Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Gameforge 45 TL
150 Yakut

Gameforge 45 TL

0 ⓚ 45.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile 150 Yakut Satın Al ve hemen Gladiatus'da dilediğin gibi harcamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız 150 Yakut hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. 150 Yakut almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve Yakutlarınız hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede Yakutlar hesabınıza yüklenecektir.

Gladiatus Yakut Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Gladiatus Yakut almanıza olanak sağlıyoruz. Gladiatus'da özel içeriklere ulaşabilmeniz için Gladiatus Yakut’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Gladiatus Yakut Satın Al ve maceraya katıl. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Gladiatus Yakut Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle Gladiatus oyununa giriş yapınız.

2- Yakut yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol menüde "Premium" butonuna tıklayınız.

3- Karşınıza çıkan sayfadan "Yakut Satın Al" butonuna tıklayınız. Oyun sizde Türkçe olabilir. Aşamalar aynı olacaktır.

4- Yeni çıkacak sayfada Kopazar'dan almış olduğunuz kodu aktif etmeniz gerekmektedir. "Kuponu bozdur" butonuna tıklayınız.

5- Kopazar'dan almış olduğunuz kodu "Kupon kodu:" kısmına yazınız. (Kopyala/Yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz)

Sonrasında "Kuponu kontrol et" butonuna tıklayarak kuponunuzu aktif hale getiriniz.

Tebrikler! Kolaylıkla Yakut kuponlarınızı aktif hale getirdiniz. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

Gladiatus

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek