Türkiye'nin oyun pazarı

Tüm Zamanların En iyi Webzen Oyunları

İçindekiler

  Tüm Zamanların En iyi Webzen Oyunları

  Webzen, Güney Kore merkezli bir video oyun geliştiricisi şirketidir. Ortakları ile birlikte dünyanın her bölgesinde lisanslama ile alakalı hizmet vermektedir. 2000 senesinde kurulan şirket geliştirdiği bir çok oyun ile, oyun severlere hitap etme noktasında son derece önemli adımlar atmıştır.  Sizlere bu yazımızda Webzen tarafından yayınlanan oyunlar hakkında bilgiler vereceğiz. Son derece başarılı olan bu oyun firması hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

  Mu Legend

  Webzen’in son zamanlarda geliştirdiği muhteşem oyun seçenekleri ile dikkat çekiyor. Bular arasında Mu Legend oyunu ön sırada yer almaktadır. Oyun, uzun soluklu Browser RPG oyunlarından biridir. MU evrenine giriş yapmak isteyen oyunculara sunulan hizmetler son derece geniştir. Oyun, Mu Online’ın devamı niteliğinde olmasına karşın farklı bir tarzda piyasaya sürülmüştür. Oyun hakkında gerçek anlamda bilgi almak için sitemize giriş yapabilirsiniz.

  Elite Lord of Alliance Online

  Oyun NpicSoft tarafından geliştirilmiş olan ELOA, Kore’de yayınlanan bir 3D MMORPG oyunudur. Webzen ve geliştirici firmanın yaptığı anlaşma sonrasında, oyunun Avrupa sunucularının da açıldığı ifade edilir. ELOA, sürekli güncellenen bir oyun ortamını sizlere sunar. Oyun içinde herhangi bir sınıf ve ırk kısıtlaması yer almaz. Oyun için ana hedefin klanlar ve oyuncular arasında sınırsız aksiyon yaşanması olduğunu ifade edebiliriz.

  Archlord 2

  Pvp odaklı bir MMORPG olarak geliştirilen Archlord2,oyun müzikleri ile çok sayıda oyun sever için muhteşem bir sekans sunmaktadır. Oyunun müzikleri ödül sahibi olan CrisVelasco tarafından hazırlanmıştır. Aynı zamanda oyunda karakter seçiminin de profesyonel bir şekilde hazırlandığını ifade etmek mümkündür. Karakterin dış görüntüsü, savaştaki görevler ile uyum halindedir. Yetenek özellikleri de silahlar ile uyum taşır.

  Age Of Wullin

  Age of Wullin, Ortaçağ’da geçen bir oyundur. Çin Uygarlığı zamanına dayanan oyun Pvp ve PvE özellikleri bulundurmaktadır. Oyunda 8 farklı gruptan birini seçerek karakter oluşturmak mümkündür. Görevler ve çok sayıda etkinlik yetenek gelişim noktasında sizlere katkı sağlar. Çin efsanelerin önemli özelliklerine sahip olabilirsiniz.

  Sevencore

  Sevencore, Webzen tarafından yayını ve yapımı üstelenen fantastik bir oyundur. Teknolojinin en üst seviyesinin kullanılması ile hazırlanan oyun, kıyamet sonrası evrende geçen hayattan esintiler sunar.  Nişancı, Büyücü, Suiskastçı ve Savaşçı gibi 4 farklı sınıf vardır. Bunların yanında 4 farklı ork olduğunu söylemek gerekir. Irklar ve sınıflar için özel itemler olması oyunu çeşitlendirmektedir.

  C9

  Co, NHN Games tarafından yapımcılığı üstlenen ve Webzen tarafından yayımlanan 2009 sene çıkışlı bi MMMORPG oyunudur. Oyunda yer alan karakterlerin çeşitli olması yanında görsel açıdan da muazzam bir şölen sizlere sunulmaktadır. Diğer oyunlara oranla efekt anlamında öne çıkar. 20 adet sınıf oyun içinde yer almaktadır.

  Rappelz

  GabaLab. Tarafından geliştirilen Rappelz, webzen tarafından yayına sokulan ücretsiz bir oyundur. Oyun içinde 3 adet farklı ırk yer almaktadır. Bu ırklara ait olan kostümler, zırhlar ve binekler vardır. 3 sınıf oyun içinde birbiri ile rekabet halindedir. Mesleki level ve deneyim gibi 2 farklı seviye seçeneği oyunda mevcuttur. Karakterin level atlaması için deneyim, yeteneklerin gelişmesi için ise mesleki seviye önemlidir.

  Mu Online

  Mu Online, Webzen tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Tüm MMORPG oyunların yer alan mekanik ve teknik özellikler bu oyunda da hyer almaktadır. Oyunun en önemli detayı yaratık çeşitliliğidir. 2003 senesinde geliştirilmiş olmasına karşın golem ve gobiln gibi farklı yaratıkları sizlere sunar. Bunun haricinde kostümler, haritası ve item çeşitliliği gibi önemli noktaları vardır.

  Webzen Wcoins Nedir?

  Webzen oyunlarında en dikkat çekici unsur ise Wcoinslerdir. Yukarıda ifade ettiğimiz oyunların tamamı için Wcoins seçeneği geçerlidir. Wcoins ile oyun içi satın alma yapabilirsiniz. Bu sanal para birimini kazanmak için oyun içi görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda yetkili servisler üzerinden normal para karşılığında da satın alım yapabilirsiniz.

   

  Canlı Destek