Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Rappelz
500 W Coin

Webzen 500 W Coin

0 ⓚ 140.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1000 W Coin

Webzen 1000 W Coin

0 ⓚ 270.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
2000 W Coin

Webzen 2000 W Coin

0 ⓚ 530.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3000 W Coin

Webzen 3000 W Coin

0 ⓚ 770.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
5000 W Coin

Webzen 5000 W Coin

0 ⓚ 1,400.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
10000 W Coin

Webzen 10000 W Coin

0 ⓚ 2,500.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Rappelz

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Rappelz Hakkında

Rappelz Online Wcoins nasıl  yüklenir ?
 

1 ) Oyun sitesinde  oturum acın

2 )  W coins satın al  bolumune tıklayın

3 )  Kod takas et bölümüne tıklayın

4)  Kodu kod takas etme yerine yazın ve  onaylayın

 

Tebrikler kodunuz başarı ile yüklenmiştir

 

Farklı Bir Dünyayı Keşfetmek için Rappelz Oyunu

Bir macera ve savaş oyunu olarak Rappelz, sizleri serüven ve aksiyon dolu dakikaların içine dahil ediyor. Global bir MMORPG oyunu olan Rappelz'in, özüne bakıldığında buna bir yaratık evcilleştirme oyunu da denebilir.Rappelz'de her oyuncunun bir çok meslekten birini seçmek gibi bir şansı vardır.Bu meslekler,Rahip,Büyücü ve ya Savaşçı olarak değişebilir.Seçim burada size aittir.Tercih ettiğiniz her mesleğin bir karakteri vardır ve seçmiş olduğunuz durumda bunu gösterir.Örneğin Rahip,yardımcı olan, destek verendir.Hareket ve aksiyon dolu sahneleri ile özellikle erkek çocuklar için ideal bir oyun olan bu oyun sizide kendi içine çekebilir.

Rappelz oyunu içinde üç ayrı ırk yer almaktadır.Bunlar, Asura,Gaia ve Deva ırklarıdır.

Asura: Karanlık halkı. Asuralılar sıyrılma ve sihir hasarları konusunda öncüldür.

Gaia:Tarafsız halkı. Bu halkın alan hasar yetenekleri ve hasarları çok kuvvetlidir.

Deva: Işığın halkı.Devalar, şifa ve savunma sihirler konusunda liderdirler.

Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da seviye atlama söz konusudur ve seviye atladıkça savaşta kullanılan taktik ve yetenekler çok daha önemli olmaktadır.

Rappelz oyununun online oynayabilmek için kayıt ol butonuna basarak form doldurmalısınız.Ücretsiz olan bu üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra  oyunu indirmeniz gerekmektedir.

yetenek ve güç bakımından 28 ayrı yaratığı evcilleştirme şansına sahip olabileceğiniz bu oyunla evcilleştireceğiniz hayvan kadar karakteriniz o oranda savaşçı olabileceğini unutmayın!

Stratjik anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz ve aynı zamanda çocukların evde geçirdikleri boş vakitlerini değerlendirebileceği bir oyun olan bu oyun ile sizde kendi yaratığınızla savaşmak için güç toplayın.Tatillerde çocuklarını ödüllendirmek isteyen veliler için işte size gelişmiş teknoloji ile en son model bir oyun...Bu oyun içinde miniklerinizin hayal gücü genişleyecek,oyun dünyalarında yeni bir sayfa açılacak.Hemen üye olarak oyanayabileceğiniz bu oyunla kısa süre içinde sizde seviye atlayarak başarılı olabilirsiniz.

Bu oyunda unutmamanız gerekenler;

·        Kendi stratejinizi kullanmak

·        Yaratıklarınızın yeteneklerinden faydalanmak

·        Duruma göre yaratığınızın etkenliğini değiştirebilmek.

Birden çok çarpışmaya dahil olacağınız bu oyun ile sizde doğru stratejiyi kurarak sizde oyunu başarı ile tamamlayın...

Rappelz

Rappelz

Rappelz, farklı bir dünya keşfetmek için oynayabileceğiniz muhteşem bir macera ve savaş oyunudur. MMOPRG oyunu olan Rappelz, yaratık evcilleştirme oyunu olarak da düşünülebilir. Her oyuncu çok sayıda meslekten birini seçerek oyuna dahil olur. Büyücü, rahip, savaşçı gibi farklı meslek grupları vardır. Kişi oyuna giriş yaparak mesleğini tercih eder. Her mesleğin bir karakteri bulunmaktadır. Aksiyonun bol olması ve devasa bir online oyun alanı sunması, oyun severler için son derece önemlidir.Wcoin ile oyun içi satın alım yapabilirsiniz.

Erkek çocukları için daha uygun olduğu ifade edilen oyun Webzen geliştirici tarafından üretilmiştir. Tüm Webzen oyunlarında olduğu gibi, bu oyunda da oyun için alım yapmak adına Wcoin satın alma işlemi yapabilirsiniz. Kopazar sitesi, farklı miktarlarda Wcoin satımı ile bu noktada sizlere yardımcı olur. Siteye erişim kurduktan sonra, satın alma işlemi yapabilir, sonrasında pek çok farklı ödeme yöntemleri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Rappelz nedir?

Rappelz nedir sorusu, oyun severler tarafından merak edilen konu başlıklarından birini oluşturmaktadır. Oyun için üç ayrı ırk grubu yer alıyor. Bunlar Asura, Gaia ve Deva ırkları olarak ifade edilebilir. Asura ırkı karanlık halkıdır. Sinir hasarları ve sıyrılma konusunda öncül görev yaparlar. Tarafsız halk ise Gaia’dır. Bu halkın hasarları çok yüksek olmakla birlikte, hasar yetenekleri de kuvvetlidir. Deva ise ışığın halkıdır. Şifa verme ve savunma noktasında lider olarak bilinirler.

Rappelz oyununda da diğer oyunlarda olduğu level atlama söz konusudur. Kişi level atlamak için Wcoin seçeneğini kullanabilir, bu sayede rakiplerinin bir adım önüne geçebilir. Seviye atlamanız halinde yeni yetenekler ve taktikler eklenir. Oyunu online oynamak adına resmi siteye erişim sonrasında form doldurmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsizdir. Sonrasında da oyunu indirebilirsiniz.

Oyunda güç ve yetenek açısından 28 farklı hayvanı evcilleştirme yeteneğine sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda karakterinizi savaşçı yapmanız da o şekilde mümkün oluyor. Stratejik anlamda kişinin kendini geliştirmesi için gerekli olan dürtüleri harekete geçiren oyun, çocukların evde boş zaman geçirdiği vakitleri değerlendirme  noktasında da son derece önemlidir. Eğer aileler, tatil dönemlerinde çocuklarını ödüllendirmek isterse teknolojinin son ürün olan bu oyundan hediye edebilir. Kişi, oyun sayesinde hayal dünyasını genişletebilir. Üye olarak oynayabilir, kısa süre içinde seviye atlayabilirsiniz.

Rappelz oyunun unutmamanız gereken bazı noktalar vardır. Kişi oyunda kendi stratejilerini kullanabilir ve yaratıkların yeteneklerinden faydalanabilir. Aynı zamanda duruma göre yaratığınızın etkenliğini değiştirme gibi önemli bir noktada da vardır.

RappelzWcoin nasıl yüklenir?

Rappelz wcoin nasıl yüklenir sorusu, Wcoin satın alarak oyunda kendisini ileri seviyeye taşımak isteyen kullanıcılar tarafından merak edilen bir konudur. İlk olarak resmi oyun sitesi üzerinden oturum açmanız gerekir. Sonrasında W coin satın al bölümüne tıklamalı ve kod takas et bölümünde site üzerinden aldığınız e pini girmelisiniz.

Wcoin satın alma işlemi için tercih edebileceğiniz güvenilir sitelerin başında Kopazar gelmektedir. Kopazar bir çok e-pin satışı yaparak kullanıcılarına online oyun dünyasının yeniliklerini sunmaya devam ediyor. Siteye erişim kurduktan sonra rahatlıkla satın alma seçeneklerini değerlendirmeniz söz konusudur. Alternatifli ödeme seçenekleri olması, kullanıcılar için önemli bir ayrıcalıklardır. İstediğiniz ödeme yöntemini tercih ederek satın alma yapabilir ve oyun için Wcoinleri rahatlıkla kullanabiliriniz.

Wcoin nedir sorusu da merak edilen önemli bir konudur. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi oyun Webzen geliştiricisinin bir ürünüdür. Webzen, oyun içi kullanım amacı ile Wcoin fırsatlarını sizlere sunar. Wcoin alarak oyunda belli bir seviyeye gelebilirsiniz. Level atlamak için bunları kullanmanız halinde rakiplerinizin önüne geçmek söz konusu olur.

Rappelz Wcoin satın al

Bedava olarak oynanan bir MMORPG oyunu olan Rappelz, bir rol yapma oyunudur. Oyunda üç adet ırk yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi yerliler tarafından iki tanesi ise tanrılar tarafında yaratılmıştır. Oyunda seçilen ırklara göre farklı sosyal sınıflar karşınıza çıkar. Sosyal sınıflar birbirilerine çok benzer. Yaratıcılık noktasında kişisel gelişim için son derece önemlidir. Yaratıklar oyunda son derece önemlidir. Onları avlayabilir, beraberinizde götürebilir ve daha iyi şekillere evrimleşmeleri için mesai harcayabilirsiniz.

Rappelz Wcoin satın al seçeneği, oyunda daha iyi bir noktaya gelmeniz ve level atlamanız açısından son derece önemlidir. Oyun severlere sunulan farklı seçenekler olması kişilerin tercih şansını arttırır. Tüm bunların yanında oyunun eksi yönleri olduğunu da söylemek gerekiyor. Bunlar arasında oyun grafiklerinin göze hitap etmemesi ilk sırada gelir. Manzara da yetersiz seviyede sayılabilir.

Kişi, oyunu yükleme aşamasından sonra, seçtiği ırk ile kendi karakterini yaratma şansına sahip olacaktır. Karakterin bazı değiştirebileceğiniz özellikleri bulunuyor. Bunlar cinsiyet, saç gibi opsiyonlardır. Belli bir seviyeye ulaşma halinde karakterin özelleşeceğini de seçmek söz konusu olur. Karakter gelişimini hızlandırmak ve belli bir seviyeye daha hızlı bir şekilde ulaşmak için Wcoin son derece önemlidir.

Wcoin satın al işlemi nasıl yapılır sorusu da bu noktada devreye girer. Daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi, bu tarz oyunlarda, oyun içi satın alım için çeşitli sanal paralar üretilmektedir. Webzen, kendi ürünü olan Rappelz ve diğer tüm oyunlar için Wcoins seçeneğini piyasaya sürmüştür. Wcoins aynı zamanda WebzenCoin anlamına geliyor. 2000 senesinde kurulan şirket günümüzde pek çok online oyun üretmiş ve bunlar için sanal para birimi satışına başlamıştır.

Rappelz Wcoin al

Rappelz Wcoin al seçeneği için, yapmanız gerekenler aslında basittir. Fakat e pin satışı yapan e ticaret siteleri arasında var olan rekabet, daha çok fiyat karşılaşılması yapılması gerektiğini gösterir. Sizler için bu karşılaştırmada Kopazar platformunun daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz. En uygun fiyatlar ile e pin kodları satın almak için siteye erişim yapmanız sonrasında sepete ekleyerek ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Ödemeler sonrasında e pin transferi anında olur. İlgili kodu girdikten sonra coinleri istediğiniz Webzen oyununda harcayabilirsiniz.

Rappelz, genel anlamda ifade edildiği gibi, bütün özellikleri toplamayı başaran, son derece kaliteli bir rol yapma oyunudur. Oyunda aynı zamanda devrimsel özellikler olduğunu da söylemek gerekiyor. Oyunun büyülü dünyasına katılım sağlamak da son derece basittir. Üyelik ücretsizdir. Webzen oyunlarının geneli ücretsiz olarak hizmet verir. Aynı zamanda oyun mobil olarak da sizlere keyifli zaman geçirmenize olanak sunar.

Çok oyunculu rol yapma oyunlarında, özellikle günümüzde çok fazla ilgi olduğunun net bir şekilde altını çizmek gerekir. Oyun Koreli şirket tarafından yapılmaktadır. Türkçe, Fransızca  İtalyanca ve Almanca dillerinde hizmetine devam eder. 2008’den bu yana çok sayıda kullanıcıya hitap eden oyunda 3 adet kırk yer almaktadır.

Rappelz Wcoin fiyatları

Rappelz Wcoin fiyatları da son zamanlarda merak edilen önemli konular arasında yer alıyor. Günümüzde online oyunlar, para kazanmak adına kendi sanal para birimlerini piyasaya sürüyor. Oyuncuların da bu noktada çok fazla talebinin olması, seçeneklerin bir yanda da artmasına neden oluyor. Wcoin fiyatlarına baktığımız zaman, bunların fiyat perfomans açısından son derece başarılı olduğunu görebiliriz.

Wcoin, 28 Nisan 200 tarihinde Güney Koreli oyun geliştirici Webzeb Games tarafından geliştirilmiştir. Bu firma tarafından geliştirilen çok sayıda oyun için bu birimi kullanmak söz konusudur. Gerçek para ile Wcoin satın aldıktan sonra Webzen hesaplarınıza yükleyebilirsiniz.

Online ortamda satın alma işlemleri yapabileceğiniz çok sayıda firma bulunuyor. Fakat e ticaret platformları içinde var olan rekabet kullanıcıların satın alma süreçlerinde düşünmesini gerektirir. Ürün satın almak için Kopazar sitesine giriş yapmak önemli bir avantajdır. Burada avantaj fiyatların son derece uygun olmasıdır. Kullanıcı,  normal şartlarda oyuna para vermediği için, Wcoin için para verme konusunda çekinceler yaşayabilir. Fakat oyun içinde kişinin belli bir noktaya gelmesinin bu noktada önemi son derece fazladır.

Rappelz nedir, nasıl oynanır gibi sorular uzun zamandır merak ediliyor. Oyun severlerin bu noktada merak ettiği konulara yanıt vermek için sizlere listeler hazırlıyoruz. Sadece Rappelz değil, diğer oyun seçenekleri için de bir çok satın alma seçeneği sizlere sunulur.

Rappelz’e nasıl üye olurum?

Oyun severlerin merak konuları arasında, online oyunlara nasıl üye olacağını da geliyor. Normal oyunlardan farklı olarak, online ortamda oynanan rol yapma oyunları için üyelik seçeneği vardır. MMORPG oyunu olan Rappelz’e üye olmak için ilk adımda resmi siteye giriş yapmanız gerekir. Sonrasında sol kısımda yer alan kayıt butonuna tıklamalısınız.

Karşınızda hesap açmak için bir sayfa çıkar. Buradaki sayfayı eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. ID’nizi girdikten sonra şifrenizi de yazmalısınız. Oyuna ve forma girerken bu şifreyi kullanacaksınız. Bu bölüme aktif olarak kullandığınız mail adresinizi de girmeniz son derece önemlidir. Sonraki adımda, karşınıza çıkan kutucuğa bir önceki adımda belirlediğiniz şifreyi girerek onaylama işlemi yapabilirsiniz.  Oyunu indirmek için de resmi adresi kullanmanız gerekir.

Rol yapma oyunlarının en önemli özelliği kişinin yeteneklerine olan katkısıdır. Online oyunlar direkt olarak kişinin dünya görüşüne kakı yapar. Özellikle Webzen oyunlarının bu noktada etkileri son derece fazladır. Kişinin oyunda zaman kaybetmemesi belli bir seviyeye rakiplerinden daha önce gelmesi için Wcoin ismi verilen WebzenCoin satın alması son derece önemlidir.

Rappelz Wcoin satan siteler

Rappelz Wcoin satan siteler, sürekli olarak gelişim göstererek insanlara istediği ortamda eğlenceli zaman geçirme şansı sunar. Sadece Rappelz oyunu için değil, bir çok online oyun için dijital paralar  bu siteler üzerinden satılmaktadır. Çok fazla farklı satın alma seçeneği olması da önemli bir avantaj olarak dikkat çeker.

Rappelz oyununu keyifli hale getirmek sorunsuz bir şekilde oynamak için sitemizi takip etmeniz son derece önemlidir. Sitemize giriş yapan kullanıcılar sonrasında bunu önemli oranda tercih edecektir. Güvenilir bir e pin satış sitesi olan Kopazara giriş yaptıktan sonra aklınıza takılan tüm sorulara net bir şekilde yanıt bulmak mümkündür.

Wcoin satın almanın pek çok faydası bulunuyor. İlk olarak oyun için satın alım süreçlerinde kullanıldığı için rakiplerinize oranla daha ön plana çıkarsanız.  Oyun motivasyonunuz yükselir ve kısa süre içinde level atlama şansına sahip olursunuz. Online oyun dünyasında etkili seçenekler ve çok daha fazlası için e pin satın almak son derece önemlidir.

Kopazar sitesi üzerinden satılan tüm ürünler lisanslıdır.  Bu nedenle güvenli bir şekilde alışveriş yaparak hızlı teslimat özelliklerinden yararlanmanız mümkündür. Mail ya da SMS yolu ile e pin tarafınıza iletilir. Tarafınıza iletilen  bu kodu ilgili ekrana girerek Wcoin satın alma süreçlerinizi tamamlamış olursunuz.

Wcoin fiyatları hakkında araştırma yaptığımız zaman benzer fiyatlar ile kullanıcılara satıldığını görmek söz konusudur. Online oyunlarda satın alma süreçleri birbirine benzer. Bazı oyunları ücretli olarak satın almanız gerekebilir. Fakat Rappelz oyunu için bu durum geçerli değildir. Oyunu bedava olarak indirebilir ve sonrasında oynayabilirsiniz. Çok geniş bir dünyada kendinize yer bularak seviye atlamanız söz konusudur. Aynı zamanda yarattığınız karakteri daha sonrasında satarak kazanç elde etmeniz de mümkündür.

Wcoin hakkında bilgi almak için Kopazar sitesi en iyi imkanları sunmaya ve sizlere yenilikler ile dolu dünyaya yaratmaya devam ediyor. Ülkemizde Wcoin satan çok fazla e ticaret sitesi olduğunu biliyoruz. Ama bunlar arasında hangisinin güvenilir olduğu her zaman tartışma konusu olmuştur.

 

Webzen Coins Satın Al

Webzen coins satın al,Webzen ürünleri için sunulan son derece etkili bir satın alma seçeneğidir. Ücretsiz oyun seçenekleri arasında önemli oranda bir rekabet olduğunu dile getirmek gerekir. Rekabet ortamında insanlar kendilerini geliştirmek zorundadır. Oyun içinde aynı durum söz konusudur. Wcoin seçeneği, oyuncunun kendini geliştirmesi, karakterinin belli bir noktaya gelerek seviye atlaması için son derece önemlidir. Kişi satın alım yaparken, ne kadar Wcoin’e ihtiyacı olduğunu hesaplayarak işlem yapmalıdır. Aksi halde zarara uğrayabilir.

Wcoins seçeneği Türkiye’de uzun zamandır tercih ediliyor. Daha çok genç yaşta çocuklar Rappelz oyunu ile vakit geçirmektedir. Bunun yanında oyunun kişisel yetenekleri arttırma noktasında önemi çok fazladır. Kişi oyun sayesinde strateji belirleme noktasında kendini geliştirerek buna uygun en doğru adımları atabilir. Wcoins satın almak bu süreçte de kişiye yardımcı olur. En başta oyun içinde kişinin motivasyonun artması için seviye atlaması gerekir. Bu da en iyi Wcoin satan alarak olmaktadır.

WebzenCoin, çıktığından buyana Webzen oyunları için önemli bir değer olarak dikkat çeker. İnsanların bu noktada önemli ölçüde dikkatli olması gerekir. Ancak bu şekilde doğru hamle yapılabilir ve en doğru karar bu şekilde verilir. Güvenli ortamda yapılan tüm işlemler sayesinde siz de doğru adımları atabilirsiniz.

Wcoins almak önemli midir?

Wcoins almak önemli midir sorusu merak edilen önemli bir konu başlığı olmakla birlikte, detaylarının irdelenmesi son derece önemlidir. Kişi eğer profesyonel bir MMORPG oyuncusu ise, Wcoin ile neler yapabileceğini daha önceden kestirerek buna uygun hareket edebilir. Bunun çok fazla avantajı olduğunun da altını çizmek gerekir. Fakat bazı oyuncuların bu noktada eksik kaldığını söylemek gerekir.

Ekipman almak, karakterin daha estetik görünmesi yanında, savaşlarda daha başarılı olma noktasında da son derece önemlidir. Wcoins, yaptığınız yatırımların karşılığını alma noktasında hem maddi hem de manevi anlamda sizlere yarar sağlar. Oyunu bir nevi yatırım aracı olarak görmek mümkündür. Çok fazla zaman geçirmeye gerek kalmadan karakterinizi belli bir seviyenin üstüne çıkartabilirsiniz. Wcoins almadan yapacağınız zaman çok fazla mesai harcamanız gerekir. Bu nedenle eğitim ya da iş hayatında aksamalar yaşamak da söz konusu olur.

Mu Online, Rappelz ve C9 gibi oyunlar insanları belli bir seviyeye çıkartır.  Bunun ana nedeni ise kişiler oyunlar vasıtası ile günlük dertlerinden uzaklaşarak hayata daha güzel bakabilirler. Eğer siz de tam olarak bu aşamaya gelmek isterseniz oyunlarda uzmanlaşmanız son derece önemlidir. Uzman bir oyuncu olmak isteyen kişinin doğru adımlar atması ve buna göre hareket etmesi gerekiyor. Wcoins satın alma işlemleri sayesinde bunu en rahat siz yapabilirsiniz. Kopazarı takip ederek süreçleri daha yakından öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Canlı Destek