Türkiye'nin en büyük oyun pazarı
15 ⓚ 40.00 ₺
30 ⓚ 80.00 ₺
60 ⓚ 160.00 ₺
90 ⓚ 240.00 ₺
150 ⓚ 400.00 ₺
300 ⓚ 800.00 ₺

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

Webzen

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

Webzen Hakkında

Webzen Wcoins

Webzen uluslarası üne sahip bir online oyun firmasıdır.  En çok bilinen 4 oyunu Webzen Line Up,  Mu online, Mu Rebirth, Archlord 2’dir. Bu oyunlar arasında en çok tutulan ise mu online adlı oyundur. Oyunlarda tek bir para birimi kullanılmaktadır. Webzen wcoins bu para birimi oyunlar esnasında yapılan görevlere karşılık olarak verilmektedir. Ancak daha güçlü olmak ya da oyun içinde beklememek için Webzen Wcoins’e ihtiyaç duyabilirsiniz. Webzen Wcoins lazım olduğunda Kopazar.com’dan temin edebilirsiniz. MMPORG tarzında oyunlar üreten Webzen’in Mu online oyunu hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Webzen Wcoins İle Eğlence Sizleri Bekliyor

Webzen tarafından oyun severlere sunulan Mu Online, bir savaş temalı bir yapımdır ve İngilizce diliyle yayın yapmaktadır. Koreliler tarafından geliştirilen oyun ücretli olarak yayın hayatına başlamıştı ancak oyun şu an ücretsiz 8 yıla varan bir geçmişe sahip olan Mu Online oyunu grafikleri ve oynanış tarzı bakımından Diablo2ya çok benziyor. Oyunda grafiksel olarak hatalar bulunmakla birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyunda 8 farklı karakter grubu bulunuyor bunlar:

Mu Online Karakterleri

·          Dark knıght

·          Dark wızard

·          Faıry elf

·          Magıc gladıator

·          Dark lord

·          Summoner

·          Master level

·          Rage fıghter

Karakterlerinden oluşmaktadır. Oyunda iki farklı istatistik bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Başarı ikincisi ise Taarruz ’dur. Her iki istatistikte farklı tutulmaktadır. Oyuncuların başarı istatistikleri canavarlara karşı yapılan saldırıları göz önüne almaktadır ve Pvm olarak adlandırılır. Taarruz istatistikleri ise Pvp olarak adlandırılır.  Oyun çok düşük kalitedeki bilgisayarlarda dahi oynanabilmektedir. Sistem gereksinimleri minimum şöyledir.: İşletim Sistemi: Windows 9x İşlemci: Pentium 3 700 Mhz RAM: 512 MB Ekran Kartı: 3D grafik desteği 32 MB ve üzeri DirectX: DirectX 8.1a

 

 

KopazarBlogTümünü Gör

Webzen Nasıl Kullanılır

Webzen Wcoins nasıl yuklenir ?

1 ) webzen  sitesine giriş yapın > http://www.webzen.com/main

2 ) üstte bulunan menuden W coins tıklayın " redeem code " seçin

3 ) Açılan sayfada kodlarınızı girin ve onaylayın