# #

Pubg Karakin ( Pubg Yeni Harita )
Anasayfa > Makaleler

 

  Karakin PUBG’ nin oyuncularına sunduğu  yeni harita. Yenilik sadece harita da  değil oyunun  içeriğinde de mevcut. Bu yenilikler  oyuncular tarafından beğenilmişe  benziyor. Tabii azınlıkta olsa bundan hoşnut olmayan oyuncular da var. Peki  nedir bu  yenilikler? 

 

 

  PUBG Karakin  haritası  Kuzey Afrika kıyılarında 2 × 2 km'lik bir adadan ilham alınarak  tasarlanmış. Geniş açık arazi ve zorlu etkileşimler sağlayan kurak, kayalık bir ortama sahip olan  bu  haritada Miramar’ ın gerginliğini Sanhok’ un temposunu  hissedebiliyorsunuz. Haritanın öne çıkan  özelliklerinden  birisi “ kara bölge” . Kırmızı  alandan farkı  ise  düştüğü yerdeki  binaları  yerle bir etmesi. Bu  durum  her  oyuna girişinizde farklı  bir  strateji uygulamanızı sağlayabileceğinden sürekli  yeni  bir harita oynuyormuş  hissi yaratabilir. Bir başka özellik olarak  gelen  yapışkan bombalarla bazı  duvarları  patlatıp kendinize yeni  görüş  alanları  ya da yollar  oluşturabiliyorsunuz. Yapıştırdığınızda size  eski telefonları  hatırlatacak bir  polifonik  melodi sonrasında patlayan bu  yapışkan bombalarla  patlatabildiğiniz  kısımlara mermiler değdiğinde aralıklar açılıyor  ve farklı  görüş  açıları yakalayabiliyorsunuz.

 

 

 

  Siren sesi  duyduğunuzda haritaya bakmayı  unutmayın. Eğer  siyah alandaysanız hemen oradan  uzaklaşmanız gerekmekte çünkü  o  alanda saklanacak  bir yer  bulamayacaksınız. Siyah alanla patlatılan her  bölge haritada kırmızı “X” işareti ile gösteriliyor. 

 

 

  Eğer  hala  PUBG’ ye sahip  değilseniz sitemizden sipariş verip sizde bu  sürükleyici  oyuna katılabilirsiniz. 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem