Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Nintende US 10 $
0 ⓚ 280.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile Nintendo 10 Dolar Bakiye Satın Al ve hemen birçok oyunda avantajları yakala! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız Nintendo 10 Dolar Bakiye hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. Nintendo 10 Dolar Bakiye almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve E-pin kodunuz hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede Nintendo 10 Dolar Bakiye hesabınıza tanımlanacaktır.

Nintendo Gift Card Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Nintendo Gift Card almanıza olanak sağlıyoruz. Nintendo'da özel içeriklere ulaşabilmeniz için Nintendo Gift Card’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Nintendo Gift Card Satın Al ve oyunlara hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Nintendo Gift Card Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle Nintendo üzerinden hesabınıza erişiniz.

2- "Nintendo eShop" kısmına tıklayınız.

3- Sol menüde bulunan "Enter Code" sekmesine tıklayınız.

4- Ekranın sağ tarafına kod gireceğiniz alan gelecektir. Buraya Kopazar'dan almış olduğunuz kodu eksiksiz giriniz.

5- "Confirm" butonuna tıklayarak işlemlere devam ediniz. Kodunuz hesabınıza yüklenecektir.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

Nintendo Gift Card

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek