Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Valorant Vp Hakkında

Valorant VP Nasıl Yüklenir?

Sitemizden almış olduğunuz Valorant Points'i aşağıdaki rehberi takip ederek kolayca hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

1) Öncelikle sitemizden Valorant VP satın alıyorsunuz. Valorant VP satın aldıktan sonra elinize e-pin geçecektir bu e-pin'i Valorant'a tanımlamak üzere Valorant'ı açıyoruz.

2) Valorant'ı açtıktan sonra aşağıdaki görselde de işaretli olan sağ üst kısımda bulunan VP simgesine tıklıyoruz.

valorant vp

3) Tıkladıktan sonra burada Valorant Points almak için birçok seçenek bulunuyor. Biz VP'mizi zaten almış olduğumuzdan ve elimizde bir kod olduğundan dolayı sağ tarafta bulunan "Riot PIN ve Kodları" bölümünü seçiyoruz.

4) Burada açılan bölümde karşımıza kodu girmemiz için bir boşluk bulunuyor, buraya kodumuzu yazıyoruz ve "Gönder" butonuna basıyoruz.

Tebrikler! Rehberdeki işlemleri takip ederek başarıyla Valorant VP'nizi hesabınıza tanımlamış bulunuyorsunuz.

Olası problemler ve yukarıdaki rehberimizde yapamadığınız bir nokta var ise Kopazar olarak bizimle iletişime geçebilir ve Valorant Points'i hesabınıza tanımlama aşamasında bizden yardım talep edebilirsiniz. Kopazar olarak satış yaptığımız e-pin ile alakalı olarak her türlü desteği sağlamaktayız.

 

Valorant Vp

Kopazar'dan Bonuslu VP Satın AL

Riot Games tarafından geliştirilen, 2020 yılında piyasaya sürülen ve piyasaya çıktığından beri büyük bir ivme ile adından bahsettiren Valorant, en çok oynanan FPS oyunları arasında yer almayı başardı. Tabi ki her oyunda da bulunduğu üzere Valorant’ta da oyun içi satın alımlar yapılmaktadır. Oyuncular oyun içerisinde sevdikleri silahlar, karakterler için çeşitli görünüşler satın almaktadırlar. Tabi ki Riot Games'in yapmış olduğu bütün oyunlarda bu satın alımların oyunun rekabetine herhangi bir katkısı ya da zararı bulunmamaktadır. Bu oyun iç ürünlerin satın alımında kullanılan, oyuncuların e-pin satın alarak elde ettiği para türüne Valorant Points denmektedir. Bu Valorant VP’lere Kopazar üzerinden, Valorant'ın kendi satış fiyatlarından daha uyguna sahip olabilirsiniz. Böylece oyun içerisinde almak istediğiniz herhangi bir içeriği uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Kopazar.com üzerinde satışı bulunan ucuz VP seçeneklerinden, bütçenize en uygun olanını seçerek alabilir ve Valorant’ta istediğiniz içeriği kolayca sahip olabilirsiniz.

valorant vpValorant Points (VP) Nedir?

Valorant VP nedir? Valorant oyununda oyun içerisinde daha avantajlı oyun içeriklerini almanıza olanak sağlayan para birimine Valorant Points denmektedir. Valorant Points ile oyun içerisinde, genellikle oyunu oynayarak ya da oyunun size kendisinin vermediği içerikleri almak için kullanılır. Valorant VP, oyunculara belli ödemeler karşılığında belli miktarlarda VP olacak şekilde satılır. Kullanıcılar bu ödemeleri ile hem oyun yapımcılarını desteklemiş olur hem de oyun içerisindeki diledikleri içeriklere sahip olabilirler. Bildiğiniz üzere Riot Games, oyun içi içerik satıyor ancak bu oyun içi içerikler ile oyuncular birbirleri üzerinde herhangi bir üstünlük kuramıyorlar. Yalnızca oyunu oynarken, silahlarına ya da karakterlerine çeşitli görünüşler satın alıyorlar ve kendilerince oyunu daha zevkli hale getiriyorlar. Ucuz VP satın almak için Kopazar’ın sunmuş olduğu seçenekleri inceleyebilirsiniz. Valorant VP satın al ve sen de dildiğin skine sahip ol!

 

 

 

Valorant VP Satın Aldıktan Sonra Neler Yapılabilir?

Kopazar üzerinden VP satın aldıktan sonra Valorant’ın mağazası üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Valorant’ın mağaza yapısı oldukça değişik; Mağazada her zaman bulabileceğiniz ve alabileceğiniz ürünler bulunmuyor, belli periyotlar ile yeni ürünler mağazaya geliyor ve satın almış olduğunuz Valorant VP ile bu ürünleri satın alıyorsunuz. Bu ürünler silahlar için kostüm olabiliyor, yine silahlar için ufak aksesuarlar olabiliyor, bıçak için yine çeşitli kostüm seçeneklerini Valorant mağazasında bulmak ve Valorant Points ile satın almak mümkündür. Valorant’ta ayrıca oyuncuların mağazada her zaman bulamayacakları seçeneklere de Gece Pazarında oyunun belli dönemlerinde, belli süreler ile kısıtlı olmak üzere yer verdiğini biliyoruz. Yine burada yer alan oyun içi içerikleri, Kopazar kullanarak satın almış olduğunuz ucuz VP ile satın alabilirsiniz.

valorant vp satın alKopazar ile İndirimli Valorant VP Satın Al

Kopazar olarak sağlayabildiğimiz en ucuz VP fiyatları ile sizlere Valorant Points sunmayı hedefliyoruz. Fiyatlarımızı iyileştirebilmek ve sizlere en ucuz Valorant VP’yi sunmak için çabalıyoruz. Kopazar olarak Valorant Points alımınızda bizi tercih etmenizi öneriyoruz. 7/24 anında teslimat ile ne zaman VP’ye ihtiyacınız olursa sitemizden sipariş geçip, anında Valorant VP’nize sahip olabilirsiniz. Böylece mağazadan ne zaman bir şey almak isterseniz Kopazar.com üzerinden ucuz VP satın alarak, dilediğiniz kostüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Valorant Points ile Valorant oyununda birçok oyun iç içerik alabilirsiniz. Bunlar tamamen sizin tercihinize kalmış durumdadır. Favori silahlarınız için beğendiğiniz kostümleri alabilirsiniz ya da silahlarınız için etrafına takmak için aksesuar seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi satın alarak oyunu daha güzel hale getirebilirsiniz. Ancak bunlar için Valorant Points’e ihtiyacınız var, ucuz VP’ye de Kopazar ile ulaşabilirsiniz!

 

 

 

Her Bütçeye Uygun VP Fiyatları

Valorant Points almak isteyen oyuncuların aklına tabi ki öncelikle fiyatlarının ne kadar olduğu sorusu geliyor. Valorant VP fiyatları sitemizde yukarıda görebileceğiniz üzeredir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ile size ucuz VP satın alma imkanı sunmak için her zaman çalışıyoruz. VP fiyatları konusuna gelecek olursak 13,95 TL’den başlamak üzere 568 TL’ye kadar çıktığını görebilmekteyiz. Böylece en ucuz 115 VP 14 TL, en pahalı da 5550 VP 568 TL olmak üzere VP fiyatlarından bahsetmek mümkündür. Bütçenize en uygun Valorant Points seçeneğini satın alarak, oyun içerisinden dilediğiniz içeriği satın alabilirsiniz. Böylece Valorant’ta oynamak istediğiniz kostümlerle beraber oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Valorant oyununda, oyun içi satın alma için kullanılan Valorant Puanı (VP) adı verilen bir sanal para birimi vardır. Valorant Puanı çeşitleri şunlardır:

 1. 150 VP: En küçük Valorant VP paketidir ve fiyatı 30.5 TL'dir.

 2. 600 VP: Bu paketin fiyatı 120.75 TL'dir.

 3. 1200 VP: Yaklaşık olarak 223.5 TL fiyatıyla en popüler Valorant Puanı paketlerinden biridir.

 4. 2200 VP: Bu paketin fiyatı 417.5 TL'dir.

 5. 3500 VP: Yaklaşık olarak 650 TL fiyatıyla en büyük Valorant Puanı paketlerinden biridir.

 6. 7300 VP: Bu paketin fiyatı yaklaşık olarak 1299 TL'dir ve en büyük Valorant Puanı paketidir.

Valorant oyuncuları, bu VP'leri oyun içinde karakterlerine kozmetik eşyalar, silah kaplamaları, karakter ve silah etkileri gibi sanal ürünler satın almak için kullanabilirler.

valorant points

Valorant Points Nasıl Satın Alınır?

Kopazar ile Valorant Points satın almak oldukça kolay! Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini seçerek yanında bulunan "Satın Al" butonuna basınız, ardından aşağıdaki yönergeleri takip ediniz:

 1. Öncelikle Kopazar üyeliğiniz yok ise sitemize üye olunuz.

 2. Üye olduktan ve giriş yaptıktan sonra hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Paketlerimizi inceleyin ve ne kadarlık bir bakiye gerektiğini tespit edin, ardında bakiyenizi yükleyin.

 3. Size sunduğumuz paketleri inceleyerek satın almak istediğinizi seçeneğin yanındaki "Satın Al" butonuna tıklayın.

 4. Ardından adımları takip ederek Valorant VP satın alımınızı tamamlayın.

 5. Bundan sonra onay vermeniz gerekir. Bu işlemler esnasında üyelik hesabınıza girmeniz şarttır. Dolayısıyla henüz Kopazar hesabınız yok ise ücretsiz bir şekilde sitemize kayıt olabilirsiniz. Bundan sonra siparişiniz e-pin halinde size aktarılacaktır. VP satın al işleminden sonra sayfanın üst kısmında bulunan rehberi inceleyerek VP’yi nasıl hesabınıza tanımlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Valorant Points Nasıl Elde Edilir?

Valorant VP, Valorant oyununda kullanılan bir sanal para birimidir ve gerçek para karşılığında satın alınabilir. Valorant Points, oyuncuların oyun içi mağazada bulunan çeşitli kozmetik öğeleri satın almalarına olanak tanır.

Valorant Points elde etmenin birkaç yolu vardır. Bunlar şunlardır:

 1. Valorant Points Satın Almak: Valorant VP, Kopazar.com üzerinden veya oyun içi mağazadan gerçek para karşılığında satın alınabilir.

 2. Turnuvalara Katılmak: Valorant turnuvalarına katılarak ödül olarak VP kazanabilirsiniz.

Özetle, Valorant Points satın alınarak  ve turnuvalar aracılığıyla kazanılabilir.

ucuz vpValorant Türkiye

Valorant, 2020 yılında piyasaya sürülmüş karakter tabanlı FPS oyunudur. Oyun, Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmıştır. Oyun, aynı League of Legends gibi Riot Games tarafından tasarlandığı için gerçekten oldukça başarılı bir oyun olduğunu söylemek gerekmektedir. Riot Games’in tecrübesi ile harmanlanmış olan Valorant, çok kısa süre içerisinde hem Türkiye’de hem de Dünya’da en çok oynanan FPS oyunları arasında yerini almayı başardı. Tabi ki bu başarısının arkasında Riot Games gibi LoL’ün de yapımcısının bulunmasının da büyük katkısı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra oyunun gerçekten büyük bir pazarlaması yapılmaktadır. Her video platformunda oldukça fazla Valorant videoları ve Valorant canlı yayınlarına denk gelmek mümkündür. Bunların yanı sıra da büyük ödüllere sahip Valorant turnuvalarının da sayısı oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü Valorant, hem mevcut oyuncusunu koruyor hem de yeni oyunculara ulaşabiliyor.

Valorant Vp Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Points, League of Legends'da Kullanılabilir Mi?

Valorant VP'ler, Riot Pin sistemi ile artık her iki oyunda da kullanılabilmektedir. Almış olduğunuz RP'leri Valorant'ta, almış olduğunuz VP'leri de League of Legends'da kullanabilirsiniz. Ancak burada tabi ki farklılıklar olmaktadır. RP'den VP'ya yaklaşık %30 azalış, VP'den RP'ya yaklaşık %30 artış olarak çevrim sağlanmaktadır. Bu konuya örnek vermek gerekirse 250 RP'lik bir kodu Valorant'a girmek isterseniz 175 Valorant Points elde edeceksiniz.

Valorant VP'ler hangi sunucularda kullanılabilir?

Kopazar.com üzerinden almış olduğunuz Valorant VP kodlarını yalnızca TR sunucusunda kullanabilirsiniz. Almış olduğunuz ve alacağınız kodları TR sunucusundan başka sunucularda kullanamamaktasınız. Bölgesel fiyatlandırma olduğu için ve her sunucuda da VP fiyatları değişiklik gösterdiğinden dolayı tabi ki de kodlar her sunucuda kullanılamamaktadır. 

Valorant VP kodlarını kullanmak için herhangi bir süre sınırı var mı?

Valorant VP almak isteyen kullanıcıların aklına takılan bir diğer şey de Kopazar.com üzerinden alacakları Valorant Points kodlarının herhangi bir geçerlilik süresinin olup, olmadığı durumudur. Almış olduğunuz VP'lerin herhangi bir süresi ya da son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Valorant VP satın alıp, dilediğiniz zamanda hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Aldığım VP kodlarını arkadaşım kullanabilir mi?

Evet, Kopazar.com'dan satın almış olduğunuz Valorant Points e-pin kodlarını arkadaşınıza verebilir ve arkadaşınızın hesabında tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz VP kodlarını herhangi bir hesaba özel olarak almadığınız için dilediğiniz hesapta kullanabilirsiniz. Tabi ki kodlar tek seferliktir :)

En Ucuz VP Kaç TL?

Fiyatlar zaman zaman değişiklik göstermekle beraber şu anda Kopazar.com'da satılan en ucuz VP seçeneği 300 VP - 24 TL'dir. Siz de bütçenize uygun Valorant Points seçenekleri ile Kopazar.com'dan VP'nizi alın, işinizi ucuza kapatın.

Valorant Points Alırsam Canlı Destekten Yardım Alabilir Miyim?

Valorant VP satın alımlarınızda yaşayacağınız olası problemler hakkında canlı destek ekibimiz mesai saatleri içerisinde size yardımcı olacaklardır. Kopazar.com'dan almış olduğunuz ürünüler hakkında canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Valorant Points Alırken Hangi Ödeme Yöntemleri Kullanılabilir?

Kopazar.com üzerinden Valorant Points satın alımlarınızda kullanmak için altyapımızda çokça ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kredi kartı, eft-havale seçenekleri ile çok zahmet etmeden kolayca sitemize bakiyenizi yükleyebilir ve VP satın alabilirsiniz. Kopazar'a bakiye yüklerken ya da VP satın alırken herhangi bir problem yaşarsan bize kolayca canlı destekten ulaşabilirsin.

Hangi Valorant Points Paketi Seçilmeli?

Bu tamamen Valorant'ta ne alacağınıza, ne istediğinize ve bütçenize bağlıdır. Kopazar olarak uygun fiyatlarla VP sunmaktayız, sunduğumuz seçeneklerimizden hangisi sizin için uygun ise onu satın alabilir ve Valorant hesabınıza VP'leri tanımlayabilirsiniz.

Canlı Destek