# #

Mstar Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Mstar Online

 

Dans etmeyi sevenler için geliştirilmiş harika bir oyun olan Mstar Online ile insanlarla  etkileşim içinde olabilirsiniz. Birçok online oyuna Türkçe desteği getiren Joygame, bu oyun içinde çeşitli çalımalar yaparak bizlere sunmuş.

 

Canlı ve renkli grafikleriyle göze hitap eden Mstar Online, diğer dans oyunlarına oranla daha fazla özelliği sahip. Geliştirilebilir eşyalar ve çeşitli kıyafetler bu oyunu farklı kılan bir nokta. Oynanabilirlik ve grafiksel açıdan son teknoloji ile donatılmış olan bu oyunda pek fazla bir eksik yok diyebiliriz.

 

Sıcak arkadaşlık ortamlarının bulunduğu oyunda canınızın sıkılma olasılığı oldukça düşük. Dans etmeyi sevmeseniz bile bu arkadaşlık ortamı için oynanabilir.

 

Oyunda sahip olduğumuz eşyalar sınırlı sayıda değil. Mesela ev, araba gibi çeşitli eşyalara da sahip olabiliriz.

 

Böyle bir oyundan tek bir modla idare edilmesi beklenemez. Bu modlar ile oyunun zevkini ikiye tam anlamıyla yaşayacaksınız. Çok fazla mod olduğu için önemli ve en eğlenceli modlara değineceğim.

 

Baloncuk Savaşı Buluşma Modu: Karşı cinslerin 3-3 eşleşerek oynadığı oyun modudur. Duyguları ifade etmek bu modda çok kolay.

 

Klasik Takım Modu: En fazla puan getiren oyun modudur. 2-2 veya 3-3 kişilik gruplarla eşleşme gerçekleşir, cinsiyet fark etmez.

 

Dans Savaşı Bingo Modu: Şarkıdaki notaları tahmin ederek kazanılan bir oyundur. Puanların yanında yıldız kazanma şansı olan bir moddur.

 

Baloncuk Savaşı Hepsini Ez Modu: Oyuncular 1-1 eşleştirilir, kazananlar tekrardan eşleşir ve finale kazanan puanları toplar. En zevkli oyun modudur desek yalan olmaz.

 

Sayamadığımız modların olduğu bu oyunda eğlence üst seviye. Rekabetin ve çekişmenin üst seviyede olması oyuna ayrı bir hava katıyor. Çalan canlı müzikler ise insanın ruhunu aydınlatıyor.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem