Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Travian Kingdoms
0 ⓚ 18.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 45.50 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 89.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 179.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 125.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Travian Kingdoms

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Travian Kingdoms Hakkında

Travian Kingdoms

Travian Kingdoms, Travian Legends oyunun geliştirilmiş alidir. Kopazar sitesine erişim yaptıktan sonra altın paketleri satına alabilir ve bunları hesaplarınızda kullanabilirsiniz. Güvenilir şekilde satın alma işlemleri sayesinde kaliteli zaman geçirmeniz söz konusu olmaktadır. Yetkili satıcı olarak uzun zamandır faaliyetlerimize devam ediyoruz.  Kopazar sitesi hizmet anlayışında sınırsız bir yol çizmektedir. Canlı destek ekibi günün her saati aktif bir şekilde çalışıyor. Bu sayede eğer ki aklınıza takılan bir soru işareti olursa, yanıtı her an almanız mümkündür. Site, ödeme açısından en güvenilir yöntemleri kabul eder. 3D secure ödeme sistemi sayesinde kartla ödeme yapmanız ve bunu güvenli bir alanda yapmanız mümkün olur. Aynı zamanda satın alma işlemi anında kodunuz tarafınıza iletilir.

Travian Kingdoms altın satın alma işlemlerinden yararlanmak için en doğru adrestesiniz. Oyunun tanımı en basit tabir ile klasik bir orta çağ strateji oyunudur. Çok eğlenceli olmasının yanında ücretsiz olması da tercih edilmesi noktasında artı puan yazdırır. Tarihsel ve fantastik bir senaryosu vardır. Savaş, aksiyon ve strateji türünde bir oyundur. Genel kapsamda Türkçe oyunları olarak değerlendirebiliriz. Güvenilir bir alanda keyif almak adına her an oynayabilirsiniz. Sadece PC değil aynı zamanda mobil ortam da sizlere en uygun imkanları sağlar.

Oyun severler, son zamanlarda oyun seçim süreçlerinde daha çok arkadaşları ile oynarken keyifli zaman geçirebilecekleri oyun fırsatlarını tercih ederler. Travian oyun alt yapısı ile hazırlanan oyunların kalitesinin yüksek olduğunu ifade edebiliriz. 1 hafta sonra ikinci kötü, iki ay sonra ilk şehir, 3 ayda ise daha gelişmiş silahlar ve taktikler ile sava, sonrasında tedarik malzemeleri ile savaşlar, 5 ayda dünya haritaları kilidi açılmaktadır.  Oyunu kısaca tanımak, özellikle altın satın almak isteyenler için önemli bir adımdır.

Travian Kingdoms altın satın al

Travian Kingdoms altın satın alma işlemi için sitemiz oldukça etkili içerikleri sizlere sunmaya devam etmektedir. Oyuna giriş yaptığınız zaman karşınıza 3 tane farklı ırk çıkar. Bunlardan birini seçerek başlangıç yapabiliriz. Cermenler, Galyallılar ve Romalılar haricinde bizler için tehdit unsuru olan Vahalar da vardır.

Galyalılar, daha çok savunmayı tercih eden oyun severlerin seçeneği olmalıdır. Galyalıların en önemli özelliklerinden biri hızla gelişmeleridir. Bu edenle oyuna ilk başlayanlar için daha konforlu bir ırk olabilir. Süvarileri son derece güçlü olmakla birlikte gelişim hızları da yüksektir. Eğer bu ırk ile oynayacaksanız sabırlı olmalı, saldırı gücünüz yükselmeden her an savunmada kalmalısınız. Tüm bunların yanında satıcılar çok yüksek miktarda taşıma yapamaz.

Oyun severlerin en çok tercih ettiği ve beğendiği ırklardan biri de Romalılardır. Saldırı gücü ve savunma gücü engeli bir ırktır. Savaşçıların bakımı, üretimi ve öğrenmesi yavaştır. Burada hız sağlamak için Altın satın alma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinize oranla ön plana çıkmanız da söz konusu olur.

Altın satın alma işlemlerinde, sitenin güvenilir ödeme yöntemleri sunuyor olmasının avantajı son derece geniştir. Bazı siteler sınırlı ödeme yöntemleri nedeniyle geri planda kalır ve yeterli kadar ilgi görmez. Bu noktada, Kopazar’a bakiye yüklemek için çok sayıda seçenek vardır. Bakiye yükleme işlemi sonrasında istediğiniz şekilde Travian Kingdoms altın satın alabilirsiniz. Site, yaptığınız alışverişler sonrasında tarafınıza çeşitli kampanyalar ve bonus seçenekleri de sunmaktadır. Bunlardan en kolay şekilde yararlanmak için sosyal medya hesaplarının takip edilmesi gerekir. Aynı zamanda sitenin 7 24 aktif olarak hizmet veren canlı destek birimleri olduğunu da ifade etmek gerekiyor. En geniş e pin ağı için bizi takip etmeye devam edin.

Travian Nedir?

Travian nedir sorusu, online ortamda oyun oynamak isteyen ve arayışta olan kullanıcıların merak ettiği bir konu başlığıdır. İlk başta online oyun olduğunu ve web tabanlı olduğunu ifade edebiliriz. Bunun yanında savaş oyunu ve stratejinin önem kazanan bir ortam olduğu söyleyebiliriz. 2003 senesinden bu yana hizmet veren oyun, güncellemeler yüzünden kökü ile özdeş kalma noktasında sorunlar yaşamıştır.

Travian oyunlarında 4 adet ırk vardır. Bunlardan sadece 3 tanesinin seçilmesi mümkündür. Kayıt işlemi öncesinde bu 3 ırktan birini seçebilirsiniz. 4. Irk ise Natarlardır. Bu travian’ın kendi yönettiği bir ırktır. Herhangi bir kullanıcısı yokyur.

Travian Altın Satın Al

Kopazar sitesi, kullanıcıları için sundukları önemli ve geniş seçenekler sayesinde, daha fazla tercih edilme yanında yorumlara bakarak ne kadar güvenli olduğunu anlayabiliyoruz. Travian Kingdoms ile alakalı olarak altın paketlerini sizler için inceledik. 35-120-600-1200 altın paketi bulunmaktadır. Bu ürünleri en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda satın alma işlemi sonrasında tarafınıza mail ya da SMS gelir. Bunları ilgili ekrana girmeniz halinde, satın alma işlemi yapmak söz konusu olmaktadır.

Tüm bunların yanında ödeme seçeneklerinin de son derece geniş olduğunu ifade etmek gerekiyor.  Maestro, mastercard, Visa, Gpay, İninal, Paymentwall, ATM, havale ve EFT yöntemleri ile anlık olarak satın alma yapmanız mümkündür. Bakiyenizi arttırdıktan sonra Kopazar üzerinden istediğiniz ürünü olabilirsiniz. E pin satış platformu olan sitemiz 2005’ten bu yana etkin bir şekilde hizmetine devam ediyor.

Oyunun ana amacı, harita üzerinde oyuna başlayan gruplardan birinin serverleri ele geçirmesidir. Bunun için yapılması gereken bazı şeyler vardır. Gizli anlaşmalar, birlikte kurmak, başka oyuncular ile iş birliği içine girmek doğru adımlar arasında yer alıyoruz. Diğer oyuncuların birbirleri ile işbirliği yapacağını düşünürsek, sizin de mutlaka birileri ile iş birliği içinde olmanız gerektiğini ifade etmek gerekiyor. Tüm bunların yanında seçilen ırka göre bir strateji oluşturmak ve süreci buna göre belirlemek de son derece önemlidir. Defansif bir oyun tercih eden kişiler, tuzak ve sığınaklara özen göstermelidir. Tuzakların çok faydalı olduğunu söylemek gerekir. Tuzaklar sayesinde yakalanan askerler esir alınır. Bu askerler rakiplerinizin ham maddelerine zarar vermeye devam eder.

Travian altın satın al işlemi için Kopazar sitesine erişim yapmanız gerekiyor. Lisanslı ürün satışı yapan sitemiz güvenilir bir ağ üzerine kuruludur. Siz de siteye hemen erişim kurduktan sonra aklınıza takılan sorulara net yanıtlar alabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin canlı destek ekibi günün her saati aktif olarak çalışma gösterir.

Travian Kingdoms bedava altın

Online oyunların büyük bir kısmı için oyun içi satın alma amacı ile tercih edilen sanal paralar bulunmaktadır. Oyun severlerin büyük bir kısmı, bu sanal paraları satın almak için çeşitli yöntemler ararlar. Bu yöntemler bedava satın alma üzerindedir. İnternette bu konu hakkında araştırma yaptığımız zaman bedava altın satışı yapan bir çok siteye denk geldik. Fakat bu sitelerin güvenilir olduğunu ifade etmek mümkün değildir. Büyük bir bölümü işlem için sizden hesap bilgilerinizi talep eder.

Travian Kingdoms bedava altın satın almak ve bulmak için yapabileceğiniz sadece oyunda daha çok zaman geçirmek ve görevleri yerine getirmek. Ama bunların genel anlamda zaman kaybetmenize neden olacak hareketler olduğunu dile getirmek gerekir. Özellikle  zaman kavramının değerli olduğunu düşünüyorsanız ve oyun içinde az zaman harcayarak seviye atlamak isterseniz, yapmanız gereken bazı şeyler vardır.

Bedava altın satın almak, sizleri oyun içinde hızlı yükselmek anlamına geliyor. Travian oyunu tam anlamı ile strateji oyunudur. Çıkış senesi itibari ile, bir çok strateji oyunu için de örnek teşkil ettiğini söylemek gerekiyor. Çok fazla talep görmesi sonrasında yeni versiyonları meydana gelmiştir. Fakat hiçbir zaman ilk oyun kadar talep gördüğünü söylemek doğru olmaz.

Travian Kingdoms nedir?

Travian Kingdoms için oyunun gelişim sürecinde en önemli adımlardan biri olduğunu ifade edebiliriz. Grafiksel gelişim ile birlikte oyun yeni bir arayüzü çıkarmıştır. Tüm oyuncular en başta gelişmemiş hammadde alanları ile çevrili olan küçük ve gelişmeyen köy önderi olarak başlar. Bu alanları geliştirmek, hammadde alanlarının verimin artması noktasında son derece önemlidir.

Yeni bina, köy, inşa etmek ve onların seviyesine kadar yükselmek son derece önemlidir.  Oyun içinde kötünüzü, daha yüksek bina hammadde seviyeleri sağlayan şehirlere dönüştürme şansınız vardır. Bunun yanında askeri birimler eğitmek mümkündür. Askeri birimleri eğiterek diğer köylere karşı savunma ve saldırı yapabilir, hammaddelerini yağmalayabilirsiniz.

Oyunun en güzel tarafı kişinin kaderini kendi belirlemesidir. İsterseniz kendi krallığınızda kral olabilir, isterseniz başka krallıklar ile işbirliği yapabilir, isterseniz tarafsız kalabilirsiniz.  Tarafsız oyuncular herhangi bir krallığa ait değildir. Başka bir kralın parçası olabilirler. Oyunda alan genişletmek için yeni köyler kurmak ve diğer oyuncuların köylerini fethetmek gerekir.  Oyun içi iletişimi de önemli bir noktaya yerleştirmek gerektiğinin her daim altını çizmek gerekir. Travian Kingdoms oyununda her geçen gün daha fazla talep ve beğeni olması oyun severlere de yenilikler sağlar. Bunları sitemiz üzerinden her daim takip edebilir, bu sayede süreçleri öğrenme şansı yakalamış olursunuz.

Travian oyunu günümüzde en fazla beğeni toplayan oyun seçeneklerinden biridir. Hem mobil hem de PC ile oynanama özelliğine sahiptir. 2004 senesinden bu yana strateji oyun severlere hitap eden bir tarzı vardır. Zaman içinde yeni sürümleri piyasaya çıkmıştır. Fakat hiçbir zaman ilk sürümü kadar ses getiremediğini ifade etmek gerekiyor.

Travian Kingdoms altın satın alma

Online oyun seçeneklerinin neredeyse tamamında farklı özellikler yer aldığını dile getirmek gerekmektedir. Bu özellikler daha çok oyun severin oyundan alacağı verimin yüksek olması adına dizayn edilir. Kaliteli zaman geçirmek isteyen bir oyun sever, ilk etapta buna uygun bir seçenek tercih edebilir. Travian oyunlarının bu noktada sürekli bir gelişim içinde olduğunu ifade etmek gerekir. Çok fazla talep gören ve beğeni kazanan bir seçenektir. İnsanlar daha fazla talep gösterdikçe, oyunun da veriminin artış yaşıyor.

Her oyunun bir amacı vardır. Travian için de bunu ifade etmek gerekir. Çok geniş bir harita üzerinde başlamaktır. Genel anlamda strateji oyunlarında geniş bir harita tercih edildiği biliniyor. Amaç, oyuncunun tüm serverlerı ele geçirmesidir. Bunun için yapabileceği çok sayıda hamle vardır. Bunlar arasında birlik kurmak, gizli anlaşmalar yapmak, diğer oyuncular ile takım olmak da vardır. Eğer diğer oyuncular ile ortak planda hareket etmezseniz, geri planda kalmanız muhtemel olur. Bunun ana nedeni ise, mutlaka diğer oyuncuların birlik olacağıdır. Bu tarz oyunlar bireysel olarak hareket etmek çok fazla kazanç elde ettirmez. Fakat altın satın alma süreçleri, daha hızlı hareket etmenizi sağlayacağı için tek başınıza olmanın avantajları da artacaktır.

Travian Kingdoms oyununda, kişi tercih ettiği ırka göre bir yöntem belirlemelidir. Örnek olarak defansif bir oyun tarzı seçerseniz stratejiniz de buna uygun olmalıdır. Tuzaklarınıza, çitlerinize, sığınaklarınıza özen göstermek bunlar arasında ilk sırada yer alır. Tuzakların çok faydalı olması dikkatimizi çeken bir unsurdur. Tuzaklar sayesinde yakalanan askerler öldürülmez, esir alınır. Bu da rakiplerinizin ham maddelerinin zarar görmesine neden olur.

Travian Kingdoms bedava altın alma

Travian Kingdoms bedava altın satın alma işlemleri ile alakalı da araştırma olduğunu biliyoruz. Kopazar sitesi, en güvenilir şekilde e ticaret yapabileceğiniz e pin siteleri arasında yer almaktadır. 2004 senesinden bu yana lisanslı olarak hizmet veren kurum, çeşitli ödeme yöntemleri sayesinde alternatif seçenekler de sunar. Site üzerinde aldığınız tüm hizmetler faturalandırılır. Kısacası yasal olarak işlem yapmanız için gerekli olan tüm prosedürler yerine gelmiştir.

Bedava satın alma ile alakalı araştırma yaptığımız zaman bu tarz hizmet veren çok sayıda platform olduğunu görsek de bunların güvenilir olduğunu ifade etmek mümkündür. Oyun severin ilk hedefinin güvenilir bir ortamda hizmet almak olması gerekir. Buna göre hareket edilmesi halinde işlemler daha rahat olur ve kafa karışıklığı ortada kalmaz. En güvenilir ve kaliteli hizmet seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Bedava altın satın alma işlemleri, günümüzde sizlere sunulan son derece etkili seçeneklerdir.

Oyun, uluslar arası geçerliliği olan ödüllü bir strateji oyunudur. İlk olarak oyuna küçük köyünüzün reisi olarak başlarsanız, sonrasında fazla köy kurmak, savaşlarda öncülük etmek ve komşular ile ticaret halinde olarak büyümeye devam edin. Oyunda geniş bir medeniyet kurabilir, dünyanın hakimi siz olabilirsiniz. Tüm bu keyifli anları yaşamak için herhangi ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bedava bir şekilde oyunu yükleyerek kayıt olabilir ve oynayabilirsiniz.

Travian Kingdoms nasıl oynanır?

Travian Kingdoms dünya çapında sevilen ve beğenilen oyunlardan biridir. Prestijli bir oyun olmasının belli başlı nedenleri vardır. Savaş oyunları listelerine baktığımız zaman tepelerde yer aldığını görmek mümkündür. Günümüze kadar milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Genel mantık kendi imparatorluğunu kurmak ve diğer imparatorluklar ile savaş halinde olmaktır. Benzersiz bir oynanırlık seviyesi olmasının yanında, eski zamanlarda daha fazla talep aldığını da dile getirmek gerekir.

Oyun Travian Games GmbH şirketi tarafından geliştirilmiştir. Üstün bir teknoloji ürünüdür. Grafiksel açıdan diğer versiyonlarının daha çok önünde yer aldığını söylemek gerekiyor. Milyonlarca düşmana korku salabilir ve maceraya atılabilirsiniz. Free2Play olarak da oynamanız söz konusudur. Kendi krallığınızı inşa etmeniz ve karşı krallıkları yağmalaya başlamanız önemlidir.

Eğer bu oyunun nasıl oynanması gerektiği konusunda merak ettikleriniz var ilk adımda kendi krallığınızı güçlendirmeniz gerektiğini söylemek gerekir. Bu sayede gelen saldırılara karşı savunmak daha mümkün olur. Düzenli bir ordu kurmak, saldırıları durdurmak noktasında önemlidir. Online oyun seçeneklerinde doğru yöntemler belirlemek alacağınız sonucun daha etkin olmasına neden olur.

Travian altın almak için Kopazar sitesi en güvenilir platformlardan biri olarak uzun zamandır hizmetine devam ediyor. Kullanıcıların güvenilir bir aracı site bulması e pin almak için güven duymasına neden olur. Oyunlar, eskisine oranla daha farklı bir mantık ile çalışır. Günümüzde çok geniş bir ticaret hacmi vardır. Örnek olarak siz geliştirdiğiniz bir karakteri, bir hesabı yüksek ücretten satabilirsiniz. Yada itemlerinizi aynı şekilde satmanız söz konusudur. Kopazar sitesi bu noktada da sizler için son derece etkili bir içerik sunuyoruz. Site üzerinden sadece satın alma değil, aynı zamanda satış yapmak için de hesap açmak yeterli olur.

Travian Kingdoms
Canlı Destek