Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Roblox Gift Card
Roblox 800 Robux

Roblox Gift Card 10 USD

Roblox 800 Robux
0 ⓚ 339.69 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
Roblox 1700 Robux

Roblox Gift Card 20 USD

Roblox 1700 Robux
0 ⓚ 679.37 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
Roblox 2000 Robux

Roblox Gift Card 25 USD

Roblox 2000 Robux
0 ⓚ 849.22 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
Roblox 4500 Robux

Roblox Gift Card 50 USD

Roblox 4500 Robux
0 ⓚ 1,698.43 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 3,390.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 2

Roblox Gift Card

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Roblox Gift Card Hakkında

Roblox Hediye Kartı Nasıl Yüklenir?

Kopazar üzerinden Roblox Gift Card aldığınızı varsayıyor ve direkt olarak hesaba tanımlama işlemine geçiyoruz:

 1. Öncelikle Roblox'un sitesine giriş yapıyoruz ve Roblux yükleme sayfasına giriyoruz: roblox.com/upgrades/robux
 2. Bu sayfaya geldiğimiz zaman Roblux seçenekleri karşımıza çıkıyor, buradan 9,99$'lık seçeneğin yanında bulunan, aşağıdaki görselde işaretlenen "800 Roblux" butonuna tıklıyoruz. 
 3. Buraya geldiğimizde bizden ödeme yöntemimizi istiyor. "Reedem Roblox Card" butonuna tıklıyoruz.
 4. "Enter PIN" bölümüne Kopazar'dan almış olduğunuz Roblox Gift Card'ı giriyoruz ve yanındaki "Reedem" butonuna basıyoruz. Ardından altta yer alan "Submit Order"a tıklayarak Roblux yükleme işlemini sonlandırıyoruz.

Evet, görmüş olduğunuz üzere Kopazar'dan aldığınız/alacağınız Roblox Hediye Kartlarını bu şekilde hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Roblox Gift Card alım işlemleri ve hesabınıza tanımlama esnasında problem yaşarsanız canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Roblox Gift Card

Roblox Gift Card Satın Al

Roblox Gift Card satın al işlemleri için Kopazar sitesine erişim kurduktan sonra yüksek güvenlik önlemleri ile satın alma davranışı sergileyebilirsiniz. Oyun içi daha eğlenceli zaman geçirmek için bu cartlardan satın almak son derece önemlidir. Kopazar, bu kartları satın almanız adına sizlere son derece alternatifli yöntemler sunar. Bunları tercih ederek satın alma işlemi yapabilir ve daha sonrasında oyun keyfinizi bir adım daha yukarı çıkartabilirsiniz.

Roblox gift car nasıl satın alabilirim sorusu, oyuncular tarafından merak edilen bir konudur. Hangi ödeme yöntemleri ile satın alma işlemleri yapıldığı, güvenilir ödeme yöntemlerinin neler olduğu gibi konu başlıkları her daim merak edilir. Hediye kodunuz satın alma işlemi sonrasında e-posta adresi ile tarafınıza iletilir. Sonrasında kodunuzu yazarak, hediye kartına dönüştürme şansınız vardır.

Roblox Kartları aynı zamanda arkadaşlarınıza hediye etme şansınız da bulunuyor. Aynı zamanda site içinde yer alan diğer ürünleri de sepete ekleyerek hediye paketinizi genişletme şansınız bulunmaktadır.

Roblox Robux nedir?

Roblox Robux nedir sorusu, oyuncular tarafından merak edilen bir konudur. Robux, Roblox oyununda geçerli olan bir oyun için dijital para birimidir. Bu paralar sayesinde animasyonlar, oyun içi özel kıyafetler, silahlar, nesneler ve yetenekler almanız söz konusu olur. Robux sahibi olmak için 2 farklı yol bulunmaktadır. Bunlar satın almak ve takas etmektir. Aynı zamanda biri size bağış da yapabilir. Oyunları ve oyun için ögeleri ücretlendirerek de kazanmanız mümkündür.

Roblox, daha önce de ifade ettiğimiz gibi 8-18 yaş arası çocuklar tarafından tercih edilen bir oyundur.  Bu noktada oyun için hassas ayarların daha fazla olduğunu net bir şekilde ifade edebiliriz. Ebeveynler, çocukların oyun içindeki etkileşimlerini kısıtlayabilir. Oyun bunun için gerekli olan hesap kontrollerini sizlere sağlar. Aynı zamanda oyun içinde kimle mesajlaşabileceğiniz, kimle sohbet edebileceğinizi belirlemek adına iletişim ayarları vardır. Bu ayarları etkin kılmak için e posta adresinizi çocuğunuzun hesabına ekleyerek, çocuğunuzun ayarları tekrar değiştirmesini engelleyen bir kod oluşturabilirsiniz.

Roblox Nedir?

Roblox, dünya genelinde 15 milyondan fazla oyuncunun kayıtlı olduğu online oyun platformlarından biridir. Oyunun çok fazla beğeni kazanmasının ana nedeni, oyuncularının kendi oyununu yaratma özelliği olmasıdır. Oyuncular sürekli olarak birbirileri ile etkileşim içindedir ve çok sürükleyici bir evren dizayn etme şansı vardır.  Bunun yanında oyun için yeni nesil çocukları Lego’su demek de söz konusudur. Daha çok 8-18 yaş arası çocuklara hitap eden bu oyunda için Roblox Gift Card satın almak, Kopazar üzerinden son derece basittir.

Oyun, yüksek yapay zeka ile üretilmiştir. 3 boyutlu resim tuvalı olarak kabul edilebilir. Oyuncu, resmi oyun içinde kendileri tamamlar. Online platform olmasının yanında oyun içindeki kullanıcıların birbirileri ile arkadaşlık kurma ve sohbet etme şansı vardır. Oyuncular birbirleri ile arkadaşlık kurabilir, takımlar oluşturabilir ve bu sayede eğlenceli zaman geçirme şansı elde edebilir.

Son zamanlarda Roblox oyunun çocuklar için tehlike arz edecek bir yönü olup olmadığı çok sık tartışılmaktadır. Oyunda gelişmiş bir sohbet filtresi vardır. Bu da taciz ve suiistimale yer vermemesi adına son derece önemlidir. Aynı zamanda oyun içinde suiistimal için açık olan oyun odaları ya da sohbetler şikayet olması adına hemen kapatılır.

Oyun içinde geçerli olan Robux adı verilen para birimleri bulunmaktadır. Oyun esnasında küçük küçük kazanabildiğiniz gibi gerçek para ile satın alma şansınız vardır. Roblox hediye kartı, Roblux almak için kullanmanız gereken bir üründür. Eğer Roblox hayranı iseniz, Roblox Gift Card oldukça işinize yarar. Bu kart, oyun içi para birimi ya da Premium üyelik satın alma işlemlerinde sizlere yardım olur.

Roblox nedir sorusu, çocukları bu oyunu oynayan aileler tarafından merak edilen bir sorudur. Eğer çocuğunuz bu oyunu oynuyorsa, Minecraft hakkında bilgi sahibidir. Roblox, Lego ve Minecraft oyunlarının karışık formu olarak yorumlanabilir. Çocukların kendi dünyalarını yaratmasını ve burada zaman geçirmesini sağlar. Ücretsiz bir oyundur. Akıllı telefonlar, PC ve oyun konsollarında rahatlıkla oynanabilir. 150 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğu bilinmektedir. Milyonlarca insan aynı anda bu oyunu oynamaktadır.

Oyuncu, sadece oyunu oynamakla kalmaz, isterse oyunlar yaratarak bunlar için ödeme alarak para kazanma yolunu tercih edebilir. Karakter eylemleri, görünümleri gibi bonus özellikleri de kazanç elde etmek için önemli noktalardır. Roblox Corporation tarafından geliştirilen oyunun hikayesi noktasında da sizlere bilgi vereceğiz. 2004 senesinde Davif Bascuzki ve Erik Cassel tarafından kurulduktan sonra 2005 senesinde beta, 2006 senesinde de tam sürümü piyasa çıkmıştır. Lua programla dili kullanılarak kodlanan sayısız tür ve kullanıcı tarafından oluşturulmuş ve benzersiz bir oyun platformudur.

Robux Hediye Kartı Satın Al

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Roblox için Robux’un ne kadar değerli olduğuna ve oyun içindeki önemine daha önce değinmiştik. Oyun daha çok 8-18 yaş arasında çocuklara hitap eder. Ülkemizde bu yaş aralığının yoğun bir popülasyon olması, aileler tarafından da merak edilen bazı konuların doğmasına neden olmuştur.

Roblox online bir oyundur. Yani başka oyuncular ile online ortamda yaratılan dünyada zaman geçirmeyi, yeni deneyimler yaşamayı gerektirir. Bu noktada ailelerin bazı çekinceleri olması son derece normal bir durumdur. Özellikle sohbet kanalının buna uygun geliştirilmiş olması ve çocuk kişisel gelişiminde sorun yaşatacak süreçlerin engellenmesi, oyun için önemli bir artı olarak değerlendirilir.

Oyunda, oyuncular boş ve üç boyutlu bir resim tuvalini tamamlamaya çalışır. Çok gelişmiş sohbet filtresi olması, suiistimal için açık olmadığını gösterir. Şikayet edilen oyun odaları direkt olarak kapanır. Oyun için robux ismi verilen para birimleri bulunduğunda, zaman içinde gerçek para birimi açısından önemlidir.

Robux satın almak için Roblox Hediye Kartı edinmeniz gerekiyor. Kopazar sitesi  bu noktada sizler için son derece önemli bir hizmet verir. Oyun dünyasına ait her ürüne en uygun fiyatlar ile ulaşma ve satın alma seçenekleri sitemiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Sitemize erişim kurduktan sonra paketleri sepetinize ekleyebilir, güvenilir ödeme seçeneklerini kullanarak satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Roblox Gift Card Al

Oyun ile alakalı olarak bilgileri edindikten sonra, önemli konu başlığı olarak Roblox Gift Card Al nasıl olur sorusu akıllara geliyor. Bu işlemi yapan oyuncunun, oyun içinde daha etkin hale gelmesi, rakiplerini geri planda bırakması söz konusu oluyor. Bu nedenle nasıl Gift card nasıl alınır ve bunu yapmak için tercih edilmesi gereken siteler hangileridir gibi sorular akıllara gelir.

Kopazar sitesi, 2005 senesinden bu yana online e pin ve oyun satışı yapmaktadır. Oyunlar, oyun için satın alma işlemleri için özel para birimleri satın alma seçenekleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer Roblox oyunu için Robux para birimi almak isterseniz, ya da oyunun Premium özelliğini edinmek gibi bir arzunuz varsa, Gift card al seçeneği bu noktada oldukça etkili olacaktır. Sitemizde Roblox 800 Robux ve Roblox 2000 Robux ürünleri yer almaktadır. En uygun fiyatlar ile sizlere sunulan bu ürünleri tek bir tık ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda site içinde çok fazla farklı ödeme seçeneği olduğunu da söylemek gerekir. Bu durum kullanıcı için satın alma noktasında kolaylıklar anlamına geliyor.

Robux Fiyatları

Roblox oyunu ile alakalı olarak merak edilen bir diğer konu ise Robux fiyatlarıdır. Daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi oyun için satın alma noktasında Robux ismi verilen para birimi kullanılmaktadır. Bu para birimine oyun içinde sahip olmak için yoğun mesai harcamanız gerekir. Fakat Kopazar olarak sizlere sunduğumu avantajlar sayesinde, Gift Card satın alarak Robux almanız söz konusu olacaktır. Bu sayede oyun içinde ulaşmak istediğiniz hedefe en kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Roblox, ücretsiz bir şekilde indirilen bir bilgisayar oyunudur. Fakat oyun ücretsiz olmasına karşın oyun içinde kullanabileceğiniz para birimlerini ücretli bir şekilde satın almanız mümkündür. Bu, oyunun gelir elde etmek adına tercih ettiği bir yöntemdir. Çocukların çok fazla zaman geçirdiği oyun seçeneklerinden biri olan Roblox hakkında merak edilenler de her geçen gün artış gösteriyor. Bu da insanların ilgisinin bu noktaya kaymasına neden oluyor. Bilgi almak ve bunu değerlendirmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Roblox nedir, nasıl oynanır gibi sorular son zamanlarda çok sık merak edilmektedir. Çocukların çok büyük bir bölümü bu oyun ile zaman geçirmek ister. Ailelerin de bu noktada oyunun ne kadar güvenli olduğu konusunda merak ettikleri vardır. Örnek olarak çocuklarınız sizde, oyun içi sanal para birimi olan Robux istemiş olabilir. Almanız gerekip gerekmediği konusunda kafanızda tereddütler olabilir.

Robux fiyatları için bir çok site, sizlere hizmet vermek adına çeşitli yöntemler belirlemiştir. En ucuz Robux almak istiyorum diyorsanız, Kopazar sitesi tam olarak sizin için hizmet veriyor. Son derece kaliteli içerikleri ile dikkat çeken sitemize erişim kurduktan sonra çok sayıda satın alma seçeneği karşınıza çıkar. Bunları kullanarak anında işlem yapabilirsiniz.

Roblox ile alakalı sorular
Roblox ile alakalı olarak hem çocukların hem de ailelerin çok fazla sorusu olduğunu biliyoruz. Bu noktada sizlere önemli bilgiler vereceğiz. Ücretsiz olarak indirilen bu oyunda Robux ismi verilen para birimleri kullanılmaktadır. Robux satın almak için kredi kartı ya da banka kartı gibi yöntemler yanında sanal kart seçenekleri de aktif olarak tercih edilir. Aynı zamanda Gift Card satın alma işlemi yapmanız halinde sonrasında Premium üyelik ya da robux satın alabilirsiniz.

Roblox satın alma ve diğer işlemler için sitemizi takip ederek gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz. Kopazar olarak çok uzun zamandır insanlara oyun satın alma, oyun öğe satın alma gibi bir çok seçenek sunuyoruz. Bunları en güvenli şekilde satın alabilecekleri platformlar ile yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Sitemize erişim kurduktan sonra çok rahat bir şekilde merak ettiğiniz sorulara da yanıt alabilirsiniz.

Canlı Destek