Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Webzen
0 ⓚ 140.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 270.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 530.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 770.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 1,400.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 2,500.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Webzen

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Webzen Hakkında

Webzen Wcoins

Webzen uluslarası üne sahip bir online oyun firmasıdır.  En çok bilinen 4 oyunu Webzen Line Up,  Mu online, Mu Rebirth, Archlord 2’dir. Bu oyunlar arasında en çok tutulan ise mu online adlı oyundur. Oyunlarda tek bir para birimi kullanılmaktadır. Webzen wcoins bu para birimi oyunlar esnasında yapılan görevlere karşılık olarak verilmektedir. Ancak daha güçlü olmak ya da oyun içinde beklememek için Webzen Wcoins’e ihtiyaç duyabilirsiniz. Webzen Wcoins lazım olduğunda Kopazar.com’dan temin edebilirsiniz. MMPORG tarzında oyunlar üreten Webzen’in Mu online oyunu hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Webzen Wcoins İle Eğlence Sizleri Bekliyor

Webzen tarafından oyun severlere sunulan Mu Online, bir savaş temalı bir yapımdır ve İngilizce diliyle yayın yapmaktadır. Koreliler tarafından geliştirilen oyun ücretli olarak yayın hayatına başlamıştı ancak oyun şu an ücretsiz 8 yıla varan bir geçmişe sahip olan Mu Online oyunu grafikleri ve oynanış tarzı bakımından Diablo2ya çok benziyor. Oyunda grafiksel olarak hatalar bulunmakla birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyunda 8 farklı karakter grubu bulunuyor bunlar:

Mu Online Karakterleri

·          Dark knıght

·          Dark wızard

·          Faıry elf

·          Magıc gladıator

·          Dark lord

·          Summoner

·          Master level

·          Rage fıghter

Karakterlerinden oluşmaktadır. Oyunda iki farklı istatistik bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Başarı ikincisi ise Taarruz ’dur. Her iki istatistikte farklı tutulmaktadır. Oyuncuların başarı istatistikleri canavarlara karşı yapılan saldırıları göz önüne almaktadır ve Pvm olarak adlandırılır. Taarruz istatistikleri ise Pvp olarak adlandırılır.  Oyun çok düşük kalitedeki bilgisayarlarda dahi oynanabilmektedir. Sistem gereksinimleri minimum şöyledir.: İşletim Sistemi: Windows 9x İşlemci: Pentium 3 700 Mhz RAM: 512 MB Ekran Kartı: 3D grafik desteği 32 MB ve üzeri DirectX: DirectX 8.1a

 

Tüm Zamanların En iyi Webzen Oyunları

Webzen, Güney Kore merkezli bir video oyun geliştiricisi şirketidir. Ortakları ile birlikte dünyanın her bölgesinde lisanslama ile alakalı hizmet vermektedir. 2000 senesinde kurulan şirket geliştirdiği bir çok oyun ile, oyun severlere hitap etme noktasında son derece önemli adımlar atmıştır.  Sizlere bu yazımızda Webzen tarafından yayınlanan oyunlar hakkında bilgiler vereceğiz. Son derece başarılı olan bu oyun firması hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Mu Legend

Webzen’in son zamanlarda geliştirdiği muhteşem oyun seçenekleri ile dikkat çekiyor. Bular arasında Mu Legend oyunu ön sırada yer almaktadır. Oyun, uzun soluklu Browser RPG oyunlarından biridir. MU evrenine giriş yapmak isteyen oyunculara sunulan hizmetler son derece geniştir. Oyun, Mu Online’ın devamı niteliğinde olmasına karşın farklı bir tarzda piyasaya sürülmüştür. Oyun hakkında gerçek anlamda bilgi almak için sitemize giriş yapabilirsiniz.

Elite Lord of Alliance Online

Oyun NpicSoft tarafından geliştirilmiş olan ELOA, Kore’de yayınlanan bir 3D MMORPG oyunudur. Webzen ve geliştirici firmanın yaptığı anlaşma sonrasında, oyunun Avrupa sunucularının da açıldığı ifade edilir. ELOA, sürekli güncellenen bir oyun ortamını sizlere sunar. Oyun içinde herhangi bir sınıf ve ırk kısıtlaması yer almaz. Oyun için ana hedefin klanlar ve oyuncular arasında sınırsız aksiyon yaşanması olduğunu ifade edebiliriz.

Archlord 2

Pvp odaklı bir MMORPG olarak geliştirilen Archlord 2,oyun müzikleri ile çok sayıda oyun sever için muhteşem bir sekans sunmaktadır. Oyunun müzikleri ödül sahibi olan Cris  Velasco tarafından hazırlanmıştır. Aynı zamanda oyunda karakter seçiminin de profesyonel bir şekilde hazırlandığını ifade etmek mümkündür. Karakterin dış görüntüsü, savaştaki görevler ile uyum halindedir. Yetenek özellikleri de silahlar ile uyum taşır.

Age Of Wullin

Age of Wullin, Ortaçağ’da geçen bir oyundur. Çin Uygarlığı zamanına dayanan oyun Pvp ve PvE özellikleri bulundurmaktadır. Oyunda 8 farklı gruptan birini seçerek karakter oluşturmak mümkündür. Görevler ve çok sayıda etkinlik yetenek gelişim noktasında sizlere katkı sağlar. Çin efsanelerin önemli özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Sevencore

Sevencore, Webzen tarafından yayını ve yapımı üstelenen fantastik bir oyundur. Teknolojinin en üst seviyesinin kullanılması ile hazırlanan oyun, kıyamet sonrası evrende geçen hayattan esintiler sunar.  Nişancı, Büyücü, Suiskastçı ve Savaşçı gibi 4 farklı sınıf vardır. Bunların yanında 4 farklı ork olduğunu söylemek gerekir. Irklar ve sınıflar için özel itemler olması oyunu çeşitlendirmektedir.

C9

Co, NHN Games tarafından yapımcılığı üstlenen ve Webzen tarafından yayımlanan 2009 sene çıkışlı bi MMMORPG oyunudur. Oyunda yer alan karakterlerin çeşitli olması yanında görsel açıdan da muazzam bir şölen sizlere sunulmaktadır. Diğer oyunlara oranla efekt anlamında öne çıkar. 20 adet sınıf oyun içinde yer almaktadır.

Rappelz

Gaba Lab. Tarafından geliştirilen Rappelz, webzen tarafından yayına sokulan ücretsiz bir oyundur. Oyun içinde 3 adet farklı ırk yer almaktadır. Bu ırklara ait olan kostümler, zırhlar ve binekler vardır. 3 sınıf oyun içinde birbiri ile rekabet halindedir. Mesleki level ve deneyim gibi 2 farklı seviye seçeneği oyunda mevcuttur. Karakterin level atlaması için deneyim, yeteneklerin gelişmesi için ise mesleki seviye önemlidir.

Mu Online

Mu Online, Webzen tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Tüm MMORPG oyunların yer alan mekanik ve teknik özellikler bu oyunda da hyer almaktadır. Oyunun en önemli detayı yaratık çeşitliliğidir. 2003 senesinde geliştirilmiş olmasına karşın golem ve gobiln gibi farklı yaratıkları sizlere sunar. Bunun haricinde kostümler, haritası ve item çeşitliliği gibi önemli noktaları vardır.

Webzen Wcoins Nedir?

Webzen oyunlarında en dikkat çekici unsur ise Wcoinslerdir. Yukarıda ifade ettiğimiz oyunların tamamı için Wcoins seçeneği geçerlidir. Wcoins ile oyun içi satın alma yapabilirsiniz. Bu sanal para birimini kazanmak için oyun içi görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda yetkili servisler üzerinden normal para karşılığında da satın alım yapabilirsiniz.

 

Webzen

Webzen Wcoins nasıl yuklenir ?

1 ) webzen  sitesine giriş yapın > http://www.webzen.com/main

2 ) üstte bulunan menuden W coins tıklayın " redeem code " seçin

3 ) Açılan sayfada kodlarınızı girin ve onaylayın

Canlı Destek