Türkiye'nin oyun pazarı
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 15 kişilik

0 ⓚ 40.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 25 kişilik

0 ⓚ 66.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 35 kişilik

0 ⓚ 90.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 40 kişilik

0 ⓚ 104.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 50 kişilik

0 ⓚ 128.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 60 kişilik

0 ⓚ 150.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 70 kişilik

0 ⓚ 170.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 80 kişilik

0 ⓚ 195.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 90 kişilik

0 ⓚ 210.00 ₺
1 Ay ilk alım veya uzatma

Teamspeak 100 kişilik

0 ⓚ 240.00 ₺

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

TeamSpeak 3

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

TeamSpeak 3 Hakkında

Team Speak 3

Online oyun tutkunları oyun esnasında haberleşmenin önemini çok iyi bilirler. Bazen tam arkasında bir düşman olan oyuncuya haber vermek gerekirken, bazen de sistemli bir saldırı düzenlemeye çalışırken hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmak gerekir. Tabi ki oyunlarda mesajlaşma ve haberleşme bölümleri bulunuyor ancak, arkanda düşman var, hemen sola git vb. şeklinde bir mesaj yazana kadar iş işten geçmiş olabilmektedir. Bu durumda Team Speak 3 kullanan bir takım toplu halde tüm oyuncular yan yana bilgisayarlada oynuyormuş gibi iletişimde bulunabilir ve takım olarak oyunda çok büyük avantaj elde ederek başarılı olabilir.

Bilindiği üzere Team Speak 3 aslında şirketlerde çalışanların birbirleriyle iletişim kurmaları için oluşturulmuş bir program. Şirket içerisinde hızlı ve etkili bir şekilde haberleşmeyi sağlayan bu program sayesinde gereksiz yere duyuru için hoparlörler kurup, ilgisi olmayan kişileri de rahatsız etmeden, işi yavaşlatan mesajlaşma programlarını da kullanmadan iletişim sağlayarak verimli çalışma ortamlarının yaratılması amaçlanmışıtr. Ancak günümüz online oyunların zirvede olduğu bir dönemdir ve her hangi bir şirketten daha verimli çalışan oyun grupları, dünyanın çok farklı ülkelerinden insanların birlikte hareket ettiği ittifakları mevcuttur ve bu ittifaklar haberleşme ihtiyaçları için bir çok alternatif arasından en etkili yol olan oyunu etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Sahip olmak için tek yapmanız gereken, http://www.teamspeak.com/ ‘a girip size uygun olan programı indirmek ve bilgisayarınıza kurmaktır. Kurduğunuz programda yönergeleri takip ederek kolayca sunucunuzu başlatabilirsiniz. Eski versiyonlarına göre bir çok konuda daha da oyun tutkunları için optimize edilmiş hale gelen Team Speak 3 artık tam anlamıyla oyuncu haberleşme programı haline gelmiştir. İçerisinde bulunan yeni özelliklerden dost ve düşman takibi sayesinde yanlışlıkla oyunda düşman olan kişilere önemli bilgilerin verilmesinin önüne geçilmiştir. Tam entegre 3D ses desteği sağlayan program sayesinde seslerini kulağınızın dibinden geliyor gibi hissedeceğiniz takım arkadaşlarınızın hiç bir dediğini yanlış anlamayacak ve hedefinize ilerlerken bir aksilik yaşamayacaksınız. Kurduğunuz sunucuya şifre koyarak gereksiz kişilerin aranıza sızmasını engelleyecek ve olası ihanetlerin önüne geçeceksiniz. 

KopazarBlogTümünü Gör

TeamSpeak 3 Nasıl Kullanılır