Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Steam Random Global Key
Steam Random Key

Steam Random Global Key

Steam Random Key
0 ⓚ 20.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 19 yıllık tecrübesi ile Steam Random Key satın al ve hemen Steam Random Key'i istediğin gibi kullan! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız Steam Random Key kodu anında teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. Steam Random Key almak için yukarıda bulunan "satın al" butonuna tıkla, aşamaları takip et ve kodunu al. Kodunu aldıktan sonra oyuna girip, maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Steam Random Key Nedir?

 

Steam Random Key, Steam platformunda rastgele seçilmiş oyunları içeren dijital bir anahtar paketidir. Bu anahtarlar, kullanıcılara beklenmedik oyunlar edinmesini sağlar ve genellikle uygun fiyatlı bir alternatif olarak karşımıza çıkar. Steam Random Key satın aldığınızda, size bir dijital anahtar verilir. Bu anahtarı Steam hesabınıza eklediğinizde, rastgele seçilmiş bir oyun kütüphanenize eklenir. Hangi oyunu alacağınızı önceden bilmemekle birlikte, genellikle oyunun türü, değeri veya minimum sistem gereksinimleri gibi bazı kriterleri belirleyebilirsiniz.

Steam Random Key Nasıl Kullanılır?

Steam Random Key kullanmak oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek Steam Random Key'inizi kullanabilirsiniz:

1) Öncelikle Steam uygulamasını açınız.

2) Steam'i açıktan sonra sol üstte yer alan menülerde bulunan "Oyunlar"a tıklıyoruz ve açılan seçeneklerden "Steam Cüzdan Kodu Kullan" seçeneğine tıklayınız.

3) Açılan sayfada karşımıza gelen ekranda, belirtilen boşluğa Kopazar'dan almış olduğunuz Steam Random Key Kodu'nu yazıyorsunuz yanındaki "Devam Et" butonuna basıyoruz ve işlem tamam!

İşte! Kopazar'dan Steam Random Key Kodu almak da hesaba tanımlamak da bu kadar kolay! 

Hemen sen de Kopazar'dan Steam Cüzdan Kodu satın al ve bonusları kap!

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 28

Steam Cüzdan Kodu

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek