Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Travian International Hakkında

Travian International

Travian International, günümüzde çok sayıda oyuncu tarafından tercih edilen eğlenceli bir oyun seçeneğidir. Türk oyun severler tarafından çok fazla talep gördüğünü asla unutmamak gerekir. Oyunda başarılı olmak için bazı noktalar olması yanında oyun içi geçerli olan Altınlar için, oyun dışında satın alma işlemleri yapılabilir.

Kopazar sitesi olarak Travian International Altın paketi satışları yapıyoruz. Sitede yer alan paketlerin Türkiye turnuva sunucularında geçerli olmadığını ifade etmek gerekiyor. Bunun yanında çeşitli ödeme seçenekleri ile satın alma işlemlerinizi rahat bir şekilde yapmanız mümkündür. Kopazar sitesi 2005 senesinden bu yana güvenli ödeme yöntemleri sayesinde aklınıza takılan sorulara yanıt vermeye devam etmektedir. Ödeme yöntemleri ile daha önce açtığınız üyelik için bakiye yükleyebilir ve sonrasında da sipariş verebilirsiniz. Maestro, Mastercard, Visa, Gpay, İninal, Paymenwall, ATM, havale, EFT gibi ödeme yöntemleri sitemizde aktif olarak hizmet vermektedir. Bu seçenekler sayesinde rahatlıkla ödeme işlemi yapabilirsiniz.

Travian, web tabanlı bir strateji oyunudur. Oyunda kendi krallığınızı kurmanız söz konusudur. Ticaret, birlikler, savaşlarda her oyun turunda yeni bir hikaye başlar. Arkadaşlarınıza yakın bir konum alarak, aksiyonun tam ortasına dalmanız ve yüksek heyecan yaşamanız söz konusudur. Oyun içinde bir çok detay  olması da size sunduğu avantajların sürekli olarak artış göstermesine neden olur. Bunla alakalı bilgi almak ve detayları değerlendirmek için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Travian International Nedir?

Travian International nedir sorusu uzun zamandır merak edilen önemli bir konudur. Ekip çalışması çok olan bir oyundur ve bu nedenle pek çok imkan vardır. Komşu krallıklar ile iletişime geçerek, olacak tehlikelere karşı bir araya gelmeniz söz konusu olmaktadır. Oyunda sizi daha ön planda taşıyacak olan, ileri seviyeye çıkmanız da destek olacak altın paketlerini en ucuza Kopazar üzerinden alabilirsiniz. En uygun fiyatların yanı sıra, ödeme seçeneklerinin alternatifli olması da avantajları yanında getirir.

Travian daha önce de ifade ettiğimiz gibi, strateji odaklı bir oyundur. Halkın lideri olarak; ekonomik, askeri açıdan güçlü bir uygarlık yaratarak online ortamda rakiplere karşı savaşmayı gerektirir. Oyunda 3 farklı değişik halk ve 4 değişik hammadde çeşidi vardır. Her halk için 10 değişik askeri birlikte ve 25 adet bina bulunmaktadır. Oyunun tercih edilmesinde ana faktör, detayların çok fazla olmasıdır. Bu sayede keyif alabileceğiniz çok fazla unsuru çok rahat bir şekilde bulma şansına sahip olabilirsiniz.

Oyun içinde yer alan 3 farklı halktan bahsetmek söz konusudur. Bunlar Cermenler, Galyalılar ve Romalılardır. Her halk kendisine göre avantaj ve bazı dezavantajlara sahiptir. Halkların orduları da birbirinden çok farklıdır. Oyna başlamadan önce kendinize uyan bir halk seçmeniz son derece önemlidir.

Romalılar, kendinize uygun seçebileceğiniz halklardan biridir. Roma imparatorluğu amatör oyuncular tarafından tercih edilmelidir. Kullanım noktasında en baştan herhangi bir zorluk çekmezsiniz. Yüksek toplumsal ve teknik gelişim açısından uzman bir yerdelerdir. Çok dengeli bir yapıları vardır. Hem savunma hem de hücum noktasında çok güçlüdürler.

Travian International Altın Paketi Satın Al

Travian International altın paketi satın al seçeneği sayesinde oyun içinde çok yüksek konuma gelebilir ve bunu net bir şekilde değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.  Oyun tüm zamanların en uzun ömürlü web tabanlı oyun seçenekleri arasında en ön sırada yer alıyor. Piyasada çok sayıda strateji oyunu olmasına karşın Travian bunların önünde yer almaktadır. Oyun Kimya öğrencisi olan Müller tarafından geliştirilmiştir. 5 Eylül 2005 senesinde piyasaya sürülen oyun kulaktan kulağa yayılmış ve 1 ay sonunda 100’ü aşkın oyuncuya sahip olmuştur. Bu rakam 2010 senesinde 5.1 milyon olmuştur. Oyunun çekici çok sayıda noktası vardır. Bunlar arasında en önemlisi eski çağ üzerine kurulu olmasıdır Oyunda Fransız, Romalı ve Alman köyleri vardır. Oyun içinde daha kısa süre içinde yüksek seviyelere çıkma gibi bir gayeniz varsa Kopazar üzerinden altın paketleri satın alabilirsiniz.

Paketler en uygun fiyatlar ile satışa hazır konumda yer almaktadır. Oyun içinde altın satın almak, oyunda haklınıza avantaj sağlama noktasında son derece önemlidir. Tuğla, demir, odun, tahıl üretimi için 5 altın karşılığında günlüğünü %25 arttırman mümkündür. Uzun süren inşaatları hızlandırmak için altın kullanabilirsiniz. Aynı zamanda npclerde 1:1 şeklinde alışveriş yapmak söz konusudur. On altın karşılığında 3 gün plus üyelik alabilirsiniz.

250, 600 ve 1600 altın paketi almanız söz konusudur. Sitemiz, bu noktada sunduğu çok geniş seçenekler sayesinde talepleri karşılamayı başarmıştır. Siteye erişim kurduktan sonra üye olabilir sonrasında sizlere sunulan seçenekler ile bakiye yükleyerek satın alma işlemleri yapabilirsiniz. Çok sistemli bir şekilde çalışma gösteren Kopazar, geniş çalışma kadrosu ile aklınıza takılan tüm sorular için net yanıt vermeye devam ediyor. Her geçen gün artan talepleri karşılama noktasında da sitemize erişim kurabilirsiniz.

Travian Altın al

Travian alt al işlemleri için Kopazar sitesi uzun zamandır en etkili şekilde hizmetine devam ediyor. Güvenilir yükleme kanallarını kullanmanız hizmeti en etkili şekilde almanız için son derece önemlidir. Bazı siteler sizden hesap bilgilerinizi talep edebilir. Fakat altın yüklemek için bu tarz bilgilere ihtiyaç olmaz. Travian resmi sitesine giriş yaptıktan sonra, kupon kodunuzu girerek rahatlıkla işlemi yapabilirsiniz.

Travian oyunun çok geniş bir coğrafyada oynanmasının ana nedeni insanlar için etkileyici unsurları barındırmasıdır. Oyun piyasasının hareket kazanmasında bir çok önemli faktör olduğunu dile getirmek gerekiyor. Sizde bu piyasaya giriş yaparak gerekli olan takibi anlık olarak yapabilirsiniz. Oyun eski çağ üzerine kuruludur. Çok eğlenceli olmasının yanında bilgilendirici unsurları da vardır.  Satın aldığınız altınlar, medeniyetinizi daha ileri seviye taşıma noktasında çok yardımcı olurlar.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi Kopazar 2005 senesinden bu yana, en kaliteli hizmet seçenekleri ile sizlere en iyi içerikleri sunmaya, oyun için satın alma işlemleri için en kaliteli unsurları aktarmaya devam ediyor. Online oyun piyasasında çok sayıda oyun yer almaktadır. Oyunların çok fazla olması, kullanıcıları teşvik eden bir noktadır. Bunun yanında kişiye uygun, ona hitap eden oyun seçeneklerini bulmak daha kolay olur. Bunun yanında oyun severler oyun yükleme ve oynama aşamasında para ödemezler. Fakat oyun geliştirici şirketler bir şekilde kazanç kapısı açmak zorundadır. Bunun için oyun için satın almalarda kullanılan para birimlerini, oyun dışında satma kararı aldılar. Bu da yetkili servisler üzerinden yaparlar.

Türkiye’de oyun piyasası her geçen gün daha fazla talep görürken bunun yanında sizlere sunulan hizmetin de kalitesi artış halindedir. En güvenilir oyunlar ve daha fazlası Kopazar olarak sizlere sunduğumuz seçenekler arasında yer alıyor. Oyun satın alma işlemi haricinde oyun için satın almalarda kullanılan sanal para birimlerini de alabilirsiniz. Farklı paketler halinde altın ve coin satışı vardır. Bunları takip ederek güncel bilgileri edinebilirsiniz. Aynı zamanda Travian altın fiyatları için de araştırma yapmak isterseniz bizi takip edebilirsiniz. Ancak bu şekilde güncel fiyat piyasasının en yakın şekilde takip etme şansı sizin olmuş olacaktır.

Travian Altın Paketi alma

Kopazar e pin satışı konusunda geldiği konum ile piyasanın önde gelen e ticaret platformlarından biri haline dönüştür. Tüm oyunlar için satış yapmasının yanında ürünlerin lisanslı olması ve kullanıcılardan alınan geri dönüşlerin olumlu olması da etki gösteren bir durumdur. Her geçen gün artan talepler ve daha fazlası için sitemize erişim kurarak bilgi almanız mümkün olur. Paket alma işlemlerinde insanları bazı noktalarda başarılı olması ve buna göre hareket etmesi son derece önemlidir.

Travian, çok sevilen, farklı versiyonları çıkan ve günümüzde mobil olarak da oynanan eğlenceli bir oyun seçeneğidir. Oyun içinde kullanıcının başarılı olması için bazı noktalarda dikkatli olması gerekiyor. Özellikle, oyun içi satın almalar da kullanılan altınların iradeli bir şekilde kullanılması son derce önemlidir. Altın paketlerini oyun dışında Kopazar aracılığı ile güven veren bir şekilde de alabilirsiniz. Bu noktada avantajlar arasında uygun fiyat politikası da yer alıyor. Ülkemiz, talepleri karşılama noktasında başarılı hizmetler sunmaya devam eder.

MMO oyunu olan Travian, internet üzerinden oynanmaktadır. Diğer oyunculara karşı eş zamanlı olarak oynanan bir strateji oyunudur. Çok fazla rakibi olmasına karşın diğer oyunlara oranla daha fazla talep gördüğünü de ifade etmek gerekir. Bu nedenle, altın satışı konusunda da başarılıdır. Sitemizde güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız adına gerekli olan sistem de kurulmuştur. Kopazar 2005 senesinden bu yana güven verici hizmeti ile aktif bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor.

Travian International altın

Travian International altın almak adına güvenli bir işleyişe sizler için devam ediyoruz. Sitemizde aktifliğin her daim bir seviye daha yukarı çıktığını vurgulamak bu noktada son derece önemlidir. İnternet ortamında çok fazla kurum vardır. Aynı zamanda sitemiz her geçen yenilenmekte ve buna göre imkanların sayısı da artmaktadır. Aradığınız oyun içi e pin kodunu hemen bulabilirsiniz. Satın aldıktan sonra kodlar tarafınıza mail ve sms yolu ile gelmektedir. Anında teslim seçeneğimiz sayesinde aklınıza bir soru işareti gelmesine gerek kalmaz.

Altın satın almak haricinde oyun içinde altın kazanma yöntemleri de önemli bir alternatiftir. Fakat burada dikkat çeken konu, kişinin zaman kaybetmek istememesi ile alakalıdır. Oyun içinde bir anca önce rakiplerine oranla bir seviye daha yüksek olmak, onların önüne geçmek, savaşlarda onları yenmek için altın kullanımı çok önemlidir. Yazımızın önceki kısımlarında altının ne işe yaradığı ile alakalı önemli bilgileri sizlere aktardık. Kurduğunuz medeniyetin yüksek standartlara ulaşması için altının önemli olduğunu vurgulamak gerekir.

Trivian nedir, nasıl oynanır gibi sorular, oyun severlerin merak ettiği konulardan biridir. Özellikle online oyunlar ile yakından ilgilenen piyasada her şeyden haberdar olmak isteyen bir kesim vardır. Oyun akışının çok fazla olması, her ne kadar tüm oyunlar için zamanı kısıtlasa da, altın alma, oyun için coinler ve bir çok yardımcının bize yol göstereceğini ifade edebiliriz. En hızlı şekilde oyun içi seçeneklerden yararlanmak için bizi takip edin.

Travian nasıl oynanır?

Travian nasıl oynanır sorusu da merak edilen ve cevabı verilmesi gereken bir konudur. Oyun çok uzun zamandır varlığını sürdürür. 2004’ten bu yana dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde geniş kitlelere yayılmıştır. Açılan Serverlarda çok fazla oyuncu adını tarihe yazdırmayı başarmıştır. Çok fazla güncelleme ile oyuncu kaybettiğini de ifade etmek gerekiyor. İlk çıktığı zaman çok fazla oyun seçeneği yoktur. Fakat bu oyunun avantajı olmuştur. Şu an çok fazla konsolda ve PC’de oyun versiyonu olması, eski havasını kaybetmesinde ana etkendir. Genel olarak oyunun en dikkat çekici özelliği de sohbet özelliğidir.

Oyun, bağımlılık özelliği taşımaktadır. Oyun sever, tüm gününü harcar ve zaman kaybı olabilir. Bu nedenle altın satın alma imkanlarını değerlendirmek gerekir. Bu sayede rakipleriniz kadar oyun karşısında zaman harcamak zorunda kalmaz, fakat seviye olarak onların önüne geçebilirsiniz. Altın paketi satın almak için ise Kopazar gibi güvenilir site tercihinde bulunmanın avantajı çok fazladır. Yaz aylarında öğrenciler tarafından çok fazla oynanan bu oyun mobil uygulama üzerinden de bir oyun yayımlandı. Oyunun rekabet yaratma noktasında üstün bir başarısı olduğunu söylemek gerekir.

İlk kayıt olma işlemi sonrasında bölge seçimi yamanız gerekir. Bölge seçiminin çok önemli olduğunu bilmek, oyunda geleceğiniz açısından son derece önemlidir. Oyunda birlik kavramına çok fazla dikkat çekilir. Eğer birliğiniz kuvvetli olursa kazanma şansınız çok yüksek olur. Aksi halde kaybetmek sizin için kaçınılmaz olur.

Oyun içinde 4 adet farklı bölge vardır. Bölge seçimine göre köy rastgele ya da otomatik kurulmuş olacaktır. Oyunun başında her bölgede bölge içi birlik savaşları olur. Bölge içi birlik savaşlarını kazanan ilerleyen süreçlerde wow kötünü kurmaya çalışır. Eğer kurarsanız asker ve hammadde desteği ile 100. Seviyeye gelir. 100. Seviyeye gelen oyuncu birlik oyunun galibi olur.

Travian altın satın alarak, tüm bu süreçleri daha hızlı bir şekilde geçmek, rakiplerinize oranla daha yüksek seviyeye gelmek çok basit olmaktadır. Online oyun ortamlarında eskiye oranla bu tarz paketlerin daha  talep gördüğünü dile getirmek gerekir. Bunun ana nedeni ise kişilerin zaman kaybetmek istemesidir. Aynı zamanda oyunlar hobi olarak görülür ve insanlar hobileri için para harcamaktan çekinmezler.

Travian Altın paketi satan siteler

Travian altın paketi satan siteler dediğimiz zaman akıllara ilke olarak Kopazar geliyor. 2005 senesinden bu yana çöke etkili hizmet sunan, e pin satışı konusunda oldukça başarılı olan site, yeniliklere açık bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Kullanıcıların bu siteyi tercih etmesinin bir çok nedeni vardır. Bunlar arasında ilk sırada sadece satın alma değil, satış yapmak için de gerekli olan sistemin kurulu olmasıdır. Satmak istediğiniz ürün için ilan verebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası online oyun dünyasının geniş bir ticaret ağı olduğunu anlamak gerekir. Bu ağda kişi kendine pay elde etmek için doğru adımlar atmalıdır. Aynı zamanda doğru siteler seçmek, aracıyı iyi belirlemek önemlidir. Kopazar, resmi ve lisanslı ürün satışı ile yasal yollardan faaliyetlerine devam ediyor.

Travian konu başlığında bilgi almak ve bunları değerlendirmek için sitemize erişim kurabilirsiniz. Çok kaliteli içerikler sunan site, aynı zamanda hem oyun hem de ürün satışı noktasında sizlere destek olur. Ürünlerimizi incelediğiniz zaman bunun ne kadar etkin olduğunu görmek de mümkündür. Altın paket satın alma işlemi, ülkemizde güvenli siteler sayesinde daha basit olmaktadır. Bir çok online oyun için bu tarz imkan veren site vardır. Oyun için ilerleyişinizi sürdürmenin çok fazla yolu vardır. Oyuncu bu oyunda başarılı olmak isterse ilk adımda güzel bir yöntem belirlemeli ve una göre ilerlemelidir. Askeri noktalarda da yoksa üretim noktasında da ön planda olmak istediğiniz önemli bir seçimdir. Altın almanız halinde her iki noktada da başarılı olma şansı çok yüksek olur.

Canlı Destek