Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Xbox Game Pass TR 3 Aylık (PC)

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile Xbox Game Pass 3 Aylık Satın Al ve hemen birçok oyunda avantajları yakala! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız Xbox Game Pass 3 Aylık hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. Xbox Game Pass 3 Aylık almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve E-pin kodunuz hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede Xbox Game Pass 3 Aylık hesabınıza tanımlanacaktır.

XBox Game Pass Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla xbox Game Pass almanıza olanak sağlıyoruz. Xbox'da özel içeriklere ulaşabilmeniz için Game Pass’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Game Pass Satın Al ve oyunlara hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Xbox Game Pass Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle Xbox'un resmi web sitesine giriş yapınız.

https://www.xbox.com/tr-TR/

2- Xbox hizmeti yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yapınız.

3- Üst menüde bulunan "Oyunlar" sekmesi altında "Kodu kullan" bölümüne giriş yapınız.

4- İşlemlere devam ediniz. Ek olarak güvenlik için tekrar hesap bilgileriniz istenebilir.

5- Karşınıza Kod gireceğiniz alan gelecektir. Buraya Kopazar'dan almış olduğunuz kodunuzu giriniz. (Kopyala/ Yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz.)

6- Giriş yaptıktan sonra "ileri" butonuna tıklayarak işlemlere devam ediniz.

Kodunuz başarıyla hesabınıza eklenecektir. Olası bir durumda Canlı Destek hattımıza bağlanarak yardım alabilirsiniz. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 2

Xbox

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek