# #

Atlantica Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Atlantica Online

 

Ndoors ve Nexon iş birliği ile geliştirilen muhteşem MMORPG oyunu Atlantica Online, farklı bir MMORPG deneyimi sunuyor. Online oyun oynayanlar bilir Nexon’un birçok başarıya imza atmış oyunları var. Atlantica Online’da onlardan bir tanesi. 2008 yılının en iyi MMORPG oyunu seçilen ve hala geliştirilmeye devam eden bu oyunu yakından inceleyelim.

 

Diğer MMORPG oyunlarına göre biraz farklı olduğunu söylemek istiyorum. Diğer oyunlarda gücünüze ve silahlarınıza göre saldırı yaparken bu oyunda strateji ve zamanlama da çok önemli. Örneğin bir canavara saldırdınız, canavar size saldırırken o saldırıdan kaçabilirsiniz. El çabukluğunun önemli olduğu bu kaçış işleminde zamanınız oldukça az. Yani ben vurdum sıra sende mantığı yok.

 

Oyunun tamamen gerçekçi olarak geliştirildiğini şuradan anlıyoruz; şehirler ve ana karakterler gerçek kişilerden oluşuyor. Oyuna Asya’da bulunan bazı şehirlerden başlıyorsunuz. Daha sonra Avrupa’ya açılıyorsunuz ve 85 levele geldiğiniz de İstanbul’a yolculuk yapıyorsunuz. Burada sizi Alperen, Orhan İsmet ve II. Mehmet gibi gerçekçi karakterler karşılıyoruz. Dünyanın bir çok yerindeki önemli şehirleri bünyesinde bulunduran bu oyundaki şehirler tam anlamıyla gerçekçi değil. Sadece isim olarak gerçekçiler ama bu bile yetiyor diyebiliriz.

 

Her rol yapma oyununda bulunan karakter sınıfları bu oyunda da bulunuyor. Bu karakterlerin özellikleri ve yetenekleri kendi alanında gelişmiş. Her karakterin öne çıkan başlıca özellikleri bulunuyor. Dokuz farklı karakter seçeneği ile diğer oyunlardan biraz farklı. Karakter isimlerinin farklı olması ise oyuna bambaşka bir hava katıyor.

 

Sword (Kılıç), Spear (Mızrak), Axe (Balta), Gun(Tüfek), Bow (Ok), Cannon (Top),Instrument (Enstürman), Power Saw (Motorlu Testere) ve Staff (Asa) oyuna bulunan karakterlerin tümüdür.

 

Silah, zırh ve takı gibi giyilebilir aletlerin çok fazla sayıda olması, envanterin genişliği gibi konularda göz ardı edilmemelidir. Her yönden muhteşem bir oyun olan bu oyunu oynamayan çok şey kaçırır.

 

Atlantica Online Client İndir                     

Atlantica Online nexon cash al                         

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem