Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Karahan 2000 G-Coin
2000 G-Coin

Karahan 2000 G-Coin

Karahan Online Diriliş 2000 G-Coin
60 ⓚ 680.00 TL
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar 19 yıllık tecrübesi ile 2000 GCoin Satın Al ve kolayca Karahan Diriliş hesabına yükle. İndirimli ve ucuz fiyatlardan yararlanarak Kopazar’dan alacağını 2000 GCoin hesabınıza hemen teslim edilir. 2000 GCoin almak için yukarda bulunan “Satın Al” butonuna tıklayarak adımları takip ediniz. Kopazar’da GCoin almak oldukça kolaydır! Kodunuzu aldıktan sonra Karahan Diriliş sitesinden aktif hale getirebilir, E-pin kodlarınızı kolaylıkla G Coin'e çevirebilirsiniz.

Karahan Diriliş GCoin Nasıl Alınır?

Kopazar olarak oyuncu dostu fiyat politikamızla, sizleri uygun fiyatlarla GCoin'e ulaştırıyoruz. Karahan Diriliş’te GCoin alarak, Toplayıcı pet, Premium, Devil gibi birçok özelliği açabilir ve rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz. Kopazar’dan kolayla GCoin Satın Al, maceraya hız kesmeden katıl! GCoin sahibi olabilmeniz için öncelikle Kopazar üyeliğine ihtiyacınız vardır. Kopazar’a üye olmak oldukça kolaydır ve ücretsizdir. Lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz,

1. Karahan Diriliş GCoin almak için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Karahan Diriliş GCoin siparişi vermeniz gerekmektedir. GCoin satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Karahan Diriliş G-Para E-pin Kodu Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki adımları takip ederek Karahan Diriliş hesabınıza kolaylıkla G-Para yükleyebilirsiniz.

1) https://www.geniusorc.com Adresini ziyaret ederek kullanıcı e-postanız ve şifreniz ile giriş yapınız.

2) Başarılı şekilde giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda bulunan "G-para Dükkanı" butonuna tıklayınız.

3) Açılan sayfada ilgili alanlara bizden temin etmiş olduğunuz 16 haneli E-pin kodunuzu ve seri numarasını giriniz. 

Gerekli kutucukları onaylayın ve "Yükle" butonuna tıklayınız.

Bu işlemlerden sonra G-Para hesabınıza başarıyla yüklenecektir.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 13

Karahan Online Diriliş

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek