Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Karahan Online Diriliş Hakkında

Karahan Diriliş G-Coin

Karahan Diriliş Bega Games tarafından geliştirilen ve Genius Orc Entertainment tarafından yayınlanan, kıran kırana savaşların yaşandığı Kadim Doğu temalı bir çevrimiçi oyundur. 
Yeni bir yayıncı şirket tarafından hem Türkçe hem de İngilizce olarak yayınlanan klasikleşmiş MMORPG Türk ve yabancı oyuncuları aynı sunucu altında birleştirmeyi hedefliyor. Yıllardır oyuncuların mahrum edildiği güncellemeler, geliştirici desteği ve tamamen Türkçe içerik ile Karahan Diriliş’ in efsanevi atmosferine şimdi katılın!
Yapımda, pek çok farklı yaratık bulunmakta ve bu yaratıkları arkadaşlarınız ile birlikte ekip oluşturup, çeşitli taktikler yaparak alt etmeniz mümkündür. Yaratıkları ekibiniz ile birlikte başarıyla alt ettiğiniz taktirde, birbirinden kullanışlı eşyalara sahip olma şansına erişebileceksiniz.
Eğer online yapımlarda arkadaşlarınız ile birlikte savaşlar yapmaktan keyif alan bir oyun severseniz, Karahan Diriliş, size aradığınız savaş ortamını sunacaktır. Oyunda üç farklı ana başlıkta, üç farklı savaş seçeneği oyunculara sunulmaktadır.


·         Saatli Savaşlar: Dileyen her oyuncunun katılabileceği bu savaş türünde oyunculara her saat başı katılabilecekleri savaş imkanı sunulmaktadır.

·         Kilit Nokta Savaşları: 3 saat ara ile yapılan bu savaşta, formasyonu ele geçiren takıma daha yüksek tecrübe puanı kazanma gibi avantajlar 
sağlanmaktadır.

·         Kutsal Taş Savaşı: Oyunda yer alan 4 kavmin mücadelesi şeklinde gerçekleştirilen bu savaş, 3 saat sürmektedir.

PvP bazlı bir yapıya sahip olan Karahan, gerek kendine has savaş seçenekleri, gerek çeşitli kavim seçenekleri gibi yönleri sayesinde oyunculara sunulan diğer MMOPRG oyunlarından başarıyla sıyrılmakta ve kalitesini kanıtlamaktadır. Dilerseniz, Karahan Diriliş G-Coin satın alarak, oyun içerisinde çok daha güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz.


Karahan Diriliş G-Coin  Nedir, Ne İşe Yarar?

Karahan dünyasına ait bir özel para birimi olan G-Coin, oyun içerisinde karakterinizi güçlendirmek ve zenginleştirmek için çeşitli kostümler, binek araçlar, güçlendirici iksirler ve rakiplerinize avantaj sağlayabileceğiniz silahlar gibi birçok farklı içeriğe ulaşabilirsiniz.
Oyun içi marketten G-Coin ile elde edebileceğiniz bu eşyalar, karakterinizin güçlenmesine ve rakiplerinize korku salmanızı sağlayacaktır.
 

Karahan Online Diriliş

Karahan Diriliş G-Para E-pin Kodu Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki adımları takip ederek Karahan Diriliş hesabınıza kolaylıkla G-Para yükleyebilirsiniz.

1) https://www.geniusorc.com Adresini ziyaret ederek kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız.

2) Başarılı şekilde giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda bulunan "G-para Dükkanı" butonuna tıklayınız.

3) Açılan sayfada ilgili alanlara bizden temin etmiş olduğunuz 16 haneli E-pin kodunuzu ve seri numarasını giriniz. 

Gerekli kutucukları onaylayın ve "Yükle" butonuna tıklayınız.

Bu işlemlerden sonra G-Para hesabınıza başarıyla yüklenecektir.

 

Canlı Destek