Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Xbox

Xbox Live 25 TL

25 TL Xbox Hediye Kartı
0 ⓚ 26.25 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Xbox Live 50 TL

50 TL Xbox Hediye Kartı
0 ⓚ 52.50 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Xbox Live 100 TL

100 TL Xbox Hediye Kartı
0 ⓚ 105.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Xbox Live 300 TL

300 TL Xbox Hediye Kartı
0 ⓚ 310.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 2

Xbox

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Xbox Hakkında

Xbox Game Pass, Microsoft'un Xbox konsolu için bir abonelik hizmetidir ve kullanıcılara belirli bir ücret karşılığında yüzlerce oyunu oynama imkanı sağlar. Xbox Game Pass, Xbox konsolunda ve PC'de kullanılabilir. Xbox Game Pass, kullanıcılara farklı birkaç abonelik seçeneği sunar. Game Pass Ultimate, Xbox konsolunda, PC'de ve Android cihazlarda oyun oynamak için en geniş seçenekleri sunan bir seçenektir. Game Pass PC, yalnızca PC için geçerlidir ve Game Pass konsol, yalnızca Xbox konsolu için geçerlidir. Abonelikler aylık olarak yenilenir ve aboneler, abonelikleri boyunca indirilebilir oyunların tümünü oynayabilirler. Oyunlar, aboneliklerindeki sürece göre belirli aralıklarla değişebilir. Aboneler, ayrıca yeni piyasaya sürülen Microsoft oyunlarını da yayın tarihinden itibaren hemen oynayabilirler. Xbox Game Pass, kullanıcılara ekstra indirimler ve diğer avantajlar da sunar. Aboneler, oyunları satın almadan önce deneyebilir veya abonelikleri boyunca oyunları satın alarak indirim kazanabilirler.

XBox Game Pass / Live Gold Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla xbox Game Pass ve Live Gold almanıza olanak sağlıyoruz. Xbox'da özel içeriklere ulaşabilmeniz için Game Pass veya Live Gold’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Game Pass veya Live Gold Satın Al ve oyunlara hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Xbox Game Pass / Live Gold Fiyatları

Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold, Xbox oyuncuları için abonelik tabanlı hizmetlerdir.

Xbox Game Pass, Xbox One, Xbox Series X/S, ve PC'de 100'den fazla oyunu oynamanıza izin verir. Ayrıca, yeni oyunların piyasaya çıkış tarihinde de kullanıma sunulması gibi avantajlar da sağlar. Xbox Live Gold, online çok oyunculu oyunlar için bir abonelik hizmetidir. Xbox Live Gold aboneliği, ayrıca ücretsiz oyunlar ve indirimler gibi avantajlar sunar. 

Xbox'un fiyatlandırması, Microsoft'a bağlıdır. Güncel fiyatları Kopazar sitesinden takip edebilirsiniz. En uygun seçeneklerle Xbox game pass ve Live Gold almanızı sağlamaktayız.

Xbox

Xbox Game Pass / Xbox Live Gold Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle Xbox'un resmi web sitesine giriş yapınız.

https://www.xbox.com/tr-TR/

2- Xbox hizmeti yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yapınız.

3- Üst menüde bulunan "Oyunlar" sekmesi altında "Kodu kullan" bölümüne giriş yapınız.

4- İşlemlere devam ediniz. Ek olarak güvenlik için tekrar hesap bilgileriniz istenebilir.

5- Karşınıza Kod gireceğiniz alan gelecektir. Buraya Kopazar'dan almış olduğunuz kodunuzu giriniz. (Kopyala/ Yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz.)

6- Giriş yaptıktan sonra "ileri" butonuna tıklayarak işlemlere devam ediniz.

Kodunuz başarıyla hesabınıza eklenecektir. Olası bir durumda Canlı Destek hattımıza bağlanarak yardım alabilirsiniz. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Canlı Destek