Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
RigorZ 40.000 GC
40.000 RigorZ GC

RigorZ 40.000 GC

0 ⓚ 320.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 18 yıllık tecrübesi ile RigorZ 40000 GC satın al ve hemen RigorZ'i oynamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız RigorZ 40000 GC kodu anında teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. RigorZ 40000 GC almak için yukarıda bulunan "satın al" butonuna tıkla, aşamaları takip et ve kodunu al. Kodunu aldıktan sonra oyuna girip, maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

RigorZ GC Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla RigorZ GC almanıza olanak sağlıyoruz. RigorZ 'de özel içeriklere ulaşabilmeniz için RigorZ GC'a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden RigorZ GC Satın Al ve macerana hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

RigorZ GC Nasıl Yüklenir?

-Öncelikle https://www.rigorz.com/tr/ Adresine giriş yapınız.

-GC Yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yapınız.

-Sağ üstte bulunan "Panel" butonuna tıklayınız.

-Panel sayfasında, sol menüde bulunan "E-pin Kullan" seçeneğini seçiniz.

-Sağ tarafta açılan menüye Kopazar'dan almış olduğunuz kodu giriniz. (Kopyala/Yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz)

-Kodu Aktif Et butonuna tıklayarak kodunuzu aktif hale getirebilirsiniz.

İşlemleriniz başarıyla gerçekleşmiştir. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

RigorZ GC - RigorZ Premium

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek