Türkiye'nin oyun pazarı

Silkroad 100 Silk Satın Al - İndirimli Fiyat

Favorilere Ekle
100 Silk Silkroad 100 Silk
Sadece Joymax üyeliği için kullanılabilir.
20 ⓚ 91.00 ₺
Silkroad 100 Silk Satın Al - İndirimli Fiyat Efsanevi oyunda sende yerini al! Güncel Sro silk fiyatları,ucuz,Hızlı ve güvenli Silkroad Silk Epin Satış Sitesi

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Silkroad Online Silk

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

Silkroad Online Silk Hakkında

Silkroad Online

Adını ipek yolundan alan ve Türk oyun severler tarafından, yaklaşık 9 yıldır büyük bir ilgi gören Silkroad Online, ülkemiz oyuncularına hizmet verdiği bu 9 yılda, yediden yetmişe, binlerce oyun severi bünyesinde barındırmayı başarmıştır.

Silkroad Online’ın temeli, adını da aldığı ipek yolunun kervanları ve bu yol üzerinde gerçekleştirilen ticaret oluşturmaktadır. Silkroad’a başladıktan kısa bir süre sonra, 20. Seviyeye ulaşabilir ve bu seviyeden sonra sizden üç farklı meslek tercihi arasından, dilediğiniz bir tanesini seçmeniz istenir.

Oyunculara sunulan bu meslekler ise şu şekildedir; tüccarlık, ödül avcılığı ve thief.

Eğer oyunda büyük paralar kazanmak ve bunu doğru yollardan gerçekleştirmek istiyorsanız, ticareti tercih edebilirsiniz. Farklı yollardan, daha fazla para kazanmak içi hırsızlığı, kişisel becerileriniz ile para kazanmak istiyorsanız da ödül avcılığı mesleğini tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz her meslek sizi eşsiz bir maceraya sürükleyecek ve bu da Silkroad Online’dan alacağınız hazzı büyük ölçüde artıracaktır.

Oyundaki genel amacınız ise birbirinden hoş, üç boyutlu detaylar ile zenginleştirilmiş Silkroad dünyasında karşınıza çıkan yaratıkları öldürerek tecrübe puanları kazanıp seviye atlamak ve namınızı oyun dünyasına yaymaktır.

Silkroad, ilk başladığınız andan itibaren farklı ve kaliteli yapısını oyunculara hissettirmeyi başarmakta ve bu yönü sayesinde uzun yıllar boyunca kalıcı olmayı başarmıştır. Eğer MMORPG türü oyunları seviyorsanız, oynaması tamamıyla ücretsiz olan Silkroad’ı deneyebilirsiniz.

Silkroad Online Silk Nedir, Ne İşe Yarar?

Silkroad Online Silk ile oyunda yer alan çeşitli eşyaları satın alabilirsiniz. Satın alacağınız bu eşyalar ile karakterinizi güçlendirebilir ve rakiplerinize korku salabilirsiniz. Ayrıca, Silkroad Online Silk ile ticareti yapılması mümkün olmayan eşyaları da almanız mümkün olacaktır. Oldukça uygun fiyatlar üzerinden satın alacabileceğiniz Silkroad Online Silk’leri, oyunda dilediğiniz şekilde kullanarak, oyununuzun kalitesini artırabilirsiniz.

 

 

Silkroad Online Silk Nasıl Kullanılır