# #

4Story Genel Bakış ve 4Story Ay taşı
Anasayfa > Makaleler

 

4Story Genel Bakış

 

Oyun dünyasının kapılarını aralayarak kullanıcılarını bu kapıların ardına yönelterek online oyun keyfini sürmelerini sağlayan 4Story, çoklu kullanıcı desteği ile birden fazla kişilerle anlık olarak oyun oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak için internet bağlantınızın olması yeterlidir. Kaleleri fethederek topraklara sahip olup krallığınızı herkese ilan edebilirsiniz. Ne kadar yetenekli ve becerikli olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz MMORPG oyunu ile savaş ederken farklı taktikler öğrenerek alanların yeni sahipleri siz olabilirsiniz.

 

Zemi Interactive Entertainment tarafından geliştirilerek oyun severlerin huzuruna sunulan oyunda macera, korku ve heyecan duygularını sıklıkla yaşayacaksınız. Karşınızdaki düşmanlarınıza nasıl bir tavır alacağınızı, size saldırı düzenlenirken nasıl bir şekilde cevap vereceğinizi düşünmek ve uygulamak tamamen sizin yeteneklerinize kalmış bir iştir. Sıra dışı esrarengiz olaylara katılarak, size cephe almaya yeltenen rakiplere korku hissi yaşatıp işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Size karşı savaş açacak olanlar sizin hakkında genel bilgi almak istediğinde güçlü olduğunu gösterip sizi karşısına almadığını öğretmelisiniz.

 

Oyunu oynamak için e-mail adresi ve 4Story hesabına ihtiyacınız vardır. Hesap açmak için Hesap oluştur butonundan e-mail adresinizi yazarak ücretsiz şekilde üye olabilirsiniz. Kayıt esnasında boşluğa yazılan e-mail adresleri güncel olarak kullandığınız hesap olmalıdır ki geçici olarak sistem tarafından oluşturulan şifreyi ve oyun hakkındaki son güncellemeleri alabilesiniz. Adresinize gönderilen geçici şifre ile giriş yaparak hesabın güvenliği için onaylama ve şifre değiştirme işlemlerini hemen yapmalısınız. 4Story giriş yaparak Hesap Yönetimi menüsü altında kişisel bilgilerinizi değiştirebilir, forum içerisinde bilgi alış verişi yaparken avatar olarak kullanacağınız resmi güncelleyebilirsiniz.

 

Online olarak oynanan 4Story oyununda düşmanlarınıza karşı güçlü olduğunu göstermek için ay taşı yüklemesi yaparak gücünüze güç katabilirsiniz. Güvenilir şekilde yüklemek ve oyun içerisinde para aktarımı sağlamak için kopazar.com aracılığıyla sorunsuz ve kolay şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem