# #

Knight Online İndir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Knight Online

 

17 Ağuston 2004 tarihinde piyasaya sürülen Knigth Online’nın geliştirisici ve yayıncısı Mgame’dir. Sadece Windows kullanıcıları için çıkarılmıştır, Linux veya konsol sahibi olan kullanıcılar bu oyunu oynayamaz. Knight Online’ı kısaca iki farklı ırkın birbirleriyle kıyasıya savaşması olarak tanımlayabiliriz. Çok oyunculu özelliği sayesinde insanların birbirleriyle iletişim halinde olmasını sağlıyor.

 

Oyunun grafikleri, efektleri ve müzikleri içinde bulunduğumuz teknoloji ile pek uyuşmuyor. Ama oyuncular bu oyunun dış görünüşünden çok iç güzelliğine bakıyor. Dünyada en fazla oynanan online oyunlar arasında kendine çok iyi bir yer tutması bunu kanıtlar nitelikte. Teknolojinin gelişmesi Knight’ı pek fazla değiştirmedi. Bunun temel sebebi kullanıcıların alıştığı grafiklerden vazgeçmek istememesinden kaynaklanıyor. MGame tarafından yapılan oylamalar oyunun değişmemesi gerektiğini gösteriyor.

 

Oyunda iki ırk bulunduğunu söylemiştik. Bu ırkla da dört farklı karaktere ayrılıyor. Karakterleri incelediğimizde hepsinin farklı bir özelliği bulunduğunu anlıyoruz.

 

Warrior: En güçlü sınıf. Yakın dövüşte oldukça etkili. Sağlığı ve hasar gücü en yüksek karakter.

 

Rogue: Kısaca suikastçi diyebiliriz. Çok hızlı hareket edebilirler. Uzun menzilli silah kullanabilirler.

 

Mage: Büyü yetenekleri ile ön plana çıkan karakter grubudur. Saldırıdan çok takımına güç veren sınıftır. Düzgün kullanıldığı zaman takıma en çok yarar veren grup olabilir.

 

Preist: Takım arkadaşlarının canını yükseltebilen, onları saldırılardan koruyabilen bir gruptur. Yüksek sağlıkları ile takımın en önemli parçasıdır.

 

Oyunda karakter seçimi oldukça zordur. Çünkü her karakterin dez avantajları var. Bu dez avantajları en aza indirmek için çok çaba harcamak gerekiyor. Karakterlere ait skiller ve itemler ile karakterinizi güçlendirmeniz gerekir. Bu itemleri oyunda bulunan yaratıklardan düşürmeniz gerekir. Veya para ile satın alabilirsiniz.

 

Level sistemi ile çalışan oyunda level atladıkça oyunun zevk ve zorluk seviyesi de artıyor. Ölümsüz rakiplerle karşılaşmak zorunda olduğunuz bazı görevler var. Görevleri yaparak çok daha hızlı level atlayabilirsiniz. Klan sistemi ile oyuncularla müttefik kurabilir, gücünüze güç katabilirsiniz.

 

Oyunu NTTGame sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem