Türkiye'nin oyun pazarı
Legend Online Reborn
150 + 15 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 150 Elmas

Reborn Klasik (Gpay Epin) için geçerlidir.
10 ⓚ 9.59 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
300 + 30 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 300 Elmas

Reborn Klasik (Gpay Epin) için geçerlidir.
20 ⓚ 19.19 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1500 + 150 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 1500 Elmas

Reborn Klasik (Gpay Epin) için geçerlidir.
80 ⓚ 95.95 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3000 + 300 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 3000 Elmas

Reborn Klasik (Gpay Epin) için geçerlidir.
240 ⓚ 191.89 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
7500 + 750 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 7500 Elmas

Reborn Klasik (Gpay Epin) için geçerlidir.
300 ⓚ 479.73 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 3

Legend Online Reborn

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Legend Online Reborn Hakkında

Legend Online Reborn Elmas

Legend Online 2012 senesinde ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlayan bir oyundur. Legend Online Reborn ucuz elmas oyunda bulunan market uygulamasını daha verimli olarak kullanmanızı sağlar.

Web tabanlı MMORPG oyunu olan Legend Online 7ROAD tarafından yapılmıştır. Ana dağıtıcısı ise Oasis Games’tir. Online tabanlı çoğu oyunda olduğu gibi burada da oyun içi market vardır. Bunun içerisinde karakterin güçlenmesini sağlayan çok sayıda ürün bulunmaktadır.

Bunları alan kişiler, daha verimli bir şekilde oyun oynayabilmektedir. Ancak elmas ile satın alabilmek için ödenmesi gereken fiyatlar oldukça yüksektir. Bu bakımdan size sunulan Legend Online Reborn elmaslar, daha uygun fiyata çözüm bulmanıza yardımcı olur.

Legend Online Reborn Elmas Nedir?

Her ne kadar oyunlar eğlence amaçlı da olsa kazanmak herkes tarafından arzu edilmektedir. Bu özellikle online oyunlarda geçerlidir. Bu nedenle Legend Online içerisinde oyuncular farklı stratejiler kullanarak bunu sağlamaya çalışmaktadır.

Oyunda bulunan market uygulaması, bu bakımdan oyunculara çok büyük fırsatlar teklif etmektedir. Altın toplayarak bunları satın almak çok uzun sürdüğü için oldukça verimsizdir. Çünkü uzun saatler oyunu oynamayı gerektirir. Ancak Reborn elmaslar, kısa sürede çözüm bulmanızı sağlar.

Böylece market uygulamasından istediğinizi alabilir, karakterinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bunun için size Legend Online Reborn ucuz elmas için farklı seçenekler sunulmakta olup, bunların hepsini değerlendirerek sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Legend Online Reborn Elmas Ne İşe Yarar?

Her kadar oyunu kazanmak için strateji gerekse de daha güçlü bir karaktere sahip olmak avantajlarınızı ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Dolayısıyla Legend Online marketi, zirve yarışında kişilere büyük fırsatlar teklif etmektedir. Kahramanların ve eşyaların güçlenmesi hem saldırı hem de savunma istatistiklerini yükseltmektedir.

Ancak altın kullanarak bunları alabilmek için bilgisayar başında saatlerce bu oyunu oynamak gerekir. Ne var ki bunu sağlamak imkânsızdır. Eğer kısa sürede çözüm bulmak, oyunu daha zevkli ve eğlenceli şekilde oynamak istiyorsanız Legend Online Reborn ucuz elmas satın alabilirsiniz.

Böylece düşmanlarınız üzerinde hâkimiyet kurabilir, oyunda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

Legend Online Reborn Ucuz Elmas Fiyatları Ne Kadar?

Legend Online Reborn elmasları size kod halinde sunulmaktadır. Bunların alınması ardından market üzerinde hemen istediğiniz ürün alınabilmektedir. Size 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verildiği için günün istediğiniz saatinde, vakit kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Her oyuncunun daha iyi verim alabilmesi için Legend Online Reborn elmasları farklı seçenekler halindedir. Bunlar 150 + bonus 15 elmas bonustan 7500 + bonus 750 elmasa kadar farklılaşmaktadır. Hepsi farklı fiyatlara sahip olmakla birlikte Legend Online Reborn ucuz elmas şeklinde sizlere sunulmaktadır.

Dolayısıyla güvenilir ödeme yöntemlerinden yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz. Ardından dakikalar içerisinde bilgilerini sağladığınız hesaba aktarılmaktadır.

Legend Online Reborn Elmas Nasıl Alınır?

Oynadığınız oyunları daha zevkli bir şekilde oynamak istiyorsanız, oyun içi satın alımlar karakterinizi hem güçlendirmenize hem de daha güzel görünmenize yardımcı olur. Legend Online Reborn ucuz elmas satın alma, bu bakımdan size büyük bir avantaj sunmaktadır. Eğer nasıl işlem yapacağınızı bilmiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki işlemleri takip etmedir;

 1. Sitede mevcut olan Legend Online sayfasını açın.
 2. Bulunan elmas paketlerini değerlendirdikten sonra, hangisini almak istiyorsanız kaç tane almak istediğinizi belirtin.
 3. Satın al üzerine dokunun.
 4. Hesabınıza üyelik girişi yaptıktan sonra talep edilen bilgileri girin. Henüz üyeliğiniz yoksa işlem yapılabilmesi için hesap açmanız gerekir. Bu tamamen ücretsizdir.

Bu şekilde tüm işlemler de sona erecektir. İstediğiniz sisteme hemen düşmekte olup çok kısa süre içerisinde değerlendirilmekte ve işleme alınmaktadır.

Legend Online Reborn Elmas Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Online alışveriş günümüzde yoğun olarak yapılmaktadır. İnsanlar almak istedikleri ürün veya hizmeti, kendisine en kolay gelen seçenek üzerinden gerçekleştirmek ister. Dolayısıyla Legend Online elmas fiyatları kadar ödeme yöntemleri de merak etmektedir. Sitemiz size şu gibi seçenekleri sunmaktadır;

 1. ATM
 2. Havale
 3. EFT
 4. GPay
 5. İninal
 6. Paymentwall
 7. Maestro
 8. MasterCard
 9. Visa

Bunlar arasından herhangi biri istediğiniz zaman kullanılabilir. Şayet EFT ya da Havale sistemlerini tercih ederseniz, sitemiz sizden bir kesinti yapmamaktadır. Bunun haricinde istediğiniz zaman işlem yapmanız mümkündür.

Legend Online Reborn Canlı Destek

İnternet sitelerinde bulunan canlı destek hizmetleri, kişilere aldıkları/almak istedikleri ürün, hizmet hakkında soru sorabilmeyi, deneyimlediği sorunu çözüme kavuşturabilmeyi mümkün hale getirir. Sitemiz sizlere hafta içi ve hafta sonu her gün 09:00 ile 00:30 arasında aktif olan bir hat sunmaktadır.

Eğer ekiplerimiz ile iletişime geçmek, soru sormak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sitemize girdikten sonra sağ üstte yer alan “canlı destek” üzerine tıklamadır. Sonrasında ise sizden istenen bilgileri girerek, konuşmayı başlatabilirsiniz.

Ardından en kısa sürede boşta olan bir müşteri temsilcimiz size ulaşacak, konu hakkında size yardımcı olacaktır. Aynı şekilde iletişim sekmesi üzerinden e-mail adresimizi bulabilir, buradan da Legend Online Reborn ucuz elmas hakkında destek alabilirsiniz.

Legend Online Reborn Elmas Yükleme Güvenli Mi?

Online olarak yapılan işlemlerde ne derecede güvenlik olduğu oldukça önemlidir. Bu sebeple Legend Online Reborn fiyatları kadar, işlemlerin ne kadar güvenilir olduğu da merak edilmektedir. Sorular oldukça anlaşılır olmakla birlikte, hesabınız için tehlike barındıran herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Ekiplerimiz verilen sipariş isteğini en kısa sürede değerlendirerek, sağlanan bilgiler ışığında tanımlamaktadır.

Böylece çok kısa sürede tarafınıza iletilmektedir. Ardından oyun içi marketin, dilediğiniz alanında kullanmanız mümkündür. Size kesintisiz olarak hizmet veren sitemiz SSL sertifikasına sahiptir. Bu nedenle ödeme işlemleri de dâhil sorunsuz, güvenilir bir şekilde işlem yapılmaktadır.

Legend Online Nedir?

Legend Online web tabanlı bir oyundur. Öncelikle Facebook üzerinde sunulmuştur. Ancak sonradan farklı bir platforma da geçilmiştir. Oyunda birçok farklı sınıf olup bunlardan bazıları savaşçı, büyücü ve yaycıdır. Oyuncular arzularına ve zevklerine göre bunlardan herhangi birini tercih edebilir.

Her birinin saldırı ve savunma özellikleri ve oynanma zorluğu birbirinden farklıdır. Ancak her biri daha özel bir oyun tecrübesi yaşamanızı mümkün hale getirir. Kendi sitesi üzerinde ayrıntılı bilgiler mevcuttur. Dolayısıyla oynamaya başlamadan önce buraya girebilir, ayrıntılı bir değerlendirme yaparak bilgi edinebilirsiniz.

Legend Online İçerisinde Hangi Sınıflar Vardır?

Legend Online rehber içinde bahsi yapılabilecek birçok farklı sınıf vardır. Bunlardan birincisi savaşçılardır. HP’si yüksek olan bu karakterler, fiziksel bir yapıya sahiptir. Oyunun başlarında blok, ilerleyen zamanlarında ise kritik saldırı kullanır. Beceri yeteneklerinden yararlanarak, karşılarındaki düşmanı kontrol altına alırlar. Zorluk seviyesi orta derece olup defans yeteneği yüksektir.

Büyücülerin HP’si daha düşük olup fiziksel yerine sihirli saldırılar gerçekleştirirler. Saldırı yetenekleri oldukça güçlüdür. Ayrıca tedavi gibi yetenekleri de görülmektedir. Kontrol etmesi oldukça kolay olan bir karakterdir.

Yaycı ise ok ve yay kullanarak, uzaktan saldırı yapmaktadır. Yönetimi oldukça kolay olup saldırı üzerine yoğunlaşır. Böylece düşmanlarını kontrol edebilir.

Legend Online Nasıl Oynanır?

Legend Online kayıt olunarak oynanan bir oyundur. Legend Online hızlı giriş için https://lortr.creaction-network.com/ linkini kullanmanız yeterlidir. Bu sizi doğrudan ana sitesine ulaştıracaktır.

Eğer bir üyelik hesabınız bulunmuyorsa, ekranın solunda bulunan giriş butonunun altındaki kayıt ol üzerine tıklanmalıdır. Ardından e-mail ve şifre girmeniz yeterlidir. Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik politikası onaylandıktan sonra, kayıt hemen tamamlanabilir. Aynı şekilde Facebook ve Google+ üzerinden de giriş mümkündür.

Hesabınızı oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken kullanıcı bilgilerinizi kullanarak giriş yapmaktır. Ardından istediğiniz server üzerinde oynamaya başlamanız mümkündür.

Legend Online İçinde Hangi Server’lar Bulunur?

Online oyunlarda her zaman birden fazla server vardır. Bunun mantığı kullanıcı yoğunluğu ile ilgilidir. Sadece birkaç tane seçenek sunulması bunların kısa sürede dolmasına, böylece büyük bir oyuncu kitlesinin giriş yapamamasına neden olacaktır.

Zira her serverin belirli bir kapasitesi ve limiti vardır. Legend Online hızlı giriş de bu bakımdan farklı serverlar üzerine yapılabilir. Bunun için geniş bir seçilebilir liste vardır. İçinden bazıları şu şekildedir;

 1. S58: Kahraman Geçidi
 2. S57:  Kodes Kaplanı
 3. S56: Şöhret Tanrısı
 4. S55: Titanın Gücü
 5. S54: Şafak Ormanı
 6. S53: Yüce Ares Kılıcı
 7. S52: Gelecek Savaş
 8. S51: Zaman Boşluğu
 9. S50: Ateş Tapınağı
 10. S49: Yeni Yıl Umudu
 11. S48: Okyanus Kalbi
 12. S47
 13. S46
 14. S45: Nirvana Tanrısı
 15. S44: Elf Ormanı
 16. S43: Deneme Geçidi
 17. S42: Kule Kralı
 18. S41 Kainat Saldırısı
 19. S40: Büyülü Orman
 20. S39: Kutsal Küre
 21. S38: Ölümsüz Peri
 22. S37: Alev Taşı
 23. S36: Sihirli Deneme
 24. S35: Ruh Mezarlığı

Bunlara ek olarak S1’e kadar farklı serverlar da vardır. Legend Online hızlı giriş bunlardan herhangi birine yapılabilir. Her biri farklı olduğu için oyuncular da değişecektir.

Legend Online Reborn Özellikleri Nelerdir?

Legend Online hızlı giriş indirme gereksinimi olmadan oynanabilecek bir yapıdadır. Bu nedenle web sitesine girdikten sonra, üstün kaliteli grafiklerini istediğiniz yerden deneyimleyebilirsiniz. Yükleme olmadığı için yer sorunları yaşamanız da gerekmez.

3D boyutlu görüntü kalitesi bulunduran sistemde gerçek 3D ekran görüntüleri kullanılmaktadır. Oyun sahnelerinde kullanılan animasyonlar, görselliği en üst seviyeye çıkartmaktadır. Zaman tabanlı savaşlara sahip olan Legend Online Reborn, eğlenceli ve heyecanlı savaş efektlerine sahiptir.

Oyunda 7 farklı karakter vardır. Bunlar her biri kendi özel güçlerine sahiptir. Dolayısıyla her birini deneyerek, farklı tecrübeler deneyimleyebilirsiniz. Sistem her bir kullanıcıya kendi şehrini kurma fırsatı vermektedir. Özel savaş sistemleri sayesinde, oyun dünyası keşfe çıkılabilir.

Legend Online Reborn Nasıl Oynanır?

Legend Online Reborn web tabanlı oynandığı için, oyuncular arasında ilk sırada nasıl oynandığı gelmektedir. Legend Online hızlı giriş yapıldıktan sonra, arayüzün sol kısmına mevcut oyuncular, karakterin askeri yer almaktadır.

Sağ tarafta ise düşman taraf yer almaktadır. Her tarafından becerileri, HP bilgisi, sembol gibi bilgileri, arayüzün sağ alt tarafında görülebilmektedir. Büyü yetenekleri, becerileri klavyeden 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşları ile kullanılabilir. Aynı şekilde sol tuşa tıklamak da yeterlidir. Hangisi size daha avantajlı geliyorsa tercih edilebilir.

Sembollerden her biri bir beceri demektir. Aynı zamanda art arda atılamaz. Çünkü bir bekleme süresi vardır. Üstlerinde kullanılabilecek miktar, oran ve ne zaman atılabileceği yazılıdır. Sembollerin en başta kullanılabilmesi için aktif hale getirilmiş olması ve slota takılması gerekir.

Legend Online Akademi Nedir?

Legend Online kendi içerisinde bir akademi sistemine sahiptir. Burada araştırılabilen farklı teknolojiler vardır. Böylece yeni özelliklerin aktif hale gelmesi, karakterin daha da güçlenmesi mümkündür.

Bu araştırmaların yapılabilmesi akademi adlı binaya uğranması gerekir. Şehirde yer almakta olup farklı teknolojilere erişip, geliştirmenizi mümkün hale getirir. Ancak daha fazla seçeneğe ulaşabilmek için binanın da geliştirilmesi gerekir. Bu gelişim seviyesi ile doğru orantılı işler.

Geliştirme yapılabilmesi için yeterli kristallerin de olması gerekir. Kullanım ardından bunlar azalmaktadır. Aynı şekilde bir özelliğin seviyesi arttıkça, ihtiyaç duyulan kristal miktarı artar. Bu sebeple sürekli gelişen bir sisteme sahiptir.

 Bu binaya her oyuncunun erişimi vardır. Ancak her oyuncunun araştırma seviyesi doğal olarak aynı değildir.

Legend Online Reborn
Canlı Destek