# #

GEM NASIL KAZANILIR? HANGİ GEMDEN NE İTEM DÜŞER?
Anasayfa > Makaleler

GEM NASIL KAZANILIR? HANGİ GEMDEN NE İTEM DÜŞER?

 

Gem JuraidMountain’da canavarlar değişik eşyalar dışında, 6 renkte değerli gem düşürürler. Bu gemleri Moradon’da arkasında  bulunan ChaoticGenerator’da çeşitli eşyalara dönüştürebilirler.

Gem Kazanmak için gerekli olan tek şey;

+70 karakteriniz ile  Eslanttan  günde 2 kez eventine girerek takımınızla birlikte karşı ırka karşı zafer elde etmelisiniz.Giriş için Eslant bölgesindeki [Reserve Knight Captain] Rugur isimli NPC üzerinden kayıt olmanız gerekmektedir.

 

 

İki tarafa oyuna başladıktan sonra, 3 farklı bölüm ve her bölümdeki 4 yaratığı keserler. Blue, green, black gemler bu yaratıklardan düşer, yaratıkları kesildiği zaman ortaya apostle – trol warrior – doomsoldier gibi yaratıklar çıkıp kutuyu açmanı zorlaştırırlar. Sırayla 3 odada ki toplam 12 yaratığı kesen ırk en son büyük bir boşluğa varır.Bu kısımda orclar ve humanlarPVP olarak karşılaşır. Skor olarak kim üstün olursa eventi onlar kazanır. 3 oda ve içindeki yaratıkları çok seri bir şekilde kesersen rakip takım son noktaya gelmeden Deva Bird denen yaratığı kesme şansınız olur. Bu yaratığın içinden gold bar, silver bar, silver gem ve diğergemlerden düşer. Deva bird’i kesen ırk doğrudan JuraidMountainDefense’ı bitirir.

Event sonunda 1 gem daha alınır, kaybeden takımdaki herkese black gem gider, kazanan takım’dalevellere göre alınan gemler değişir.

 

 

Seviyeye Göre Gem Düşme Sırası Şu Şekildedir:

Gümüş 79+ Level için

Kırmızı 77-78 Level

Sarı 75-76 Level

Mavi 73-74 Level

Yeşil 70-72 Level

Black Gem Kaybedenler İçindir.

 

Değer sıralaması ve İtem atma oranı yukarıdan aşağı  doğru azalmaktadır!!!

Gemleri kazandıktan sonra ister Buy Pazar ile almak isteyenlere satabilir dilerseniz sizde Sell Pazar açarak satışa sunabilirsiniz.Bunları tercih etmeyen kişiler ise bunları kırdırarak elit item kazanma heyecanını yaşabilirler.Gemlerin genel olarak attığı İtemler sabittir ancak Gem değerine göre çıkacak olan itemlerin oranları değişmektedir.Gemlerden tüm JoblarınChitin Shell itemi atmakta olduğu için size direkt olarak elit itemleri belirtelim;

Cold-HeartedDagger

Spear of MurkyWaters
Eagle'sEye
OasisStaff
ScorchingStaff
ChaoticStaff
Stone Splitter
DreadShield
String of Skulls
Shard
Minotaur'sEarring Mirage
IronImpact
Raptor
IronBow
ElixirStaff

Silver Bar(10 Milyon Noah)

Blessed Upgrade Scroll (High Class Item)
WeaponEnchantScroll
ArmorEnchantScroll

HowlingRooster
LichKing'sPride
Lillime'sEnticement
Hero'sValor
LegionnaireBand
lightBelt of Life
Sash of Sorrows
JudiciousBelt

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem