Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Spotify US 30 $
0 ⓚ 1,020.00 TL
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile Spotify Premium Satın Al ve hemen birçok oyunda avantajları yakala! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız Spotify Premium hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. Spotify Premium almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve E-pin kodunuz hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede Spotify Premium hesabınıza tanımlanacaktır.

Spotify Premium Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Spotify Premium almanıza olanak sağlıyoruz. Spotify'de özel içeriklere ulaşabilmeniz için Spotify Premium'a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Spotify Premium Satın Al ve müziklere hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Spotify Premium Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle Spotify resmi web sitesine giriş yapınız.

2- Spotify yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yapınız.

3- Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan " Profil" kısmına gelerek "Hesap" sekmesine giriş yapınız.

4- Hesap sayfasına geldiğinizde, sayfayı aşağıya indirerek, menünün en alt kısmından "Kullan" sekmesine tıklayınız.

 

5- Kod gireceğiz sayfaya yönlendirileceksiniz. Buraya, Kopazar'dan almış olduğunuz kodu giriniz ve "Devam" diyerek işlemleri tamamlayınız.

6- İşlemleri devam ettirin. Kodunuz hesabınıza hemen yüklenecektir. Olası bir problemde Canlı Destek ekibimize bağlanarak bilgi alabilirsiniz. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Spotify

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek