# #

Clash of clans genel bakış
Anasayfa > Makaleler

CLASH OF CLANS

          Androit ve ios cihazlar tarafından uyumlu kullanıcı sayısı milyonlara ulaşmış bu harika savaş ve strateji oyunu son zamanların en popüler oyunu olmuştur. Androit cihazınıza Google play store dan ios cihazlarada app storeden  yükleyebilir ve daha sonra bu harika oyuna başlayabilirsiniz.

 

         Clash of Clans yeni yaması ile getirdigi clanlar arası savaşta amaçı kendi köyünüzü geliştirerek savaşlara katılmanın yanı sıra clanınız ile birlikte galibiyet almak ve elde edilen Galibiyet sonrası kazanılan ganimetler sayesinde güçlü bir clan oluşturmaktır.

 

         Oyunda altın iksir ve kara iksir şeklinde üç tane ham madde vardır. Bunlar altın üretim madenlerinden ve iksir üretim fabrikalarından elde edebilir ama bir rakibinize saldırıp ganimet elde ettiğiniz kadar fazla üretilmez. Gelişmek için çoklu oyuncu savaşlarına katılıp rakibinizin köyünü yerle bir etmek zorundasınız.

 

           Bu savaşlarda ganimetleri köy binanızın leveline göre kazanmaktasınız örneğin köy binanız 5 seviyede ve rakbiniz 4. seviyede bu rakibinizden siz daha az ganimet kazanacaksınırsınız Bu yüzden herzaman en son köy binanızı geliştirin yoksa güçlü rakiplerinizin arasında zayıf kalıp oyundan zevk almamaya başlarsınız.

 

           Yeterince Geliştikten sonra güçlü bir clan üyesi olarak ya da kendi clanınızı açarak clan savaşlarına katılabilir ve savaşı takım olarak kazandığınız takdirde clan kalelerini ganimetle doldurabilirsiniz. Bu oyunda zekâ strateji çok önemlidir rakibinizin zayıf yönlerine göre zayıf savunmasına göre asker üretmeli ve onu en beklemediği yerden vurmalısınız.

           Savaşırken kendi savunmanızda önemlidir. Ülkenizi düşman tehditlerine göre güzel bir savunma ile donatmalısınız ancak burada clan arkadaşlarınızın da rolü büyük çünkü clan kalelerini  sadece diğer clan arkadaşlarınızın gönderdiği askerler ile doldurabilirsiniz. Ayrıca saldıracağınız köyü çok iyi seçmelisiniz neden derseniz siz düşman edindikçe rakibinize intikam alma fırsatıda veriyorsunuz ve rakibinizde siz saldırdıktan sonra intikam almak için size saldırabilir bu oyunda bir saniye bile boşluğa yer yoktur.

 

 

   

          Androit Yada ios  işletim sisteminin bu harika oyununu hemen tablet ve ya telefonunuza indirerek başlayabilir ve hiçbir ücret ödemeden sadece oyun içi alış veriş yapmak isterseniz belirli bir meblağda para ödeyerek bu eşi benzeri bulunmayan oyunu oynayabilirsiniz.Oyun içi alışverişlerde ise sitemizde bulunan yeşil Taş satış sayfasından faydalanabilirsiniz. Yeşil taş almak için tıklayın

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem