# #

Steam Kış İndirimleri
Anasayfa > Haberler

 
Steam 2018 kış indirimlerine sayılı günler kaldı.Her oyuncunun güncel olarak takip ettiği ve indirim zamanını beklediğini biliyoruz.Steam’in her yıl cüzdanlarımıza göz diktiği büyük indiriminden biri olan 2018 Yılbaşı İndirimleri, 21 Aralık Perşembe günü Türkiye saati ile 20:50’de start alacak ve 4 Ocak 2017 günü aynı saate kadar devam edecek.
 
Cadılar Bayramı, Sonbahar İndirimleri, Black Friday derken aslında son birkaç ay PC oyuncuları için Steam’de gayet dolu dolu geçmişti. Çok sayıda oyun yüksek oranlarda indirim gördü. Yılbaşı İndirimleri, ya da Kış İndirimleri, ya da Noel İndirimleri, eskisi kadar olmasa bile bu ara sıcaklardan biraz daha farklı. Diğerlerine nazaran gerçekten çok fazla sayıda oyunda ciddi indirim oranları yakalamak mümkün. Bitirmek üzere olduğumuz yıl içerisinde çıkan çok sayıda popüler oyunun da Yılbaşı İndirimleri’nde hatırı sayılır oranda fiyat düşürmesini içten bir şekilde diliyoruz.
 
Bununa birlikte geçtiğimiz indirimlere baktığımız zaman, Steam’in önceki yıllara nazaran değiştirdiği sistem ile nispeten stabil ilerleyen İndirim günleri yapmaya başladı. Oyunların fiyatları ilk gün düştüğü rakamdan satılmaya devam etti ve genellikle her indirimde benzer oyunlar, yakın fiyatlara satıldı. Şu an için Steam topluluğunda Yılbaşı İndirimlerinin de diğerlerinden farklı olmayacağı görüşü hâkim, ancak tabii ki İndirimler başlamadan bunun yanıtını bilemeyeceğiz.
 
Steam kış indirimi fırsatlarından yararlanmak için  steam cüzdan kodu satın almak için tıklayın.

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem