Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı

Ödemeleriniz Anında Hesabınızda!

İçindekiler

  Kopazar, siz değerli üyeleri için her zaman en uygun çözüm yollarını araştırıp bulmayı ve sunmayı hedefler. Oyun keyfinizin kesintiye uğramaması için 7/24 çalışarak size hizmet veriyoruz. Bu süreçte, para yatırma işlemlerini hızlandırmak amacıyla banka hesaplarımızda değişiklikler yaptık. Bu değişiklikler, sunduğumuz hizmet kalitesini artırmaya yöneliktir. Kopazar olarak, yüklediğiniz bakiyelerin hesabınıza hemen yansıması için özenle çalışıyoruz.
  Artık Kopazar üyeleri, yükledikleri bakiyeleri anında hesaplarına aktarabiliyor ve beklemeden oyun alışverişlerine devam edebiliyor. Nasıl mı? Size yardımcı olmak için hazırladığımız rehberimizi kullanabilirsiniz.

  Bu Hizmeti Nasıl Kullanabilirim?

  Kopazar anasayfamızdan "Ödeme Seçenekleri" kısmına tıkladığınızda, bazı bankaların altında "Hızlı Onay" seçeneğini göreceksiniz. Bu ödeme yöntemlerini kullanarak hesabınıza hızlı bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz.

  DİKKAT! Havale/FAST işlemlerinde bu özellikten faydalanabilirsiniz. EFT (Farklı bankalar arası para aktarımı) işlemleri bankalar tarafından bekletildiği ve mesai saatleri içerisinde olduğu için, EFT yaptığınızda banka mesai saatlerini bekleyebilirsiniz. Bu yüzden FAST/Havale(Aynı banka para aktarımı) kullandığınızdan emin olunuz.

  Nasıl (Otomatik Onaylı) Para Yatırabilirim?

  NOT: 50.000 TL'ye kadar olan ödemelerinizi VakıfBank ve QNB FinansBank hesaplarımıza gönderiniz. Eğer bu iki bankada hesabınız yoksa, kendi bankanız üzerinden FAST işlemi yaparak QNB ve Vakıfbank hesaplarımıza para gönderebilirsiniz.

  1- Kopazar hesabınıza giriş yapınız. Hesabınızda T.C. No Onayı yapınız. (T.C. No Onayınız yapıldıysa bu aşamayı atlayabilirsiniz.)
  TC Onayı için tıklayınız.

  2- T.C. No Onaylı Kopazar hesabınızdan, Ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçiniz.
  İş Bankası kullanıyorsanız, Kopazar İş Bankası hesabına para yatırmanız gerekmektedir.

  3- Ödeme Seçenekleri Sayfamızı ziyaret ediniz.

  4- Size uygun Banka seçimini yapınız.

  5- Karşınıza Kopazar Banka Hesap bilgileri gelecektir. Para yatırmak için ihtiyacınız olan bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  Bu sayfada bulunan DİKKAT! yazısını lütfen okuyunuz.

  6- İnternet bankacılığından para göndeririken Açıklama kısmında T.C. No'yu yazarak gönderiniz. Bu sayede Ödeme bildirimine gerek kalmadan ödemeniz otomatik olarak kopazar bakiyenize yansıyacaktır.
  Bu T.C. Numarası Kopazar'da Onaylamış olduğunuz T.C. Numarasıyla aynı olmalıdır.

  7- Ödeme işlemi yaptıktan sonra Göndermiş olduğunuz tutar Kopazar bakiyenize otomatik olarak yansıyacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

  Canlı Destek