Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
TOD Sezonluk Taraftar Paketi (Web, Cep, Tablet)
Sezonluk TOD Taraftar Paketi (3 Ekran) (Web, Cep, Tablet)

TOD Sezonluk Taraftar Paketi (Web, Cep, Tablet)

0 ⓚ 592.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 18 yıllık tecrübesi ile Tod Taraftar Paketi Satın Al ve hemen birçok kanalda avantajları yakala! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız Tod Taraftar Paketi hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. Tod Taraftar Paketi almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve E-pin kodunuz hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede Tod Taraftar Paketi hesabınıza tanımlanacaktır.

TOD Taraftar Paketi Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla TOD Taraftar Paketi almanıza olanak sağlıyoruz. Kopazar üzerinden TOD Taraftar Paketi Satın Al ve seyir keyfine hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

TOD Taraftar Paketi Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle TOD resmi sitesine giriş yapınız. 

https://www.todtv.com.tr/kupon-kodu

2- TOD Taraftar paketi yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yapınız.

3- Vermiş olduğumuz linkten Kopazar'dan almış olduğunuz kodu giriniz. (Kopyala/Yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz)

4- Kodu Kullan butonuna tıklayarak kodunuzu aktif edebilirsiniz. 

Kopazar'ı terhic ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.



Yorumlar

0.00 / 0

TOD Taraftar Paketi

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek