Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Valorant Battle Pass
Valorant Battle Pass

Valorant Battle Pass

1200 Vp Epin Kodu Olarak Teslim edilir - Türkiye Sunucularında geçerlidir.
1 ⓚ 232.50 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Kopazar'ın 19 yıllık tecrübesi ile Valorant Battle Pass satın al ve hemen Valorant'ta dilediğin gibi harcamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız Valorant Battle Pass kodu anında teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. Valorant Battle Pass almak için yukarıda bulunan "satın al" butonuna tıkla, aşamaları takip et ve kodunu al. Kodunu aldıktan sonra oyuna girip, Valorant VP yükleme bölümünde yer alan "Riot Pin" kısmından kolayca etkinleştirebilirsiniz.

Valorant Battle Pass Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Valorant Battle Pass almanızı sağlıyoruz. Valorant’ta Silah Skinlerine ve diğer özel içeriklere ulaşabilmeniz için Battle Pass'e ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Valorant Battle Pass Satın Al ve maceraya katıl. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

 • 1. Battle Pass almak için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.
 • 2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.
 • 3. Sitemizde Battle Pass siparişi vermeniz gerekmektedir. Valorant Battle Pass satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.
 • 4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Valorant Battle Pass Nasıl Yüklenir?

Sitemizden almış olduğunuz Valorant Battle Pass'i "E-pin Siparişlerim" kısmından kontrol edebilirsiniz. Buradan kodunuzu kopyalarak işlemlere başlayınız.
Kopazar'dan almış olduğunuz Valorant Battle Pass'i aşağıdaki rehberi takip ederek kolayca hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

 • 1. Öncelikle Kopazar'dan Battle Pass Satın alınız. Valorant Battle Pass satın aldıktan sonra "E-pin Siparişlerim" kısmına Valorant Battle Pass kodunuz teslim edilecektir. Bunu aktif etmek için Valorant oyununu açınız.
 • 2. Valorant'ı açtıktan sonra aşağıdaki görselde de işaretli olan sağ üst kısımda bulunan VP simgesine tıklayınız.

valorant vp

 • 3. Tıkladıktan sonra burada Valorant Battle Pass almak için birçok seçenek bulunuyor. Kopazar'dan Battle Pass aldığınız için sizin kod girmeniz gerekmektedir. Bu yüzden Sağ tarafta bulunan "Riot ve Kodlar" bölümüne tıklayınız.
 • 4. Açılacak sayfada kod girme alanı bulunacaktır. Buradan "E-pin Siparişlerim" kısmından aldığınız kodu yazarak "Gönder" Butonuna tıklayınız.

Tebrik ederiz, en uygun fiyatlarla Valorant Battle Pass sahibi olduğunuz. Kopazar ile güvenli alışverişin her zaman keyfini çıkarmanız dileğiyle.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 40

Valorant Vp

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek