Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Silkroad Türkiye 1100 Silk

Silkroad Türkiye 1100 Silk

Sadece Silkroad Türkiye(Gamegami) Sunucusunda Geçerlidir
100 ⓚ 630.00 TL
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar 19 yıllık tecrübesi ile 1100 Silk Satın Al ve kolayca Silkroad Türkiye hesabına yükle. İndirimli ve ucuz fiyatlardan yararlanarak Kopazar’dan alacağını 1100 Silk hesabınıza hemen teslim edilir. 1100 Silk almak için yukarda bulunan “Satın Al” butonuna tıklayarak adımları takip ediniz. Kopazar’da Silk almak oldukça kolaydır! Kodunuzu aldıktan sonra Silkroad Türkiye Web sitesinden aktif hale getirebilir, E-pin kodlarınızı kolaylıkla Silk’e çevirebilirsiniz.

Silkroad Türkiye Silk Nasıl Alınır?

Kopazar olarak oyuncu dostu fiyat politikamızla, sizleri uygun fiyatlarla Silk’e ulaştırıyoruz. Silkroad Türkiye’de Silk alarak, Toplayıcı pet, Premium, Devil gibi birçok özelliği açabilir ve rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz. Kopazar’dan kolayla Silk Satın Al, maceraya hız kesmeden katıl! Silk sahibi olabilmeniz için öncelikle Kopazar üyeliğine ihtiyacınız vardır. Kopazar’a üye olmak oldukça kolaydır ve ücretsizdir. Lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz,

1. Silkroad Türkiye Silk almak için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Silkroad Türkiye Silk siparişi vermeniz gerekmektedir. Silk satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Silkroad Türkiye Silk Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle oyunun Resmi Websitene giriş yapmanız gerekmektedir. Silkroad Online Türkiye resmi websitesine ulaşmak için tıklayın

2- Silk yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yapınız.

3- Başarıyla giriş yaptıktan sonra, sağ üstte bulunan "Silk Yükle" Butonuna tıklayınız.

4- Açılan Sayfada ödeme yöntemleri hakkında bilgi verilecektir. Burada, Kopazar'dan almış olduğunuz E-Pin kodunu aktif etmeniz gerekmektedir. Seçenekler arasında "Epin Yükleme" butonuna tıklayınız.

5- Yeni açılan sayfada Kopazar'dan almış olduğunuz E-pin kodunu gireceğiniz alanlar gelecektir. Bu alanlara, Kopazar'dan almış olduğunuz kodu dikkatli bir şekilde girerek "Yükle" butonuna tıklayınız.

Tebrikler, Silk yüklemeniz başarıyla gerçekleşmiştir! Kopazar olarak oyuncuların her sorununda yanındayız. Olası bir problemde Canlı Destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 14

Silkroad Türkiye Silk

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek