurlardan biri de seslendirmelerdir. Bunlar özel seslendirme ekipleri tarafından yapılıyor. Oyunun yüksek sermaye ile hazırlandığını ve Webzen firmasının önde gelen seçeneklerinden biri olduğunu söylemek gerekiyor.

Mu Online Nasıl Alırım?

Mu Online Nasıl Satarım?

Canlı Destek